Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Tuchel :-k a coś czytałem że do HSV miał pójść na ratownika. Ciekawy trener i jakby nie patrzećuczeń Kloppa, jeszczez czasów Moguncji. Jestem ciekaw, czy to wypali.

 

Miał iść do HSV, ale klub chciał, aby się od razu wziął do roboty, a Tuchel wolał zacząć po zakończeniu sezonu. Ewentualnie celowo zwodził, bo miał na horyzoncie posadę w Dortmundzie i HSV trzymał jako opcję "w razie czego".

Odnośnik do komentarza

Mnie się wydaję, że Tuchel jest jedyną rozsądną opcją Borussii. Dużo ciekawszym jest natomiast kierunek, jaki obierze Klopp. Mówi się o Anglii. W Arsenal nie uwierzę. Manchester United również z wiadomych powodów nie. Z czołówki pozostaje nam Liverpool i Manchester City. City zdaje się odpada z uwagi na kibiców, Klopp ma chyba świadomość atmosfery na Etihad i na to nie pójdzie. Dlatego najrozsądniejszym wydaje się Liverpool, albo druga strona Liverpoolu, Everton, gdzie również nie dzieje się zbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza

Mnie się wydaję, że Tuchel jest jedyną rozsądną opcją Borussii. Dużo ciekawszym jest natomiast kierunek, jaki obierze Klopp. Mówi się o Anglii. W Arsenal nie uwierzę. Manchester United również z wiadomych powodów nie. Z czołówki pozostaje nam Liverpool i Manchester City. City zdaje się odpada z uwagi na kibiców, Klopp ma chyba świadomość atmosfery na Etihad i na to nie pójdzie. Dlatego najrozsądniejszym wydaje się Liverpool, albo druga strona Liverpoolu, Everton, gdzie również nie dzieje się zbyt dobrze.

?

 

W Evertonie nie ma mowy o zwolnieniu Martineza. Poza tym już widzę jak Klopp, który może śmiało przebierać w ofertach największych klubów świata obejmuje EFC ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie więcej przemawia za City - akademia, z której trzeba zacząć korzystać, zespół do przebudowy i odpowiedni hajs na wzmocnienia (ominąwszy FPP albo sprzedając starsze gwiazdy). Pool raczej da jeszcze szanse Rodgersowi, nie są w goracej wodzie kąpani. A Everton to byłby krok w tył od Borussii.

 

edit: Zakładam, że chodzi o presję na City, akurat nie czaje czemu Kloppowi miałaby przeszkadzać ;)

Odnośnik do komentarza

 

Mnie się wydaję, że Tuchel jest jedyną rozsądną opcją Borussii. Dużo ciekawszym jest natomiast kierunek, jaki obierze Klopp. Mówi się o Anglii. W Arsenal nie uwierzę. Manchester United również z wiadomych powodów nie. Z czołówki pozostaje nam Liverpool i Manchester City. City zdaje się odpada z uwagi na kibiców, Klopp ma chyba świadomość atmosfery na Etihad i na to nie pójdzie. Dlatego najrozsądniejszym wydaje się Liverpool, albo druga strona Liverpoolu, Everton, gdzie również nie dzieje się zbyt dobrze.

?

 

W Evertonie nie ma mowy o zwolnieniu Martineza. Poza tym już widzę jak Klopp, który może śmiało przebierać w ofertach największych klubów świata obejmuje EFC ;)

 

Ostatnio chyba sam wspominałeś, że Martinez musi zacząć zdobywać punkty. Albo gdzieś to wyczytałem, że sytuacja była napięta. Miałem na myśli, że City ma beznadziejnych kibiców, z których część pewnie nie byłaby w stanie wyrecytować podstawowej jedenastki swojej drużyny. Jakoś przywykłem do Kloppa i 80-tysięcznej widowni stojącej za nim murem. W Manchesterze bym się tego nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza

I naprawdę uważasz, że to ma jakieś znaczenie? :D

 

Poza tym publika City nie różni się zupełnie od tej United (poza ekipą wyjazdową), Chelsea, Arsenalu czy tam Tottenhamu. Na Goodison też jest biblioteka jakby ktoś pytał.


Jak dla mnie to głównym czynnikiem przeciwko City byłaby presja wyniku. Chyba że daliby mu czas na przebudowę tej ekipy i wyznaczyli jakieś długoterminowe cele. Pellegrini miał mistrzostwo albo śmierć.

 

A Martinez niepokonany od 4 meczów więc na pewno zostanie na następny sezon.


Pool raczej da jeszcze szanse Rodgersowi, nie są w goracej wodzie kąpani.

Liverpool to przede wszystkim nie ma teraz żadnej karty przetargowej żeby przekonać Kloppa. Na transfery Rodgersa wydali fortunę (chociaż obecnie w Anglii to akurat nie problem), skład mają co najwyżej przeciętny, Ligi Mistrzów prawdopodobnie nie będzie, a historia to żaden argument. Zresztą chyba najlepiej świadczy o tym to, że ostatnim menedżerem który przechodził do Liverpoolu w blasku jakichś osiągnięć był chyba Benitez. Pozostali to dziady a'la Dalglish i Hodgson, albo dorobkiewicz Rodgers.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co masz na myśli przez "akademia zaczyna coś produkować", ale ani Ibe, ani Sterling nie są "produktami" akademii LFC.

 

Najlepszy obecnie zawodnik, który przeszedł wszystkie szczeble w Liverpoolu to chyba Jon Flanagan.

 

A tak jeszcze dodam, że Sturridge jak dla mnie jest skończony. Wystarczy zobaczyć co kontuzje zrobiły np. z Owenem. Napastnik nie może mieć takich problemów ze zdrowiem, bo nie będzie w stanie utrzymać formy czyli tego "ciągu na bramkę".

Odnośnik do komentarza

LFC jak dla mnie to nie jest kierunek dla Kloppa z tego prostego względu, że Rodgers raczej nie jest obecnie do ruszenia. W czasach które pamiętam to jedynie Hodgsona wyrzucono szybko (bo King Kenny był pomyślany jako trener przejściowy). Musiałby mieć Brendan naprawdę fatalny sezon, żeby wylecieć już teraz. Poza tym lad ma rację, Liverpool to już nie jest pierwsza półka angielska, więc kierunek na Etihad wydaje mi się oczywisty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wydaje się, że odejście Gundogana jest pewne. Borussia dogadała się z Castro i teraz do gry w środku pola mają: Bendera, Gintera, Sahina, Geisa i właśnie Castro. Pozostanie IG może spowodować jednak tłok, bo przecież BVB nie jest pewne gry w LE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...