Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Barry, ale on tak jak wczoraj grał przez ostatnie trzy lata, to nie jest czepianie się. Ja chcę się pomylić i to bardzo w jego przypadku, ale po prostu nie wierzę, że ktoś, kto przez dwa lata grał kupę w słabszej lidze holenderskiej nagle będzie zbawicielem solidnego średniaka BuLi.

Jeszcze wam przypomne te oskarzenia! Skoro Meyer go chcial, to musial miec powod, a co Meyer powie to swiete i nie podlega dyskusji :evil:

 

Przestań się tak spinać. Kuna gra kupę jak stąd do Kanzas. To nie jest ten niuniek z Grecji, którego kupiliście w zeszłym sezonie i się okazało, że potrafi grać i to jeszcze na innej niż swoja nominalna pozycji ... Tylko kolo, który miał miejsce w pierwszym składzie i grał jak Wielka klocowata Kuna. Może Meyer ma pomysł jak z niego coś zrobić, ale jak narazie gra to to, jak Sibon w zeszłym sezonie (z tą różnicą, że jest na placu gry) ...

Odnośnik do komentarza

Nie bede ie z wami spinal, ale i tak uwazam, ze powinno sie go ocenic jak rozegra kilka meczy o stawke, a nie po trzech testach :doh!: A tego ze w tym maczu przeciwko Schalke to od niego poszlo podanie do Misimovica, a ten asystowal Vittkowi tez nikt z was nie widzial? Dlatego sie spinam, bo na boisku widzialem innych pilkarzy ktorzy zagrali slabiej, ale tylko po nim tak jezdzicie. :evil: Ze nie eksplodowal jak Franck Ribery w Monachium to tez mi w oko wpadlo, ale on jest napastnikiem ktory potrzebuje podan. Niech sie troche zgraja, rozegraja kilka spotkan w lidze i zobaczymy.

 

A teraz troche z innej beczki. Tak jak HSV w zeszlym sezonie w tym roku Eintracht Frankfurt walczy z kontuzjami. Nawet przerwali oboz, bo maja chwilowo 9 kontuzjowanych pilkarzy i trener stwierdzil, ze nie ma sensu. Najwieksze problemy maja w obronie, bo zostalo im tylko 2 obroncow ktorzy sa zdrowi.

Odnośnik do komentarza

FCN przegral trzeci mecz przygotowawczy w Augsburgu 1:0 :| Z tego co czytalem, to FCN zagral slabo i sa to bardzo nieciekawe wiadomosci 2 tygodnie przed rozpoczeciem sezonu :| Miejmy nadzieje, ze chlopaki wyciagna konsekwencje z tch porazek i ostro popracuja przez nastepne 2 tygodnie i pokaza sie troche z innej strony w meczu o stawke. A zupelnie zapomnialem, przeciez zanim rozpocznie sie liga to gramy 5.08.07 w Pucharze DFB z Victoria Hamburg. Mam nadzieje, ze jako obronca tytulu nie zrobimy z siebie posmiewiska z 5-ligowcem.

Odnośnik do komentarza
Miejmy nadzieje, że to Meyer coś dłubie w ustawieniu, bo musi paru nowych miśków upchnąć w zespole. Dopóki nie ma ligi, to się nie przejmuję, choć to co widziałem z Schalke wyglądało fajnie tylko przez 30 minut :-k

Chwilowo mowi sie o tym, ze problemy sa i to w obronie. Jednak bazujac na tym co prasa pisze, to do treningi druzynowego powrocili Beauchamp i Mnari, i to wlasnie oni maja wprowadzic stabilnosc w szyki obronne. Beauchamp przyjechal wlasnie z Pucharu Azji, wiec jest ograny, a Mnari jest poprostu nie do zastapienia i jak gra na poziomie to z Galaskiem nie sa do przejscia i na to licze.

 

BTW mam juz nowa, oficjalna koszulke na ten sezon i jest poprostu rewelacyjna. Wlasnie sie zastanawiam czy nie dac jej do nadrukowania :-k Tak mi chodzi po glowie numer 5 Wolf :>

Odnośnik do komentarza

Ja bym jeszcze zastanowił się nad Pinolą, ale nie wiadomo jak długo go utrzymamy.

Wolf chyba jednak najlepszy pomysł, choć obydwaj Słowacy to niezgorsza koncepcja.

 

Jak wyglądał finał Ligapokal? Schalke dawało radę, czy Bayern ich doginał? 1-0 za wiele nie mówi :-k

Odnośnik do komentarza
Ja bym jeszcze zastanowił się nad Pinolą, ale nie wiadomo jak długo go utrzymamy.

Wolf chyba jednak najlepszy pomysł, choć obydwaj Słowacy to niezgorsza koncepcja.

 

Jak wyglądał finał Ligapokal? Schalke dawało radę, czy Bayern ich doginał? 1-0 za wiele nie mówi :-k

Dawno nie widzialem tak nudnego meczu. Jedyna bramka padla po bledzie Neuera i ktoregos z obroncow, jak sie oboje z pilka mineli we wlasnym polu karnym i Klose pomiedzy nimi, przy upadaniu jeszcze ja jakos musnol i wtoczyla sie do bramki. Zadna rewelacja. W calym spotkaniu bylo chyba 5 strzalow na bramke. Wolne tempo, duzo bledow, itd., itp.

Odnośnik do komentarza
To dobrze, może nie taki straszny Bayern jak go malują :-k

Tylko zobacz jakimi skladami grali :>

 

Bayern:

Kahn - Lahm, Lucio, Demichelis, Jansen - Zé Roberto, Ottl - Lell, Hamit Altintop, Sosa - Klose

 

Schalke:

Neuer - Rafinha, Bordon, Krstajic, Pander - F. Ernst, Kobiashvili - Halil Altintop - Rakitic, Lövenkrands, Kuranyi

 

Schlke pierwsza 11, a Bayern drugim skladem (no prawie :>).

Odnośnik do komentarza
Już teraz mogę z całą pewnością stwierdzić, że sięgniemy po mistrzostwo Niemiec - mówi trener Bayernu Monachium Ottmar Hitzfeld.

 

Hmm, Hitzfeld bardzo pewny siebie, sądzę, że niestety ma rację - w tym roku raczej Bayern będzie po za zasięgiem niemieckich klubów. To niemal pewne, mając taki budżet transferowy.... Ciekawe jak zaprezentują się w Pucharze Uefa, jeżeli nie dojdą do finału dla mnie będzie to duże zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza

W bundeslidze trwa obecnie wyscig kto sprzeda wiecej karnetow. Pierwsze miejsce i zarazem nowy rekord ligi to BVB 50.549 :o Na drugi miejscu uplacowalo sie Schlke 43.190. Przypominam ze chodzi tu o karnety :o FCN tez ustanowil swoj wlasny rekord. Na ten sezon sprzedano w Norymberdze ponad 26000 karnetow. Tez calkiem pokazna sumka :>

Odnośnik do komentarza
FCN tez ustanowil swoj wlasny rekord. Na ten sezon sprzedano w Norymberdze ponad 26000 karnetow

 

To jest wręcz olbrzymia suma, bo w drugiej lidze na mecze chodziło po 18 tysięcy ludzi. No ale sukces nakręca koniunkturę.

A wyniki klubów z Zagłębia Ruhry nie są szokujące ;) Skoro średnia na słabej Borussii wynosi 73 tysiące k/m, to ja nie mam pytań.

 

Już teraz mogę z całą pewnością stwierdzić, że sięgniemy po mistrzostwo Niemiec - mówi trener Bayernu Monachium Ottmar Hitzfeld.

 

Hyhy, a co innego może powiedzieć pan Ottmar :roll: Gdyby z ta paką nie zdobył mistrzostwa, to byłaby to większa sensacja niż ich 4 miejsce w zeszłym sezonie. Ale to jest piłka, kto by powiedział rok temu, że mistrzostwo zdobędzie Stuttgart, a puchar wywalczy FCN?

Wystarczy, że Szrama sobie złamie nóżkę i Bayern leży ;)

Odnośnik do komentarza

Do tego dochodzi jeszcze ze w Monachium walcza chwilowo z kontuzjami. Jakby nie patrzec wszyscy czolowi napastnicy sa kontuzjowani. Powiecie pewnie ze do rozpoczecia sezonu jeszcze troche zostalo, ale to moze okazac sie taka tendencja, ze 10 minut gry i 3 mesiace przerwy i wtedy najwieksze gwiazdy im nie pomoga jak beda poodzierane.

 

Jan Polak prawdopodobnie odejdzie z FCN i przeniesie sie do Anderlechtu. Kluby juz sie dogadaly i mamy za niego dostac 3,5 miliona. Jesli zawodnik podpisze kontrakt to juz nie nasz ci on :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...