Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie zrobią, przecież on chyba podpisał nowy kontrakt, to nie jest jego pierwsza umowa z HSV. Podejrzewam, że tym sposobem chcieli go zatrzymać w Hamburgu by powalczyć o LM i dlatego dali mu taką klauzulę (w którą nie za bardzo wierzę). Gra w LM to większe kokosy niż sprzedanie Rafaela, a chyba zgodzimy się, że z nim łatwiej będzie Hamburgowi walczyć niż bez niego. Jak się nie uda, to trudno, stracą. I nie jest powiedziane, że odejdzie, bo w Ajaksie grał lepiej niż w Hamburgu i nie trafił do żadnego z wymarzonych przez siebie zespołów.

Odnośnik do komentarza
No i Galasek jest nowym kapitanem FCN :D

 

Zasłużenie, bo to niewątpliwie mózg drużyny. Choć obstawiałem też Andy Wolfa :]

 

Tak jak juz pisalem, Galasek zbytnio nie chcial, bo mu sie niewidzi ta cala oficjalna praca, a druzyne mogl prowadzic jak do tej pory nie bedac kapitanem. Wolf pod tym wzgledem bylby lepszy, no i jako niemcowi lepiej i latwiej by bylo stawac przed kamerami. Ale jednak ta nie do konca chciana posada przypadla Galaskowi. Nastepna ciekawa kwestia. Nowy kapitan, ktory zapowiedzial, ze po tym sezonie zakonczy kariere :-k Ciekawy jestem czy go jeszcze na sezon albo na dwa namowia?

Odnośnik do komentarza

Liga Pokal

 

Schalke - Karlshrue, 1:0 (Altintop)

Werder - Bayern, 1:4 (Borowski - Schweinsteiger, Altintop, Ribery, Ribery) :o

 

O ile pierwszy wynik raczej mnie nie dziwi, to tyle wysokie zwycięstwo Bayernu z Werderem to już niespodzianka. Bayern się poważnie wzmocnił przed sezonem i już są efekty - trzy z czterech bramek strzelili debiutanci w oficjalnym meczu nowego sezonu. Mam nadzieję, że to nie jest tak, że Werder sobie odpuścił ten mecz. Oby taką formę udało się zachować na sezon i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
O ile pierwszy wynik raczej mnie nie dziwi, to tyle wysokie zwycięstwo Bayernu z Werderem to już niespodzianka.

 

W składzie Werderu brakowało kilku znaczących piłkarzy, m.in. Almeidy, Diego oraz bodajże Owoloyeli, więc ja się nie dziwię tak wysokiej porażce (a nawet się z niej cieszę ;) ). Ponadto to dopiero Puchar Ligi, który nie jest szczególnie istotny, kluby są jeszcze w fazie przygotowań przedsezonowych.

Odnośnik do komentarza

Dla zainteresowanych:

Mecz FCN z Schalke będzie transmitowany przez SAT1 :]

Bardzo mnie to ucieszyło, gdyż najzwyczajniej w świecie mam ten kanał :) Pierwszy mecz od czasu finału, miejmy nadzieje, że tym razem obejrzę go na większym spokoju :)

Bardzo jestem ciekaw postawy Najdroższej Kuny Świata, czy parę treningów u Meyera pozwoliło odnaleźć mu swoje umiejętności z czasów bremeńskich :-k

W bramce ma stanąć Klewae - brawo dla Meyera, że nie skreśla Daniela, bo przyszedł Blażek. Klewer długo czekał na swoją szansę, a do tego miał wielki udział w zdobyciu DFB Pokaal. Na ławce może pojawić się Kennedy (chyba pierwszy raz od czasu transferu z Drezna). Oczywiście wszystko zależy od jego zdrowia. Jeśli Australijczyk "zaniemoże" w składzie pozostanie "Man mit lustigen Name" Pagenburg.

Aaa, no i zacieram rączki by zobaczyć Zvjezdana Mismovica na rozegraniu :mrrr:

Odnośnik do komentarza
A ten mecz z Schalke to ten puchar niemiecki rozgrywany przed ligą, czy zwykły sparing ?

Puchar Ligi półfinał. Schalke może i ma go w poważaniu, ale nasi kibice są głodni wszelkich trofeów, więc nie ma co liczyć, że ktoś odpuści. Tym bardziej, że mecz jest w Norymberdze. A nagrodą może być finał z Bayernem :muahahaha:

Odnośnik do komentarza

Wczorajszy mecz był do bani. Owszem FCN grało nieźle przez 30 minut, a akcja na 1-0 była elegancka (Misimovic już asystuje :] ) ale im dalej w las tym gorzej. Żenująca, ale to naprawdę katastrofalnie koszmarna gra obrony. Jak można dać sobie strzelić trzy gole w 8 minut. I to wszystkie po błędach w kryciu, albo nieporozumieniach :roll: A przecież tylko Jacobsen był nowy w czwórce defensorów. Galasek - słabo, jak na niego. Nerwowy, chyba przytłoczony opaską kapitańską, którą nosi wbrew sobie :-k

No i clue całego meczu - Najdroższa Kuna Świata. Pokazał swoje oblicze niewidzialnego beztalencia co nic nie umie :| Katastrofalny debiut w meczu o stawkę. Jeśli tak będzie grał, to w zimie trzeba będzie szukać nowego napastnika. Kennedy już chyba więcej zrobił, a już na pewno był bardziej widoczny. Słabo gra Saenko, któremu brakuje charakterystycznego dla niego błysku. Klewer też szału nie robił - owszem, nic nie zawalił, ale i nic nie wybronił. Praktycznie każdy strzał w bramę lądował w siatce :|

Na plus zasługuje chyba tylko Vittek, o którym można powiedzieć, że jest w gazie i można na niego liczyć. Reszta ma dwa tygodnie, żeby moooocno pracować, a obrońcy to właściwie nie powinni schodzić z treningów.

Jestem bardzo rozczarowany tym co wczoraj zobaczyłem. Dobiła mnie jeszcze śmieszna frekwencja rzędu ~20 tysięcy. Myślałem, że pierwszy mecz od czasu zdobycia pucharu bardziej rozrusza publikę. A tu tylko pełna Nordkurve i reszta miejsc pustych.

Odnośnik do komentarza
Jestem bardzo rozczarowany tym co wczoraj zobaczyłem. Dobiła mnie jeszcze śmieszna frekwencja rzędu ~20 tysięcy. Myślałem, że pierwszy mecz od czasu zdobycia pucharu bardziej rozrusza publikę. A tu tylko pełna Nordkurve i reszta miejsc pustych.

 

A ja dopiero. Jeszcze idiota pojechalem na ten mecz. Na stadionie bylo 25 tysiecy, ale atmosfery zero :| Ultrasow to chyba wcale nie bylo. Navet Nordkurve swiecila pustkami. Na pochwale zasluzyl Vittek i Wolf, ktorzy potfierdzili forme z zeszlego sezonu. Dobrze podobal mi sie tez Kennedy, ktory pokazal sie z walecznej strony. Reszta raczej rozczarowala. Nie wiem jak to bylo naprawde, ale z tego co pokazali na stadionie to wygladalo to tak, ze Schalke 2 bramki strzelilo ze spalonego, a nam jako spalony gwizdali wszystko :| Ogolnie moge powiedziac ze sedziowie tragicznie gwizdali ten mecz. Za cos takiego to oni jakies kary placic powinni!

Odnośnik do komentarza

Bezedura, to obrona powinna zapłacić karę, bo pułapka ofsajdowa = 0, krycie = 0. Wszystkie bramki prawidłowe.

Sędzia pomylił sie z dwa razy odgwizdując spalonego, którego nie było, ale i przy akcji Schalke pomylił się raz okrutnie, gdzie bodaj Lovenkrands stał już przed samym Klewerem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego zescie sie do tego Charisteas'a tak przyczepili. Dajcie mu troche czasu, niech sie chlopak do konca zgra z druzyna i z nia do konca zintegruje i popatrzymy dalej. Rozegral raptem 3 mecze testowe, bo inaczej tego nie mozna nazwac, a wy go odrazu skreslacie :doh!: Pieprzycie jak potluczeni!!!

Odnośnik do komentarza

Barry, ale on tak jak wczoraj grał przez ostatnie trzy lata, to nie jest czepianie się. Ja chcę się pomylić i to bardzo w jego przypadku, ale po prostu nie wierzę, że ktoś, kto przez dwa lata grał kupę w słabszej lidze holenderskiej nagle będzie zbawicielem solidnego średniaka BuLi.

Odnośnik do komentarza
Barry, ale on tak jak wczoraj grał przez ostatnie trzy lata, to nie jest czepianie się. Ja chcę się pomylić i to bardzo w jego przypadku, ale po prostu nie wierzę, że ktoś, kto przez dwa lata grał kupę w słabszej lidze holenderskiej nagle będzie zbawicielem solidnego średniaka BuLi.

Jeszcze wam przypomne te oskarzenia! Skoro Meyer go chcial, to musial miec powod, a co Meyer powie to swiete i nie podlega dyskusji :evil:

Odnośnik do komentarza
Barry, ale on tak jak wczoraj grał przez ostatnie trzy lata, to nie jest czepianie się. Ja chcę się pomylić i to bardzo w jego przypadku, ale po prostu nie wierzę, że ktoś, kto przez dwa lata grał kupę w słabszej lidze holenderskiej nagle będzie zbawicielem solidnego średniaka BuLi.

Jeszcze wam przypomne te oskarzenia! Skoro Meyer go chcial, to musial miec powod, a co Meyer powie to swiete i nie podlega dyskusji :evil:

 

:przytul: Niestety, zazwyczaj wszystkim trenerom zdarzają się błędy i najprawdopodobniej zakup Greka był największym błędem Meyer od kiedy pracuje Nürnbergi. Będę kolejnym co zgadza się z Me_who.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...