Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Zle nowiny docieraja z Valznerweier. Javier Pinola mial dzisiaj artroskopie kolana i naszczescie powazniejsze dolegliwosci nie potwierdzily sie, jednak zabraknie go przez 4 tygodnie :| Jest to spore oslabienie dla FCN, z drugiej strony szanse pewnie dostanie Lars Jacobsen, moze okaze sie perelka :>

Odnośnik do komentarza

No to FCN ma kolejny mecz tstowy za soba. Nie splamilismy sie wygrywajac z SSV Jahn Regensburg 0:4. Znowu z dobrej strony pokazal sie nasz nowy nabytek Angelos Charisteas strzelajac dwie bramki :D

Bramiki dla FCN:

0:1 Charisteas (18.),

0:2 Spiranovic (40.),

0:3 Charisteas (56.),

0:4 Vittek (71.)

 

Oby tak dalej :]

Odnośnik do komentarza

Barry, nawet nie mów. Pierwszy raz od chyba 3 lat nie bedzie mnie na oficjalnym przedstawieniu zawodników SCFreiburg ;| I czuje się z tym dziwnie, zwłaszcza, że to będzie dość nowy team. Mam nadzieję, że przemiana nie będzie trwała bardzo długo :-)

Odnośnik do komentarza
Eeee, co to za mecz musiał być skoro Spiranovic trafił

 

Z wolnego trafil :>

 

Barry, nawet nie mów. Pierwszy raz od chyba 3 lat nie bedzie mnie na oficjalnym przedstawieniu zawodników SCFreiburg ;| I czuje się z tym dziwnie, zwłaszcza, że to będzie dość nowy team. Mam nadzieję, że przemiana nie będzie trwała bardzo długo :-)

 

2-3 sezony w trzeciel lidze i sie chlopaki uloza :keke: Nie, nie to tylko taki maly figlik. Sam jestem bardzo ciekawy jak Freiburg sie zaprezentuje. W tym sezonie nawet druga lige zaczne ogladac, bo Freiburg jest wielka niewiadoma i jestem ciekawy co z tego wyjdzie no i St. Pauli (mam na sobie wlasnie ich koszulke, a raczej polowke :D) bedzie w drugiej lidze mieszac.

 

Strasznie jestem ciekawy jak FCN bedzie sie spisywal :-k Testy raczej nie pokazuja niczego konkretnego, bo z ogorkami kazdy potrafi wygrac. W srode FCN gra z Rosenborg Trondheim i takie spotkanie z jakims konkretniejszym rywalem to odrazu cos innego. Niech juz sie ten sezon zacznie, bo oszaleje!

Odnośnik do komentarza
Sprowadzony przed sezonem włoski napastnik Luca Toni doznał kontuzji w sparingowym meczu Bayernu Monachium w niedzielę. To fatalna informacja dla bawarskiego klubu.

Latem Bayern dokonuje wielu spektakularnych transferów, jednym z nich było właśnie sprowadzenie bramkostrzelnego reprezentanta Włoch. Toni doznał jednak kontuzji kolana w meczu sparingowym i teraz musi się poddać artroskopii.

 

 

hyhyhyhy :-) Czyżby Toni stał się drogą gwiazdą trybun ? ;>

Odnośnik do komentarza

Artroskopia = minimum 4 tygodnie :> Popatrzcie Pan Ladny sie zepsul :]

 

Jak poinformował jeden z serwisów sportowych, nowym bramkarzem Benfiki Lizbona został 33-letni Niemiec Hans-Joerg Butt.

Ostatnio był on piłkarzem Bayeru Leverkusen. Golkiper, który ma na koncie 25 bramek strzelonych w Bundeslidze, podpisał z portugalskim klubem dwuletni kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Artroskopia = minimum 4 tygodnie :> Popatrzcie Pan Ladny sie zepsul :]

 

Jak poinformował jeden z serwisów sportowych, nowym bramkarzem Benfiki Lizbona został 33-letni Niemiec Hans-Joerg Butt.

Ostatnio był on piłkarzem Bayeru Leverkusen. Golkiper, który ma na koncie 25 bramek strzelonych w Bundeslidze, podpisał z portugalskim klubem dwuletni kontrakt.

 

 

Czy z Tonim czy bez i tak was rozpykamy :)

 

Kibice Bayernu Monachium mogą odetchnąć z ulgą: uraz kolana, którego Luca Toni doznał w niedzielę w sparingu z FC Albstadt (13:0), nie okazał się groźny. W poniedziałek Włoch został przebadany w Monachium i wykryto u niego jedynie rozdarcie włókna mięśniowego. Taki uraz oznacza 10 dni przerwy w treningach.

 

Kontuzja nie pozwoli jednak nowemu napastnikowi Bayernu zagrać 21 lipca w ćwierćfinale Pucharu Ligi, w którym rywalem Bawarczyków będzie Werder Brema.

 

Toni będzie gotowy do gry na mecz pierwszej kolejki Bundesligi, 11 sierpnia z Hansą Rostock.

Odnośnik do komentarza
Czy z Tonim czy bez i tak was rozpykamy

:keke: "Marzenia, te duze i te malenkie..." :keke:

Chcialem ci tylko przypomniec 02.02.2007 FCN - Bayern 3:0 :] To byl dopiero poczatek :>

 

no no :D zdaje sie ze mieliscie nas przeskoczyc w tabeli w tamtym sezonie ;)

 

zreszta...

 

jeszcze tydzien i zaczyna sie nowy sezon :> wkoncu :> na poczatek Puchar Ligi :> i jak sie nie myle to pierwszy mecz to Bayern-Werder :>

Odnośnik do komentarza
no no zdaje sie ze mieliscie nas przeskoczyc w tabeli w tamtym sezonie

 

Moglismy ale nam sie nie chcialo :> Nie chcielismy wam narobic zbytnio kopru :keke:

 

Za to sobie teraz narobiliscie kupujac Charisteasa czy jak mu tam :]

 

Btw. Stuttgart kupil kilka dni temu Ewerthona :> Jak tak maja wygladac wzmocnienia druzyn grajacych w LM to powodzenia :/

 

 

Rozgrywający reprezentacji Argentyny Juan Roman Riquelme znajduje się na liście życzeń Schalke 04 Gelsenkirchen i VfL Wolfsburg.

 

:keke:

Odnośnik do komentarza
Rozgrywający reprezentacji Argentyny Juan Roman Riquelme znajduje się na liście życzeń Schalke 04 Gelsenkirchen i VfL Wolfsburg.

 

Do szalke po odejsciu Linkolna to ok, ale do Wolfsburga :rotfl: Wolfsburg pokaze nam w tym sezonie jak mozna zainwestowac miliony w druzyne i walczyc o utrzymanie :keke:

 

Za to sobie teraz narobiliscie kupujac Charisteasa czy jak mu tam :]

 

Smiejcie sie smiejcie, a ja wam mowie, ze Charisteas dobrze do nas pasuje i zrobi to co do niego nalezy.

Odnośnik do komentarza

W Bundeslidze to on tak zle nie gral, ale w Holandii gdzie jest nizszy poziom nie blyszczal wiec niewiadomo jak bedzie teraz :> ja mam nadzieje ze pierwsza trojka poprzedniego sezonu wzmocni sie jeszcze na LM bo teraz to tych transferow nie mozna nazwac wzmocnieniami :> a zeby nie bylo tak ze za 2 lata 2 druzyna bedzie grac w eliminacjach :>

 

Ciekawe co pokaze Carlos Alberto w Werderze, czy transfer okaze sie podobnym do Diego :>

 

hmm niby taka przepakowana kadra a na mecz z Werderem tylko Klose zdolny do gry z napastnikow :-k

Odnośnik do komentarza
Bayern Monachium nie zakończył jeszcze zbrojeń na nowy sezon? Wprawdzie działacze klubu utrzymują, że po pozyskaniu ośmiu nowych graczy zakończyli swoją aktywność transferową, ale media są innego zdania. Podobno Bawarczycy rozglądają się za jeszcze jednym pomocnikiem. Wg mediów francuskich, na Mistrzostwach Świata U20 mieli wypatrzyć utalentowanego Chilijczyka. Z kolei "Stuttgarter Nachrichten" donosi, że Bayern zamierza jeszcze powalczyć o Arjena Robbena, który jest coraz bliżej Realu Madryt.

 

Chelsea Londyn oczekuje za Robbena 20 milionów euro. Real podobno proponuje za holenderskiego lewoskrzydłowego nieco mniej, ale stanowiska obu klubów są coraz bliższe. Zdaniem niemieckiej gazety Bayern nie stoi w tym wyścigu jeszcze na straconej pozycji, choć Robben jest chętny na przenosiny do Madrytu, a włodarze hiszpańskiego klubu, prezydent Ramon Calderon i dyrektor sportowy Predrag Mijatovic, już wyrażają przekonanie, że jeszcze w tym tygodniu będą mogli zaprezentować Robbena jako swój nowy nabytek.

 

Tajemniczym Chilijczykiem ma być 19-letni Mauricio Isla występujący w swojej ojczyźnie, w klubie Universidad Catolica. Podczas MŚ U20 wpadł on w oko działaczom Olympique Marsylia - media we Francji są zdania, że tym piłkarzem zainteresowany jest również Bayern.

 

Robben teraz nie jest potrzebny i mam nadzieje ze to zwykla plotka...a ten Chilijczyk nie ma szans na przebicie sie do pierwszego zespolu wiec jezeli ma siedziec na trybunach i grac w regionalnej lidze niech nie przychodzi.

 

Wczoraj Bayern przegral w sparingu z M'Gladbach 1:2 :> grali glownie zawodnicy rezerwowi :> W sobote pierwszy trudny mecz przeciwko Werderowi :>

Odnośnik do komentarza

Co za dużo to niezdrowo. Czy Robben trafi do Monachium? Mało prawdopodobne, ale po akcji ze Szramą nic już mnie ni zdziwi :-k

 

FCN przegrał wczoraj w Feucht z Rosenborgiem Trondheim 0-1, a jedyną bramkę strzelił z kontrowersyjnego karnego Sapara w 73'

Dla FCN dobrych szans nie wykorzystali Wolf, Pagenburg oraz po dwie Charisteas i Saenko :-k No troszeczkę zawiodła skuteczność, ale ogólnie Meyer był zadowolony ze sparingu, a już zachwycony był dyspozycją Galaska (może on będzie kapitanem?)

W 74' do gry wszedł Mintal :jupi: Jest szansa, że Phantom wreszcie zaleczy się do końca.

Odnośnik do komentarza

To fakt, ze trener byl zadowolony i powiedzial, ze mecz testowy uwaza za bardzo udany, pomimo porazki. A jak juz jestesmy przy temacie kapitana, to Meyera kandydatem jest Tomas Galasek. Jednak temu sie zbytnio to nie widzi. Powiedzial, ze na boisku moze prowadzic druzyne nie bedac kapitanem. W byciu kapitanem przeszkadzaja Galaskowi cale te wystepy przed kamerami. No jest taki sam jak Mintal, cichy i spokojny i raczej unikajacy rozglosu. FCN wyjechal teraz na oboz treningowy i teraz pilkarze maja w tajnym glosowaniu wybrac kapitana. Jesli potwierdza Galaska, to ten nie bedzie mial wyboru. Meyer powiedzial, ze jesli zostanie nim Galasek, to Bader bedzie musial sie postarac, bo Galaskowi po tym sezonie konczy sie kontrakt. Bo nikt nie chce zeby bylo tak jak przez ostatnie lata, ze kto zostal kapitanem ten odchodzil. A to pilkarze ktorzy byli kapitanami w FCN przez ostatnie lata, tzn. katdy z nich jeden sezon: Tommy Larsen, Mario Cantaluppi, Raphael Schäfer.

Odnośnik do komentarza
Sie tanzten nur einen Sommer. Tommy Larsen, Mario Cantaluppi, Raphael Schäfer: Die drei Profis, die in den letzten Jahren die Kapitänsbinde beim 1. FC Nürnberg trugen, streiften sie schon nach einer Saison wieder ab.

Tez mi sie tak wydawalo, ale najwidoczniej nie :-k

Odnośnik do komentarza
Rafael Van der Vaart zapowiedział, iż w następnym roku może opuścić Hamburgera SV.

 

- Istnieje możliwość, że w przyszłym roku opuszczę HSV - powiedział reprezentant Holandii - Musi to być jednak czołowy klub. Moim celem jest gra w zespole, który zawsze walczy o najwyższe trofea, a także regularnie grywa w Lidze Mistrzów.

 

Van der Vaart marzy o grze w lidze hiszpańskiej, a przede wszystkim o Barcelonie, Realu Madryt, Sevilli bądź Valencii.

 

24-letni zawodnik jest obecnie warty 20 milionów euro. Z HSV ma kontrakt do 2010 roku, ale już w przyszłym roku może odejść za "symboliczny" 1 milion euro.

 

Wprawdzie na transfermarkt.de czytalem ze ta klauzula to 1,5 miliona euro a nie jeden. Ciekawe co zrobi HSV w tym roku mogliby wyjac za niego calkiem ciekawa kase a za rok straca i to sporo :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...