Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Jak donosza holenderskie gazety FCN chce pozyskac z Feyenoord Rotterdam napastnika, a mialby nim byc reprezentant Grecji Angelos Charisteas :o Transfer mialby kosztowac 3-4 miliony € :o Bardzo zadziwiajaca informacja, bo mowiono, ze 2 miliony to max. Niech nareszcie kogos kupia, bo mnie to powoli denerwowac zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Jak donosza holenderskie gazety FCN chce pozyskac z Feyenoord Rotterdam napastnika, a mialby nim byc reprezentant Grecji Angelos Charisteas :o Transfer mialby kosztowac 3-4 miliony € :o Bardzo zadziwiajaca informacja, bo mowiono, ze 2 miliony to max. Niech nareszcie kogos kupia, bo mnie to powoli denerwowac zaczyna.

 

O Boże, tylko nie Charisteas, błagam :| To by była największa mina transferowa w historii Clubu. Ten koleś to kompletne dno, od trzech lat się stacza. Jeśli go kupią to będzie dramat na łembleju. Już lepiej jakby Sibon został, naprawdę :roll:

Odnośnik do komentarza
Wojtek, nie wiem, czy wiesz, ale na 8 lipca zaplanowano sparing pomiędzy Śląskiem a Freiburgiem... :>

 

 

:ke?:

 

Sonntag 8.07.2007
15.30 - 1. FC Saarbrücken II - SC Freiburg II, in Feldrennach/Pforzheim
Testspiel im Rahmen der Saisonvorbereitung

18.30 - SC Freiburg - FC Schaffhausen, in Furtwangen
Freundschaftsspiel im Rahmen der Saisonvorbereitung

Przekazałem tylko informację, jaką Słobodzian (kierownik Śląska) przekazał 2 dni temu mediom.

Odnośnik do komentarza
Jak donosza holenderskie gazety FCN chce pozyskac z Feyenoord Rotterdam napastnika, a mialby nim byc reprezentant Grecji Angelos Charisteas :o Transfer mialby kosztowac 3-4 miliony € :o Bardzo zadziwiajaca informacja, bo mowiono, ze 2 miliony to max. Niech nareszcie kogos kupia, bo mnie to powoli denerwowac zaczyna.

 

O Boże, tylko nie Charisteas, błagam :| To by była największa mina transferowa w historii Clubu. Ten koleś to kompletne dno, od trzech lat się stacza. Jeśli go kupią to będzie dramat na łembleju. Już lepiej jakby Sibon został, naprawdę :roll:

No me_who mowisz jakby mial do FCN przyjsc Citko :doh!: Fakt, ze byli inni ciekawsi kandydaci, ale czy lepsi? Charisteas jest mocny glowa, a wlasnie kogos takiego nam potrzeba. On ma byc na srodku i byc mocny w powietrzu, do strzelania bramek z gry mamy wystarczajaco innych zawodnikow!

Odnośnik do komentarza

Barry, tyle, że ja oglądam czasem ligę holenderską i Charisteas jest nieprawdopodobnie słabym piłkarzem. To nie jest ten sam gracz, co był w Werderze czy pomógł Grecji w zdobyciu ME. To jest wielki drąg, bez żadnych umiejętności obecnie. W nie najsilniejszej Holandii w cieniującym Feyenoordzie nie zrobił furory, a ma być podstawowym napastnikiem mającego aspiracje klubu Bundesligi? To się nie może udać.

Zobacz, jak kibice Ajaxu wspominają Greka (nawet cieszyli się, ze odszedł do Feyenoordu, bo uważali, że w ten sposób ich największy wróg się osłabił!).

Charisteasa to można wziąć za darmo na rok i zobaczyć czy się sprawdzi, a topić w nim 4 miliony to jest idiotyzm.

Odnośnik do komentarza
(nawet cieszyli się, ze odszedł do Feyenoordu, bo uważali, że w ten sposób ich największy wróg się osłabił!).

 

Potwierdzam.

 

 

Nie wiem co się stało z tym piłkarzem, ale na dzień dzisiejszy jest po prostu beznadziejny. Owszem, może nagle się obudzić, tylko jaka jest na to szansa? Moim zdaniem równa zeru. Jakbyście mieli go brać za darmo to w sumie można sprobować...Ale płacić za niego to rzeczywiście b. złe wyjście.

Odnośnik do komentarza

No i stało się. FCN zaklepało sobie usługi Charisteasa. Kosztowało to nas 2,5M euro.

Uważam, że to może być największa transferowa mina w najnowszej historii Clubu. Zawodnik na chwilę obecną maksymalnie przepłacony, bez umiejętności, niezdarny, powolny, zagubiony, nie trafiający do bramki, nieskuteczny etc.

Nie wiem co Meyer i Bader w nim widzieli - przez ostatnie trzy lata Angelos był pośmiewiskiem w Holandii. Może w Niemczech się odrodzi. Choć jego bilans (66 meczów - 18 bramek w BuLi) nie napawa optymizmem. Snajper to to nie jest i raczej nie będzie. A jak na drąg do zbijania piłek do Vittka i Saenki to zdecydowanie za drogi :/ Już tęsknie za Schrothem :|

Może jednak pomylę sie w stosunku do Greka tak fatalnie jak w przypadku Saenki - i tylko to mnie cieszy :)

Odnośnik do komentarza

A ja jestem innego zdania. Jestem zadowolony, ze udalo nam sie kupic klasycznego napastnika z doswiadczeniem. Z tego co wiem to jest on mocny glowa, a wlasnie kogos takiego szukalismy. Nie osadzal bym go po tym co bylo, bo trzeba jeszcze wziasc pod uwage, ze od poniedzialku bedzie on pod skrzydlami Hansa Meyera, a jak powinniscie wiedziec ten potrafi uformowac zawodnika i przywrocic mu jego stary blask :> Ja osobisci od Charisteasa oczekuje wiele, ale nie tego ze strzeli 20 bramek. On ma strzelic w sezonie swoje 7 , robic miejsce dla Vittka, Saenki i Mintala i bedzie pasowalo. Mintal sie zapatruje na korone wiec nie ma sie czego bac :]

Odnośnik do komentarza
A ja jestem innego zdania. Jestem zadowolony, ze udalo nam sie kupic klasycznego napastnika z doswiadczeniem. Z tego co wiem to jest on mocny glowa, a wlasnie kogos takiego szukalismy. Nie osadzal bym go po tym co bylo, bo trzeba jeszcze wziasc pod uwage, ze od poniedzialku bedzie on pod skrzydlami Hansa Meyera, a jak powinniscie wiedziec ten potrafi uformowac zawodnika i przywrocic mu jego stary blask :> Ja osobisci od Charisteasa oczekuje wiele, ale nie tego ze strzeli 20 bramek. On ma strzelic w sezonie swoje 7 , robic miejsce dla Vittka, Saenki i Mintala i bedzie pasowalo. Mintal sie zapatruje na korone wiec nie ma sie czego bac :]

 

Korona to bedzie nalezec do Klose lub Toniego :D Jak na razie lipne transfery u druzyn wystepujacych w pucharach w tym roku :>

Odnośnik do komentarza
A ja jestem innego zdania. Jestem zadowolony, ze udalo nam sie kupic klasycznego napastnika z doswiadczeniem. Z tego co wiem to jest on mocny glowa, a wlasnie kogos takiego szukalismy. Nie osadzal bym go po tym co bylo, bo trzeba jeszcze wziasc pod uwage, ze od poniedzialku bedzie on pod skrzydlami Hansa Meyera, a jak powinniscie wiedziec ten potrafi uformowac zawodnika i przywrocic mu jego stary blask :> Ja osobisci od Charisteasa oczekuje wiele, ale nie tego ze strzeli 20 bramek. On ma strzelic w sezonie swoje 7 , robic miejsce dla Vittka, Saenki i Mintala i bedzie pasowalo. Mintal sie zapatruje na korone wiec nie ma sie czego bac :]

 

Korona to bedzie nalezec do Klose lub Toniego :D Jak na razie lipne transfery u druzyn wystepujacych w pucharach w tym roku :>

 

Toni chce kupić Koronę Kielce? :o

 

;)

 

Nie ma co, FCN zrobiło transfer sezonu :keke:

Odnośnik do komentarza
A ja jestem innego zdania. Jestem zadowolony, ze udalo nam sie kupic klasycznego napastnika z doswiadczeniem. Z tego co wiem to jest on mocny glowa, a wlasnie kogos takiego szukalismy

 

Sorry, taki sam był Sibon. Identyczny, tyle że wyższy i starszy. Czy uważasz, że pomógł nam w zeszłym sezonie?

 

Korona to bedzie nalezec do Klose lub Toniego

 

Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść :P I kiedy ostatnio to król był w Minśen? :> Elber na spółę z Christiansenem w 02/03 :]

Odnośnik do komentarza
A ja jestem innego zdania. Jestem zadowolony, ze udalo nam sie kupic klasycznego napastnika z doswiadczeniem. Z tego co wiem to jest on mocny glowa, a wlasnie kogos takiego szukalismy

 

Sorry, taki sam był Sibon. Identyczny, tyle że wyższy i starszy. Czy uważasz, że pomógł nam w zeszłym sezonie?

 

Korona to bedzie nalezec do Klose lub Toniego

 

Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść :P I kiedy ostatnio to król był w Minśen? :> Elber na spółę z Christiansenem w 02/03 :]

 

No wlasnie, wiec najwyzszy czas na krola strzelcow :> Najlepiej 1. Klose 2. Toni 3. Mintal czy ktos tam inny ;)

Odnośnik do komentarza
Korona to bedzie nalezec do Klose lub Toniego

Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść :P I kiedy ostatnio to król był w Minśen? :> Elber na spółę z Christiansenem w 02/03 :]

No wlasnie, wiec najwyzszy czas na krola strzelcow :> Najlepiej 1. Klose 2. Toni 3. Mintal czy ktos tam inny ;)

1. Klose

2. Toni

3. Podolski :>

Odnośnik do komentarza
Sorry, taki sam był Sibon. Identyczny, tyle że wyższy i starszy. Czy uważasz, że pomógł nam w zeszłym sezonie?

 

Sportowo to nam moze nie pomogl, ale ile radosci sprawil. Nawet piosenki na jego czesc spiewali :]

 

Identyczny, tyle że wyższy i starszy

 

No to nie identyczny :>:keke:

 

Korona to bedzie nalezec do Klose lub Toniego
Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść :P I kiedy ostatnio to król był w Minśen? :> Elber na spółę z Christiansenem w 02/03 :]
No wlasnie, wiec najwyzszy czas na krola strzelcow :> Najlepiej

1. Klose

2. Toni

3. Mintal czy ktos tam inny ;)

1. Klose

2. Toni

3. Podolski :>

 

Chyba cos sie wam pomylilo :doh!:

1. Mintal

2. Vittek

3. Saenko

4. Charisteas

:]

Odnośnik do komentarza

Manchester City chce dac 8 milionow funtow za Santa Cruza :szok: oby to nie plotka :]

 

 

Tego lata Roque Santa Cruz będzie mógł przebierać w ofertach. Jak podaje angielska gazeta "Daily Star", nowy menedżer Manchesteru City, Sven-Goeran Eriksson zamierza sprowadzić Paragwajczyka z Bayernu Monachium. Jeśli Anglicy zapłacą tyle, ile przewiduje gazeta - 8 milionów funtów (około 11 mln. euro) to kluby z Turcji, Galatasaray i Besiktas Stambuł, mogą szybko wypaść z wyścigu o podpis 25-letniego napastnika.

 

Po tym jak Santa Cruz ustrzelił hat-tricka w meczu Copa America przeciwko Kolumbii, Eriksson miał udać się do właściciela Manchesteru City, Thaksina Shinawatry po fundusze na jego transfer.

 

"Daily Star" pisze też, że Eriksson nie przebywa obecnie w Wielkiej Brytanii, bo udał się w daleką podróż, której celem jest nakłonienie Santa Cruza na przenosiny do jego drużyny.

Odnośnik do komentarza
Chyba cos sie wam pomylilo doh.gif

1. Mintal

2. Vittek

3. Saenko

4. Charisteas

 

jak rozumiem "4" przy nazwisku Greka oznacza jego łączny dorobek bramkowy tak? :>

 

odnośnie Santa Cruza - dobry jest nawet, ale trzeba go sprzedać, bo teraz nie będzie miał szans na regularne występy gdy doszło dwóch napastników - na dobrą sprawę, to Paragwajczyk nigdy nie był pewnym punktem zespołu :-k

Odnośnik do komentarza
jak rozumiem "4" przy nazwisku Greka oznacza jego łączny dorobek bramkowy tak?

 

Smiejcie sie smiejcie. Jak Charisteas sie wkreci i Beyernowi z 3 zapakuje, to sie juz smiac nie bedziecie :> W Norymberdze wiadomosc o jego pozyskaniu przyjeta zostala pozytywnie i raczej z tego co slychac to ludzie sie ciesza, ze udalo nam sie go kupic. Oficjalnie na dyrektor sportowy powiedzial, ze FCN juz dluzej byl nim zainteresowany, ale nigdy nie bylo nas na niego stac. Do tego dochodzi ze Charisteas znas sie z Ajaxu z Galaskiem, a ten mu sprzedal FCN w takich superlatywach, ze ten sie nie zastanawial. Pozostaja czekac i przekonamy sie kto mial racje.

Odnośnik do komentarza

No kolega Charisteas już się zameldował w Nbg - fotosy z jego prezentacji

 

W pierwszym meczu testowym Grek strzelił bramkę, oby tak było też w lidze. co ciekawe na meczu było aż 7500 kibiców :o

Minusem jest to, że przy golu dla gospodarzy poobijany został Blazek i musiał zejść z boiska - w jego miejsce Klewer. Ogólnie sparing na plus, dwie brameczki Vittek i jedną Saenko - dobrze, że bombardierzy trafiają :)

Następne spotkanie w sobotę w Regensburgu (ciekawe czy nadal mają taki przepraszam za określenie- gówniany stadion :-k)

Odnośnik do komentarza
ciekawe czy nadal mają taki przepraszam za określenie- gówniany stadion

Nie ma za co przepraszac, to ja przeprosze i powiem ze ten stadion jest poprostu ch****y :> Ale nie rozdrabniajmy sie nad jakims tam Regensburgiem. Najwazniejsze jest to, ze Blazek nie ma niczego powaznego, tylko lekkie zbicie. Atakierzy jak narazie strzelaja i to cieszy, oby tak zostalo w lidze. Czekam teraz na polfinal Pucharu Ligi, zeby zobaczyc jakim ustawieniem rozpoczniemy gre. Gdyby nie egzaminy, to moglbym juz tylko o meczu myslec :] Nareszcie sie zaczyna :jupi: Taka przerwa to jest niezdrowa :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...