Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

To Pizzaro nie odszedl za darmo?

nie, chyba tylko Chelsea mogłaby dać za Pizzarro tyle kasy :D

ale przyszły sezon będzie dokładnie taki jak pisał barry - albo to będzie zespół gwiazd na miarę Chelsea, która na początku tłukła wszystkich równo albo na miarę Realu, który naszpikowany gwiazdami grał beznadziejnie

Odnośnik do komentarza
Roy Makaay, Roque Santa Cruz, Lukas Podolski, Luca Toni, Miroslav Klose.. i teraz kto będzie grał w ataku.. hmm.. ?!

 

Na chwile obecną wydali ok 68 mln euro. Jeżeli wierzyć doniesieniom prasowym. A dostali 24 za Pizzaro...

 

Że co kufa? :keke:

 

Pizarro odszedł za free, koniec kontraktu.

 

Jak Klose przychodzi Makaay odchodzi, Santa Cruz też jest na sprzedaż, tylko nikt nie chce dać za niego 5 baniek :|

 

edit:

Oficjalna strona FCB podaje że Miro piłkarzem Bayernu :>

Odnośnik do komentarza
To Pizzaro nie odszedl za darmo?

Oczywiście, że za darmo. Buffu pomylił go z Hargreavsem, za którego Bayern skasował konkretną sumkę :-k

 

Nom to sie zgadza :)

 

Swoja drogą Bayern ładnie wynegocjował te kwoty, 11 milionów Toni, 12 milionów Klose :)

No za Klose wiecej to bym w zyciu nie dal. :)

 

Ale w sumie do srodka pomocy kogos brakuje, no chyba, ze Ze Roberto bedzie gral tak jak w Brazylii na MS - DM, ale to i tak za malo. Boki, Atak, Obrona ladnie wygladaja, ale MC troche mnie martwi bo z klasycznych (D)MC - to jest van Bommel, Ottl, moze Demichelis jeszcze. Z tych co kupili to raczej sa to boczni. Musza jeszcze z 10-15 mln przygotowac na kogos i wtedy moze bedzie dobrze.

 

Swoja droga lewa strona to bedzie masakrycznie obsadzona, kto tam bedzie gral ? :) Lahm, Jansen, Ze Roberto, Schweinsteiger. Prawa tez niezla - Sagnol, Ribery, no i pewnie Altintop + Sosa (choc on chyba tez AM C moze ?). Obrona Lucio, Van Buyten, Ismael + Demichelis ewentualnie wyglada tez solidnie. W ataku, no nie wiem: Podolski to wg mnie jednak nie ta klasa, to za wielki klub dla niego. Klose - nigdy nie przepadalem za nim. Mam nadzieje, ze Toni bedzie duzym wzmocnieniem i dobrze sie pokaze. Fakt, ze na bundeslige to i Klose z Podolskim powinni styknac, ale wyzej to juz gorzej.

 

mimo wszystko zakupy mi sie podobaja. dosc rozwazne, no i klasowe w sumie, a wiadomo, ze o to w bundeslidze coraz ciezej, nawet dla takiego klubu jak Bayern.

Odnośnik do komentarza
Obrona Lucio, Van Buyten, Ismael + Demichelis ewentualnie wyglada tez solidnie.

 

 

No nie wiem Greg :> ona w tym sezonie miałabyć solidna, a obaj piłkarze mieli bardzo przeciętny sezon.

 

Lewa strona myśle że będzie wyglądać Lahm-Schweinsteiger, Ze myśle że będzie grał w środku z van Bommelem. Jansen na pewno dostanie sporo szans gry bo Hitzfeld często stosuje rotacje, nie zapominajmy też że na lewym skrzydle może grać Schlaudraff.

 

Prawa strona Sagnol-Ribery a w obwodzie Altintop-Sosa.

 

W środku pomocy na pewno nie zobaczymy klasycznej 10tki, Hitzfeld zapowiedział że w tym sezonie nasza gra będzie opierać sie na skrzydłach. Więc środek van Bommel-Ze Roberto wygląda ciekawie, a w obwodzie jeszcze Ottl, Demichelis, Schlaudraff oraz młodziutki Toni Kroos(Zapamiętajcie to nazwisko bo to przyszła gwiazda ;) ) który ma być włączony do pierwszego zespołu w tym sezonie.

 

Byłem przeciwny sprowadzeniu Klose bo to oznacza ławke dla Podolskiego, bo nie wierze żeby Klose czy Toni usiadł na ławce, ale mimo wszystko nie można Lukasa odrazu przekreślać.

 

Andreas Gorlitz został wypożyczony do Karlsruher na jeden sezon. Na wylocie z klubu są Lell, Santa Cruz, Makaay. Za Santa Cruza FCB chce 5 milionów, jedynym chętnym klubem jest Betis który daje 3 miliony :/ Na Lella nie ma chętnych, a Makaaya chciałby Wolfsburg, Werder, ale prawdopodobnie Roy wróci do Holandii: Feyenoord, PSV.

Odnośnik do komentarza

Rowniez jestem zdania, ze obrona Bayernu, a dokladniej mowiac, jej srodek jest niezbyt pewny. Bawarczycy musza liczyc, ze Lucio i DvB znajda forme sprzed dwoch lat bo w przeciwnym wypadku wcale tak kolorowa na Alianz Arena byc nie musi.

 

Z tego co slyszalem to niepewna jest sytuacja Schweiniego. Niemiec podobno cierpi na jakas chorobe, ktora nawet moze zakonczyc jego pilkarska kariere.

 

Co do Krossa zgadzam sie - widzialem chlopaka na ME u-17. Beda z niego ludzie...

Odnośnik do komentarza
Swoja drogą Bayern ładnie wynegocjował te kwoty, 11 milionów Toni, 12 milionów Klose :)

 

 

Za Klose Werder dostał maksa, który mógł wyciągnąć. 12 miesięcy to nie jest dużo, a bańka za każdy miesiąc za zawodnika, który się uparł i powiedział że i tak i tak będzie grał w Bayernie, to całkiem sporo.

 

Co do Toniego, to się własnie zastanawiam, czy Fiorentina nie popadła w dość spore długi, jak za czasów, kiedy Batistuta i Chiesa tam czarowali w ataku i klub został ostatecznie spuszczony ...

Odnośnik do komentarza
Z tego co slyszalem to niepewna jest sytuacja Schweiniego. Niemiec podobno cierpi na jakas chorobe, ktora nawet moze zakonczyc jego pilkarska kariere.

 

Bastian już trenuje od bodaj tygodnia, wszystko jest na dobrej drodze, ale przez podobną sprawe kariere zakończyło już kilku gracz, mi. Zlotan Sebescen z Leverkusen.

 

 

Swoja drogą Bayern ładnie wynegocjował te kwoty, 11 milionów Toni, 12 milionów Klose :)

 

Co do Toniego, to się własnie zastanawiam, czy Fiorentina nie popadła w dość spore długi, jak za czasów, kiedy Batistuta i Chiesa tam czarowali w ataku i klub został ostatecznie spuszczony ...

 

No własnie, mówiło sie 30 milionów, potem 20, 19, 18, a wkońcu skończyło się na 11 :>

 

Za Klose zapłaciliśmy 12, jednak jeżeli w tym sezonie wywalczymy mistrza do kasy Werderu trafią 3 miliony :> podobnie ma się sprawa z Riberym 25 milionów + 5 za mistrzostwo

Odnośnik do komentarza
Jak donoszą media, Borussia Dortmund i Bayern Monachium zainteresowane są pozyskaniem wschodzącej gwiazdy rumuńskiej piłki nożnej - Gabriela Torje.

 

17 -letni piłkarz nazywany przez wielu fachowców nowym Leo Messim występuje na co dzień w rodzimej lidze w barwach FCU Politehnica Timişoara, gdzie jest wyróżniającym się zawodnikiem.

 

Torje, który może grywać zarówno w pomocy, jak i ataku jest także reprezentantem swojego kraju w reprezentacji do lat 21.

 

Niech lepiej idzie do BVB, u nas po 2-3 sezonach przepadnie gdzieś w amatorach, jak sporo młodych zdolnych.

Odnośnik do komentarza

Oj bardzo mi sie to nie podoba :| Kolejny napastnik nam odmowil. AZ Alkmaar podal dzisiaj do wiadomosci, ze Danny Koevermans nie bedzie mogl odejsc z klubu. Jest to juz 2 napastnik ktorego nie udalo nam sie kupic :| Nowym kandydatem jest grajacy w Maccabi Haifa Roberto Colautti (25). Niestety nie znam tego zawodnika i nie wiem co mam o nim myslec. Nie sadzilem, ze bedzie to az tak trudne zeby znalezc godnego zastepce za Schroth'a :-k Zeby nie wyszlo tak jak z HSV. Nie mogli nikogo pozyskac i kupowali na szybko napastnika za duze pieniadze ktory nic nie pokazal. Albo Kennedy zostanie pierwszym napastnikiem i strzeli z 15 bramek i bedzie ok. Apropos Kennedy'iego. W poniedzialek poszedlem sobie do miasta na obiad i Joshua siedzial stolik obok mnie :] To oznaczy, ze chodze do dobrych knajp :keke:

 

No to juz wiadomo, ze nowy sezon zbliza sie wielkimi krokami, bo pojawil sie rozklad na pierwsza kolejke:

 

Fr 10.08.07 20:30

VfB Stuttgart - FC Schalke 04

 

Sa 11.08.07

VfL Bochum - Werder Bremen

Bayer Leverkusen - Energie Cottbus

1. FC Nürnberg - Karlsruher SC

Eintracht Frankfurt - Hertha BSC

Borussia Dortmund - MSV Duisburg

Hannover 96 - Hamburger SV

VfL Wolfsburg - Arminia Bielefeld

Bayern München - Hansa Rostock

Odnośnik do komentarza

Heh, kalendarz jest taki, że FCN musi byc liderem po dwóch kolejkach. Najpierw gramy z beniaminkami i +6 musi być, bo będzie awantura ;)

Schalke ma mistrzowski początek - Stuttgart i derby z BVB :keke: Błaszczykowskiemu siądą kolanka jak będzie mógł zagrać w tym meczu :)

 

Barry - no jak liczyli na Koevermansa, to naprawdę wysoko celowali. Ten Colautti to dal mnie anonim i nie wiem co umie. Kennedy może być, bo to drąg, ale od dwóch lat nie grał w piłę. Młody Adler z TSV chyba jeszcze nie gotowy, to samo z Benko (po co on jest w ogóle skoro nie gra?)

Jeszce parę dni jest do początku treningów, ktoś się jeszcze pojawi. Nie wiesz to będzie kapitanem po odejściu Rafiego? Ja stawiam na Wolfa :*

Odnośnik do komentarza
Barry - no jak liczyli na Koevermansa, to naprawdę wysoko celowali

Z tego co powiedzial Bader to sprawa nie jest jeszcze zamknieta. Alkmaar nie chce go puscic, bo zaden z ich kandydatow do nich nie przyszedl, jesli znajda nastepce to on bedzie mogl do nas przejsc.

 

Nie wiesz to będzie kapitanem po odejściu Rafiego? Ja stawiam na Wolfa

 

Niestety nic narazie nie slychac kto ma zostac kapitanem. Z jednej strony chcialbym zeby zostal Wolf, a z drugiej kazdy kto zostaje kapitanem od nas odchodzi :-k

 

 

Wczoraj zostala rozlosowana pierwsza runda Pucharu DFB, a oto zestawienie:

 

Sa 04.08.07

VfL Osnabrück - Borussia M'gladbach

1. FC Gera 2003 - FC Carl Zeiss Jena

Dynamo Dresden - VfL Bochum

Bayer Leverkusen II - SC Paderborn 07

SC Verl - 1860 München

SV Sandhausen - Kickers Offenbach

1. FC Normannia Gmünd - Alemannia Aachen

SV Wilhelmshaven - 1. FC Kaiserslautern

Rot-Weiß Hasborn - Hansa Rostock

SV Wehen Wiesbaden - VfB Stuttgart

FC St. Pauli - Bayer Leverkusen

SV Seligenporten - Arminia Bielefeld

TSG Neustrelitz - Karlsruher SC

1. FC Magdeburg - Borussia Dortmund

SpVgg Unterhaching - Hertha BSC

Victoria Hamburg - 1. FC Nürnberg

Würzburger FV - VfL Wolfsburg

1899 Hoffenheim - FC Augsburg

Eintr. Braunschweig - Werder Bremen

Wuppertaler SV - Erzgebirge Aue

Holstein Kiel - Hamburger SV

Rot-Weiss Ahlen - Hannover 96

Rot-Weiss Essen - Energie Cottbus

W. Bremen II - 1. FC Köln

TSV Havelse - TuS Koblenz

Eintracht Trier - FC Schalke 04

1. FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt

SV Babelsberg 03 - MSV Duisburg

Wormatia Worms - 1. FSV Mainz 05

FC 08 Villingen - SC Freiburg

SV Darmstadt 98 - Greuther Fürth

Wacker Burghausen - Bayern München

Odnośnik do komentarza

Jak donosza media, Marek Mintal pali sie do nowego sezonu. Slowak w jednym z wywiadow powiedzial, ze chcialby w tym sezonie znowu zostac krolem strzelcow. Wszystki jego kontuzje to przeszlosc. Przez tak dlugi okres rehabilitacji, jak sam powiedzial, jest tak wycwiczony jak nigdy wczesnie. Trener za to powiedzial, ze Marka w takiej formi jeszcze nie widzial. Wspaniale to brzmi :D No ja bym sie nie obrazil, jakby Marek z 25 brameczek w tym sezonie strzelil :] Trzeba dodac, ze Gekas tez w duzym stopniu dzieki Misimovicowi zostal krolem strzelcow w zeszlym sezonie (12 asyst), a teraz on gra u nas :] Cieszy mnie ze mamy tak dobra ofensywe. Jesli do tego defensywa sprawdzi sie tak dobrze jak w zeszlym sezonie to bedziemy miec wiele radosci z FCN.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odbyly sie pierwsze mecze testowe podczas przygotowan do nowego sezonu, a oto wyniki:

 

FC Furtwangen - VfB Stuttgart 1:19 (0:12)

SV Etzenricht - 1860 München 0:4 (0:1)

Stadtauswahl Löhne - SC Paderborn 1:12 (0:8)

SG Telgte - Arminia Bielefeld 0:14 (0:6)

TSV Peiting - 1. FC Nürnberg 0:12 (0:5)

1. FC Mömbris - Kickers Offenbach 0:13 (0:4)

Odnośnik do komentarza
Wojtek, nie wiem, czy wiesz, ale na 8 lipca zaplanowano sparing pomiędzy Śląskiem a Freiburgiem... :>

 

 

:ke?:

 

Sonntag 8.07.2007
15.30 - 1. FC Saarbrücken II - SC Freiburg II, in Feldrennach/Pforzheim
Testspiel im Rahmen der Saisonvorbereitung

18.30 - SC Freiburg - FC Schaffhausen, in Furtwangen
Freundschaftsspiel im Rahmen der Saisonvorbereitung

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...