Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

W wyborach na zawodnika roku w FCN, po bardzo zacietej walce wygral najbardziej zajebisty zawodnik Andi Wolf. Andi zebral ponad 6000 glosow z 25000 oddanych (24,1%). Drugie miejsce zajal przez dlugi czas prowadzacy w plebiscycie Tomas Galasek, a trzeci zostal Jaouhar Mnari przed Javier'em Pinola. A oto cala statystyka:

 

1. Wolf 24,1 %

2. Galasek 21,7 %

3. Mnari 12 %

4. Pinola 11,2 %

5. Saenko 7 %

6. Schäfer 5,5 %

7. Mintal 4,7 %

Odnośnik do komentarza

Garść niusów z obozu FCN.

 

Mintal wraca do zdrowia, co bardzo cieszy. Dla barrego informacja taka, że w poniedziałek o godzinie 21.45 będzie gościem Bayerischen Fernsehen. Ciekwe co Phantom powie.

Marek Nikl przedłużył kontrakt do 2008/9, ale na zasadach kontraktu amatorskiego. Oznacza to, że Nikl będzie grał w rezerwach. Wielkim piłkarzem nie jest, ale szacunek za wszystkie (od 1998) lata spędzone w Clubie.

No i trzecia informacja, która i mnie i barremu umknęła - Javier Pinola zadebiutował w kadrze Argentyny :jupi: Nasz lewy obrońca jest także w szerokiej kadrze na Copa America :] Wielkie to wyróżnienie dla FCN mieć przedstawiciela takiej reprezentacji :)

Odnośnik do komentarza
Bayern się wzmacnia, dziś potwierdzono transfer Riberego. Jedna rzecz mnie dziwi - dlaczego Toni przeszedł do Bayernu? Wiele razy wypowiadał się, że jeśli odejdzie to do zespołu grającego w LM, bo to zawsze było jego marzenie, ale jak wiemy Bayern w następnym sezonie nie będzie grał w elitarnych rozgrywkach, więc tym bardziej dziwi mnie jego decyzja.

 

Bo dostanie 6 milionów euro za rok gry i będzie prawdziwą gwiazda ligi?

 

To bardzo daleeeeeeeeeeko idące przyszpuszczenia i nie sądze, żeby przyćmił Diego, o ile ten nie odejdzie do innego klubu.

 

Każdy mnie wyśmiewał

 

I nic sie nie zmienilo :keke:;)

 

:rotfl: Nie wyśmiewamy się z Twojej osoby, tylko z Ciebie, jako zatwardziałego kibica "Laleczek" :-)

Odnośnik do komentarza
To bardzo daleeeeeeeeeeko idące przyszpuszczenia i nie sądze, żeby przyćmił Diego, o ile ten nie odejdzie do innego klubu.

Heh, przypuszczam, że Żabie chodziło o to, że we Włoszech Toni był jednym z wielu wielkich graczy. W BuLi będzie na absolutnym topie (nazwiskowo, bo jak będzie grał to się zobaczy). Tak samo jak Ribery z resztą. Po obu jednak będzie się oczekiwać cudów i jestem ciekaw jak to zniosą :-k

Odnośnik do komentarza
To bardzo daleeeeeeeeeeko idące przyszpuszczenia i nie sądze, żeby przyćmił Diego, o ile ten nie odejdzie do innego klubu.

Heh, przypuszczam, że Żabie chodziło o to, że we Włoszech Toni był jednym z wielu wielkich graczy. W BuLi będzie na absolutnym topie (nazwiskowo, bo jak będzie grał to się zobaczy). Tak samo jak Ribery z resztą. Po obu jednak będzie się oczekiwać cudów i jestem ciekaw jak to zniosą :-k

 

Dokładnie o to mi chodziło. W Serie A był jednym z wielu, a tu będzie na absolutnym topie.

 

Lincoln jest bliski przenosiń do Galatasaray za 8 mil €, Andreas Hinkel z koleji znalazł się na celowniku Wolfsburga, Magath chciałby też ściągnąć Andreasa Goerlitza i Andreasa Ottla z FCB. voetbalzone.nl donosi że FCN chce kupić z AZ Alkmaar Dannyego Koevermansa, o którego mają rywalizować z Feyenoordem.

Odnośnik do komentarza

Generalnie dzieje się tak, że zaczęła się gruntowna przebudowa zespołu. Odeszli nie tylko Riether, Iaszwili (zero szacunku ze względu na wybór klubu), Antar, Diarra (zero szacunku ze względu na wybór klubu), Nielsen, mówi się o odejściu Coulibaly'ego gdzieś do Arabii Saudyjskiej, a na dodatek wypadek samochodowy miał Walke :|

 

W składzie pojawili się już Ivica Banovic, Jonathan Jäger, Kevin Schlitte, Heiko Butscher i przebudowa zaczyna powoli iść pełną parą. Oby za 2 sezony wyglądało to już dobrze :-)

 

Generalnie praktycznie każdy zawodnik miał się określić, czy chce zostać w zespole, czy chce odejść. Zwłaszcza Ci, którzy spędzili tutaj sporo sezonów mieli do tego prawo. No i wybrali. Dzięki temu, okazało się, że nasz Kapitan, wybrał jednego z największych rywali i kasiorę, zamiast dożywotniej miłości we Freiburgu. Diarra wybrał jeszcze gorzej, bo przeszedł do największych naszych rywali i niech bambus spada na drzewo. Życze mu 2 razy tyle kontuzji, ile miał we Freiburgu. Nielsen, który grał w zasadzie kupę odszedł na sczęście. Kwestia Rieherta: wszyscy wiedzieli, że w końcu odejdzie, ale wybrał se zespół, że niech go chudy bocian popieści: nic w nim nie osiagnie ;-) O tak to narazie wygląda :-)

Odnośnik do komentarza

Widziałem gdzie poszli Diarra i Iaszwili... Nawet nie chce mi się tego komentować bo szlak mnie trafia. Masz racje zero szacunku dla klubu, dla fanów, dla drużyny... Można było oczekiwać innej reakcji z ich strony po tylu latach w Freiburgu, a szczególnie po Iaszwilim...

Co do transferów to trzeba dodać Ali Gunesa, który powraca do nas po kilku sezonach nieobecności... :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Zwłaszcza, że był kapitanem :| No ale dali im całkowicie wolną rękę, to poszli tam, gdzie dostali kasę :|

 

Ciekaw jestem co z Aogo. W zeszłym roku kilka klubów pierwszoligowych się o niego pytało, ale po tym sezonie, który głównie spędził na leczeniu, jakoś nikt się nie kwapi, żeby go ściągać do siebie. Oby podpisał nowy kontrakt i wreszcie rozegrał cały sezon dla SCF :-)

Odnośnik do komentarza

Co do Aogo to słyszałem, że nawet zagraniczne kluby się nim interesowały... Teraz, po kontuzji, jego forma jest sporą niewiadomą, co na pewno w jakiś sposób odstrasza potencjalnych nabywców, co z drugiej strony jest dla nas szansą na przedłużenie z nim kontraktu.Chłopak ma talent i fajnie by było z nim podpisac kontrakt, mógłby stać sie takim "symbolem" nowej jakości w Frieburgu. :)

 

Dzięki T-m :)

Odnośnik do komentarza
Co do Aogo to słyszałem, że nawet zagraniczne kluby się nim interesowały... Teraz, po kontuzji, jego forma jest sporą niewiadomą, co na pewno w jakiś sposób odstrasza potencjalnych nabywców, co z drugiej strony jest dla nas szansą na przedłużenie z nim kontraktu.Chłopak ma talent i fajnie by było z nim podpisac kontrakt, mógłby stać sie takim "symbolem" nowej jakości w Frieburgu. :)

 

Dzięki T-m :)

 

 

Teraz go nikt nie chce, bo, przynajmniej, jak go ostatnio widziałem w Karlstadt'dzie, to był spasiony, jakby sterydy wpieprzał :keke:

Odnośnik do komentarza
Co do Aogo to słyszałem, że nawet zagraniczne kluby się nim interesowały... Teraz, po kontuzji, jego forma jest sporą niewiadomą, co na pewno w jakiś sposób odstrasza potencjalnych nabywców, co z drugiej strony jest dla nas szansą na przedłużenie z nim kontraktu.Chłopak ma talent i fajnie by było z nim podpisac kontrakt, mógłby stać sie takim "symbolem" nowej jakości w Frieburgu. :)

 

Dzięki T-m :)

 

 

Teraz go nikt nie chce, bo, przynajmniej, jak go ostatnio widziałem w Karlstadt'dzie, to był spasiony, jakby sterydy wpieprzał :keke:

 

Pewnie jakieś enerdowskie witaminy na przyrost masy mięsniowej,tudzież tłuszczowej... :keke:

Odnośnik do komentarza
Pewnie jakieś enerdowskie witaminy na przyrost masy mięsniowej,tudzież tłuszczowej... :keke:

 

 

Coś w ten deseń :keke: Nie no, tak naprawdę to miał poważne problemy z kolanami i się praktycznie nie ruszał, więc trochę mu się spasło, a wtedy (w kwietniu) zaczynał treningi na maksa :-)

Odnośnik do komentarza
Przed chwilą w RMF mówili że Klose przeszedł do Bayernu :|

 

Napastnik reprezentacji Niemiec Miroslav Klose od piątku będzie zawodnikiem Bayernu Monachium. Zespół z Bawarii doszedł do porozumienia z Werderem Brema, z którym urodzony w Opolu piłkarz miał być związany do czerwca 2008 roku

Sukcesem zakończyły się prowadzone w poniedziałek wieczorem negocjacje, w wyniku których Werder zaakceptował sumę odstępnego, jakie w zamian za króla strzelców ubiegłorocznych mistrzostw świata zaproponował Bayern. Nie podano jednak do wiadomości dokładnej wysokości transferu.

 

- Bayern w pełni zaspokoił nasze oczekiwania dotyczące tego transferu - poinformował we wtorek menedżer Werderu, Klaus Allofs, krótko po tym jak na stronie Bayernu pojawił się oświadczenie w tej sprawie.

 

Klose jest ósmym piłkarzem, jaki w ostatnich dniach zasilił Bayern, a wcześniej kontrakty z tym klubem na najbliższy sezon podpisali Luca Toni, Franck Ribery, Ze Roberto, Jose Ernesto Sosa, Marcell Jansen, Jan Schlaudraff i Hamit Altintop.

 

Niemiecka prasa szacuje, że zakup tych siedmiu zawodników mógł kosztować bawarski klub około 60 milionów euro, natomiast wysokość kwoty za jaką dołączy do niego Klose ocenia różnie, między 10 a 15 mln euro.

 

Ostatnie rozgrywki Bundesligi piłkarze z Monachium zakończyli na czwartym miejscu i nie zakwalifikowali się do Ligi Mistrzów.

 

29-letni Klose już w piątek ma wziąć udział w treningu drużyny z Monachium, a tego samego dnia podpisze też kontrakt z tym klubem.

 

Wzmacnia się Bayern, wzmacnia. :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...