Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

ja sie nie śmiałem, ja spokojnie czekam na ruchy transferowe Bayernu

ostatnio polityka transferowa Bawarczyków była bardzo wyważona, ale mijający sezon pokazał, że aby wygrywać trzeba mieć najlepszych piłkarzy i dlatego pewnie w tym roku wydane zostaną w Monachium grube pieniądze na transfery, bo bez tego nie ma szans na sukces

Cieszę się, że Pizzarro odchodzi z Bayernu, bardzo mało pokazał w Monachium. Dziwi mnie natomiast, że sięgnęła po niego Chelsea... pomijając sam fakt, że jakimś wielkim piłkarzem nie jest, to jeszcze przecież jeśli zagra 10 meczy w The Blues to powinien się cieszyć :-k

Odnośnik do komentarza

Jakby nie patrzec zapowiada sie bardzo ciekawy sezon. Wszyscy beda patrzeli co pokaze Bayern ze swoimi gwiazdami. Ale ciekawe tez bedzie czy np. FCN da rade utrzymac poziom z tego sezonu. Napewno bedziemy mieli jeszcze kilka transferow. Juz sie nie moge doczekac. Mnie osobiscie sie wydaje, ze Bayern bedzie mial w przyszlym sezonie problemy. Przyszlo kilku nowych mozna powiedziac kluczowych zawodnikow i czy to wszystko tak od poczatku bedzie dzialalo stoi pod wielkim znakiem zapytania. Czas pokaze kto mial racje. A moz spotka ich los "Galaktycznych" z Madrytu, ktorzy przeladowali druzyne. Wiele pytan, ciekawy jestem odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Wie ktos z was kiedy jest losowanie Pucharu UEFA?

 

29 czerwca - Losowanie I rundy wstępnej Pucharu UEFA oraz I i II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów

7/8 lipca - II runda Pucharu UEFA Intertoto

14/15 lipca - II runda Pucharu UEFA Intertoto - rewanże

19 lipca - I runda wstępna Pucharu UEFA

21/22 lipca - III runda Pucharu UEFA Intertoto

28/29 lipca - III runda Pucharu UEFA Intertoto - rewanże

31 lipca/1 sierpnia - II runda eliminacyjna Ligi Mistrzów

2 sierpnia - I runda wstępna Pucharu UEFA - rewanże

3 sierpnia - Losowanie II rundy wstępnej Pucharu UEFA oraz III rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów

7/8 sierpnia - II runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże

14/15 sierpnia - III runda eliminacyjna Ligi Mistrzów

16 sierpnia - II runda wstępna Pucharu UEFA

28/29 sierpnia - III runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże

30 sierpnia - II runda wstępna Pucharu UEFA - rewanże

Odnośnik do komentarza

No jak ktoś ma spór z Meyerem, to rozwiązanie mogło być tylko jedno :lol:

Płakał nie będę. Gresko miał ze 2-3 dobre mecz. HM go widział na ofensywnym pomocniku, a tam przyjdzie Misimović. A na lewej obronie, gdzie Gresko grał całe życie jest nietykalny Pinola, za którego może grac Kristiansen, choć to średni pomysł jest akurat.

Odnośnik do komentarza

Bayern Minsien napiera :| Luca Toni i Franck Ribéry zostali dzisiaj oficjalnie przedstawieni jako nowi zawodnicy. No to wszystko wskazuje na to, ze w przyszlym sezonie wygramy z nimi tylko 2:0 :keke:

Ale Pinola jest chyba tylko wypożczony z Atletico Madryt i odejdzie po sezonie

Moj ci on, w sensie nasz :]

 

OJROPAPOKAL!!!

Odnośnik do komentarza

Bayern się wzmacnia, dziś potwierdzono transfer Riberego. Jedna rzecz mnie dziwi - dlaczego Toni przeszedł do Bayernu? Wiele razy wypowiadał się, że jeśli odejdzie to do zespołu grającego w LM, bo to zawsze było jego marzenie, ale jak wiemy Bayern w następnym sezonie nie będzie grał w elitarnych rozgrywkach, więc tym bardziej dziwi mnie jego decyzja.

Odnośnik do komentarza

Akurat w przypadku Bayernu to ma miejsce raz na 10 lat :-k Więc jeszcze się w LM nagra.

Z innych wieści - najpóźniej w roku 2008 piłkarzem Bayernu zostanie Miro Klose z Werderu. W grę ponoć wchodzi nawet oddanie Podolskiego do Bremy. IMO ekipa z Weserstadion zrobiłaby złoty interes przy takim ruchu :-k

Roy Makaay z kolei najprawdopodobniej trafi do Feyenoordu, z którym za zgodą Bayernu prowadzi rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Bayern się wzmacnia, dziś potwierdzono transfer Riberego. Jedna rzecz mnie dziwi - dlaczego Toni przeszedł do Bayernu? Wiele razy wypowiadał się, że jeśli odejdzie to do zespołu grającego w LM, bo to zawsze było jego marzenie, ale jak wiemy Bayern w następnym sezonie nie będzie grał w elitarnych rozgrywkach, więc tym bardziej dziwi mnie jego decyzja.

 

Bo dostanie 6 milionów euro za rok gry i będzie prawdziwą gwiazda ligi?

 

Co do Toniego nie jestem w 100% przekonany, ale mam nadzieje że sie myle i będzie strzelał sporo goli :> Ribery to genialne wzmocnienie, wkońcu prawe skrzydło będzie dobrze obsadzone. Każdy mnie wyśmiewał, a widać wyszło na moje ;) Dużo mówi się jeszcze o Klose, ale sam nie wiem :-k ten transfer by oznaczał że Podolski spędził by 3-4 sezonu na ławce :-k Atak Podolski-Toni a na ławce Makaay i ewentualnie mogący grać w ataku Schlaudraff wyglądał by ok.

Odnośnik do komentarza
Każdy mnie wyśmiewał

 

I nic sie nie zmienilo :keke:;)

 

haha :>

 

Kolejnym transferem FCB został Ze Roberto :> Zobaczymy jak teraz sobie poradzi Brazylijczyk bo poprzednie sezony w FCB w jego wykonaniu nie były zbyt udane :>

 

Ja już chce pierwsze mecze :> ahh już sie nie moge doczekać :> 1. oficjalny mecz z Werderem w Pucharze Ligi :>

Odnośnik do komentarza
fcbayern.de: - Menedżer Werderu, Klaus Allofs dzisiaj po raz kolejny zaakcentował, że planuje kadrę na przyszły sezon z Klose. Wygląda na to, że do sprawy włącza się teraz Olympique Lyon. Czy to Pana niepokoi?

 

Rummenigge: - Nie, właściwie to wcale mnie to nie interesuje. Dla mnie to jest tylko gra ze strony Werderu, żeby wywindować cenę za Klose. Piłkarz wyraził się całkowicie jasno, że najpóźniej 1 lipca 2008 roku zamierza stać się naszym zawodnikiem. To jest jasna deklaracja i wszystko, co mówi się teraz na temat Lyonu, jest wyreżyserowane przez Werder. Od dawna oglądamy takie partyjki z ich strony, ale postanowiliśmy, że nie będziemy się nimi irytować.

 

fcbayern.de: - To znaczy, że Bayern nie zamierza natychmiastowo składać kolejnej oferty kupna Klose?

 

Rummenigge: - Nie będziemy brali udziału w żadnym pokerze. Złożyliśmy Werderowi ofertę i na dzień dzisiejszy nie zamierzamy jej zmieniać. Prawie wszyscy zawodnicy i kibice Werderu opowiadają się za tym, żeby klub sprzedał Klose już teraz. Jeśli jednak działacze Werderu mimo całej sytuacji planują przyszły sezon z Klose to proszę bardzo, niech to robią. Cała ta sytuacja trochę mnie bawi.

 

fcbayern.de: - Czy Bayern ustalił jakiś ostateczny termin, do którego będzie zainteresowany transferem Klose?

 

Rummenigge: - Nie, spoglądamy na sprawę zupełnie zrelaksowani. Dlaczego mielibyśmy ustalać jakiś termin? Jesteśmy przekonani, że za rok Klose będzie u nas grał. To czy do transferu dojdzie już teraz, zależy tylko od tego, czy Werder przyjmie naszą ofertę.

 

I tak to wygląda, Bayern wszystko dobrze załatwił, z Klose są już dogadani i tylko kwestia tego czy przyjdzie za rok czy teraz, chyba nikt w Bremie nie spodziewał sie takiego obrotu sprawy :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...