Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby piłkarze mieli cojones, to by się zebrali w sobie i stawaliby na głowie by grac lepiej i wygrywać nawet z młodocianymi obrońcami w składzie. Ale ten zespół rozłazi się w szwach, mam wrażenie wszyscy marzą by sezon się skończył, a oni z "czystym sumieniem" mogli uciec z Nbg do wyższej ligi, bo drugi raz tyle kasy na pensje się w drugiej lidze nie wyczaruje.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do Marko Marina. Nikt z większych klubów się tym chłopakiem nie interesuje? Bo dzisiaj po obejrzeniu skrótów jestem pod olbrzymim wrażeniem, mijał zawodników Bayernu jak tyczki. :)

Ciekawe ile jest aktualnie wart, może Moyes powinien bardziej śledzić Bundeslige :keke:

 

A Lehmann to mistrz :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie co do Marko Marina. Nikt z większych klubów się tym chłopakiem nie interesuje? Bo dzisiaj po obejrzeniu skrótów jestem pod olbrzymim wrażeniem, mijał zawodników Bayernu jak tyczki. :)

Ciekawe ile jest aktualnie wart, może Moyes powinien bardziej śledzić Bundeslige :keke:

 

A Lehmann to mistrz :rotfl:

 

 

Wszystko zależy gdzie znajdzie się jego klub na koniec sezonu - jeśli spadnie, to wróżę mu Leverkusen, albo coś w tym stylu, bo nie sądzę, żeby Schalke czy Bayern po niego sięgnęły.

Odnośnik do komentarza
Wszystko zależy gdzie znajdzie się jego klub na koniec sezonu - jeśli spadnie, to wróżę mu Leverkusen, albo coś w tym stylu, bo nie sądzę, żeby Schalke czy Bayern po niego sięgnęły.

 

Bayern po niego siegnie jak Werder czy Schalke beda go chcialy, cos jak Schlaudraffa, tylko zeby rywali nie wzmocnic, bezsens...W ogole w FCB to kabaret sie dzieje teraz...np asystent Klinsmanna, Vasquez, ustala taktyke a nie zna ani slowa po niemiecku, jego instrukcje sa tlumaczone komputerowo;)

Odnośnik do komentarza
Wszystko zależy gdzie znajdzie się jego klub na koniec sezonu - jeśli spadnie, to wróżę mu Leverkusen, albo coś w tym stylu, bo nie sądzę, żeby Schalke czy Bayern po niego sięgnęły.

 

Bayern po niego siegnie jak Werder czy Schalke beda go chcialy, cos jak Schlaudraffa, tylko zeby rywali nie wzmocnic, bezsens...W ogole w FCB to kabaret sie dzieje teraz...np asystent Klinsmanna, Vasquez, ustala taktyke a nie zna ani slowa po niemiecku, jego instrukcje sa tlumaczone komputerowo;)

Nic dodac, nic ujac :] I tak Beyern milo zaskoczyl ze po ciezkim poczatku sezonu tak sie zlapali i pra nieustannie do przodu. Nie powiem ze mnie to cieszy, ale to fakt :)

 

Bazujac na informacjach renomowanego magazynu pilkarskiego BILD :keke: musze sie z wami podzielic informacja, ze podobno Pinola chce zima opuscuc FCN :| Argentynczyk do ostatniego meczu gral bardzo slabo, jednak w meczu z Ingolstadt zagral bardzo solidnie (jakos srodkowy obronca :o) i od razu slychac glosy, ze chce odejsc. BILD powoluje sie tu na informacje jakiejs argentynskiej gazety, ktorej Pino podobno udzielil wywiadu. Pewnie argentynski Bild :keke: Jesli odejdzie na konto FCN wplynie 4-4,5 miliona Euro.

Wszyscy bardzo liczyli na szybki powrot do druzyny Mitreskiego, bo mamy powazne problemy w obronie. W poprzedniej kolejce brakowalo nam w kadrze 5 srodkowych obroncow. Jednak Mitreski po kuracji jest nadal kontuzjowany i bedzie musial byc operowany, co oznacza, ze prawdopodobnie odejdzie zima.

 

Sa jednak tez dobre informacje. W meczu z FCI ustanowilismy znowu maly rekord. Po raz pierwszy od 10 lat w barwach jednej druzyny na murawie bylo 9 Niemcow. Zwiazane jest to z kontuzjami i zawieszeniami. Od pierwszej minuty szanse dostali mlodziutcy Mike Frantz, Dominik Maroh i Pascal Bieler. Mlodzi zawodnicy zagrali bardzo solidnie i wszystko wskazuje na to, ze moga znowu dostac szanse.

 

Tak jak bylo powiedziane FCN chce stawiac na niemieckie talenty i odmlodzic druzyne. Tak wiec w przerwie zimowej dolacza do nas dwaj reprezentanci Niemiec U20 Stefan Reinartz i Marcel Risse. Przyjda oni do nas z Leverkusen.

 

Poza tym czeka nas w niedziele najstarsze derby BuLi. FCN podejmowac bedzie SpVgg Greuther Fürth. Zapowiada sie zajebista atmosfera, bo na stadionie w Norymberdze bedzie komplet 47000 :]

Odnośnik do komentarza

Ja mysle ze awans sie juz zalatwil, dlatego oficjalnie mowi sie o budowaniu nowej druzyny. Jednak osobiscie wierze zawsze do konca i mam ndzieje, ze FCN powalczy jeszcze o beraze. Strata nie jest jeszcze tak duza, wiec moze dadza jeszcze rade. Meczy jest jeszcze sporo bo 21, wiec trzeba wierzyc :)

Jesli chodzi o Pinole to ma ta opcje w umowie, wiec nie ma tu raczej o czym dyskutowac. Albo ktos za niego tyle zaplaci, albo Pino zostanie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, ale jak nam ci juniorzy wywalcza awans, to spadniemy znowu po sezonie i "odskoczymy" Arminii na jeden spadek :roll:

Dlatego ten spadek z 2008 roku jest tak bolesny, bo się rozwaliło coś, co wydawało się bazą na zapomnienie o tych wiecznych spadkach i awansach. Teraz zaczynamy zabawę od nowa i pewnie niedługo będziemy "świętować" jubileuszowy 10 spadek z Bundesligi :|

 

A z Pinolą to szkoda, wielka szkoda. Jednak brutalna rzeczywistość drugoligowa wybiła mu z głowy resztki romantyzmu :| No ale nie dziwię mu się; nie tak dawno przecież debiutował w reprezentacji Argentyny a teraz się goni z jakimiś pasterzami z Ingolstadt ;)

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznac, ze FCN dobry jest w rekordach :keke: Szkoda tylko ze w tych negatywnych :|

 

O Pinoli to bym sie jeszcze az tak nie rozpisywal, bo to jak juz mowilem pisal BILD. Co bedzie to bedzie, zima pokaze.

 

a teraz się goni z jakimiś pasterzami z Ingolstadt

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Jesli chodzi o Pinole to ma ta opcje w umowie, wiec nie ma tu raczej o czym dyskutowac. Albo ktos za niego tyle zaplaci, albo Pino zostanie.

 

To, że ma zapisaną klauzulę o minimalnej cenie, to jeszcze nic nie znaczy. On, poza tym, w tym momencie nie jest wart nawet połowy tej kasy, powinien być czołowym obrońcą ligi, a jak to ostatnio gdzieś czytałem jest na szarym końcu.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o Pinole, to oficjalie nie mowi sie o zadnych zmianach. Jak zostanie to zostanie, a jak nie to chociaz troche kasy wpadnie.

 

FCN zainteresowany jest wypozyczeniem z Bayernu Monachium Toniego Kroosa. 18-latek uwazany jest za jeden z najwiekszych talentow niemieckiej pilki. Podobno byly juz prowadzone pierwsze rozmowy z Hoeneßem. Bayern ma dac odpowiedz w polowie grudnia. Nasz dyrektor sportowy powiedzial, ze szanse na jego przyjscie nie sa zbyt duze, ale czemu nie sprobowac. Ma racje!

 

Na papierze to FCN jest faworytem niedzielnego derby. Po raz 252 odbedzie sie najstarsze derby BuLi. Jak dotychczas FCN zwyciezal 136 razy, Fürth 70, a 45 razy derby zakonczylo sie remisem.

Odnośnik do komentarza

Moje osobiste "Grande Derby" zakonczylo sie pelnym sukcesem :] FCN wygral z Fürthem 2:1 i tym samym zrobil swoim kibicom wspanialy prezent. Aby podzielic sie z wami wspaniala atmosfera tego meczu tu kilka zdjec:

Derby 1

Derby 2 :]

Derby 3

Derby 4

Derby 5

Derby 6

Derby 7

Poniewaz cala czolowka stracila punkty FCN do 2 miejsca premiowanego bezposrednim awansem ma 6 punktow straty. Jezeli uda im sie podtrzymac ta forme i beda nadal tak grali jak ostatnio, to mozna dalej marzyc o pierwszej lidze w przyszlym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszej połowie byłem załamany, grali koszmarnie. Poziom wyszkolenia niektórych piłkarzy to dramat 20 :roll: Odskakująca piłka, zagrania w kosmos itp - aż oczy szczypały jak się na to patrzyło.

Na szczescie druga połowa i ostatni kwadrans to już świetna gra Clubu. A bramka Eiglera to majstersztyk :] Tak uderzył, że ledwo jak się oderwała od murawy to wiedziałem, że wleci w same widły :D 2-1 i DERBYSIEGER!!

 

PS - Wolf jaką ma minę :lol: Jak pięciolatek przed fabryką klocków Lego :lol:

Odnośnik do komentarza

Moze i nie graja pieknie, ale konsekwentnie i do przodu, a tego brakowalo nam przez ostanie tygodnie i dlatego wyladowalismy na dole tabeli. Ta niepewnosc wynikala napewno tez z tego, ze nikt z naszych mlodzikow nie gral jeszcze przed taka kulisa, a mozecie mi wierzyc, ze na stadionie wrzalo :] Dla innych byl to dopiero 2 lub trzeci wystep w pierwszym skladzie. Nie zmienia to faktu, ze trend pokazuje do gory, a to mnie bardzo cieszy :D

Bild podal dzisiaj liste transferowa FCN. Zima opuscij na beda mogli:

Jezeli pieniazki sie beda zgadzaly: Pinola, Charisteas, Mnari i Engelhardt;

Napewno odejda: Masmanidis, Breska, Mitreski;

Wapozyczeni maja zostac: Padenburg i Vidosic.

 

Ciekawy jestem kto przyjdzie, bo jezeli by nawet polowa odeszla, to trzeba te dziury jakos zamknac. Ja mam najwieksza nadzieje, ze udas sie wypozyczyc z Monachium Toniego Kroosa. Poza tym prasa mowi, ze FCN zainteresowany jest: Anis Ben-Hatira (pomocnik z HSV), Edmond Kapllani (napastnik z KSC), Franz Schiemer (obronca z Austrii Wieden), Thomas Broich (pomocnik z FC Köln) i moze Theofanis Gekas albo Sascha Rösler. Naprawde spore zmiany jak na przerwe zimowa.

Odnośnik do komentarza
Napewno odejda: Masmanidis, Breska, Mitreski;

To kto ich ściągnął powinien sprzedawać wursty na Palymobil Arena :/ Zajebiaszcze wzmocnienia :roll:

 

Jezeli pieniazki sie beda zgadzaly: Pinola, Charisteas, Mnari i Engelhardt

Nie wiem czemu mają odejść Pino i Marco. Tamci dwaj to do widzenia. Ale Javier jak sobie przypomni, że jest dobrym graczem to niech zostanie. No i niech gra na boku obrony a nie na środku. Engelhardt też przecież wie jak kopnąć piłkę prosto :-k Może za drogi jest?

A to, że za Charisteasa dostaniemy choćby z 10% tego co zapłaciliśmy to bardzo mało prawdopodobne :/ Nie wiem gdzie mieli mózgi jak go kupowali. Nazwać go Niewypałem to byłby komplement.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mimo porażki z Bayernem Monachium 1:2, Hoffenheim utrzymał pozycję lidera w Bundeslidze. Popularne "wieśniaki" prowadzą, lecz są lepsi od Mistrzów Niemiec tylko stosunkiem bramek, tak więc... w ostatniej kolejce rundy jesiennej będzie ciekawie.

 

Godny odnotowania jest występ Vedada Ibisevicia. Bośniak strzelił swoją 18. bramkę w 16. ligowym meczu. Wyczyn trudny do poprawienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...