Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Zadnych trumien :keke:

Ale mnie Misimovic zaymponowal. Zrezygnowal z gry w reprezentacji, aby w pelni skoncentrowac sie na walce o utrzymanie. Jestem pelen podziwu dla niego za to. Niestety jego wystep w piatek stoi pod znakiem zapytania, bo zlapal jakis uraz. Mam nadzieje, ze mu sie polepszy i ze bedzie mogl wystapic. Jakby nie patrzec chwilowo jest on napedem FCN.

Odnośnik do komentarza

A tak sie ksztaltuje 28 kolejka BuLi. W Piatek FCN otwiera kolejke wojna o utrzymanie, a w niedziele zamykac ja beda Bayer i Bayern.

 

Nürnberg - Wolfsburg

Bremen - Schalke

Karlsruhe - Rostock

Bochum - Hertha BSC

Hamburg - Duisburg

Hannover - Frankfurt

Cottbus - Bielefeld

FC Bayern - Dortmund

Leverkusen - Stuttgart

Odnośnik do komentarza

Dobre wiadomosci z Norymbergii. Wszystko wskazuje na to, ze Misimovic bedzie mogl dzisiaj zagrac :jupi: Jesli jednak tak nie bedzie ma go zastapic Mintal, co tez nie jest zlym rozwiazaniem. W obronie zagra znowu Wolf, ktory byl ostatnio zawieszony za kartki i w miejsce kontuzjowanego Glaubera ma wejsc Abardonado, ktory ostatnio gral bardzo rowno i na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Hehehe, a już bałem się że może z teog wyniknąć walkower dla FCN, bo chłopaki ostatnio sporo pisali o niegodnym zachowaniu pewnych grup kibiców. Ale z drugiej strony szkoda, bo FCN prowadziło.

 

 

A decyzja jest taka, żę mecz będzie grany od początku u kij w to, że Norymberga prowadziła 1:0 :|

Odnośnik do komentarza

W dodatku w kompelcie wygrały dzisiaj: Duisburg, Cottbus i Hansa. Jedyny plus to fakt że Energie wygrało z Arminią. Normalnie cuda się dzieją, wszyscy nagle się "obudzili" i walczą przed spadkiem jak lwy.

 

Chociaż akurat chciałbym żeby Cottbus się utrzymało. Z racji bliskości Żagania ten klub zawsze był miły mojemu sercu ;)

Odnośnik do komentarza

No i teatrzyk z przerwanym meczem ciagnie sie dalej. Mecz bedzie rozegrany od nowa, to znaczy od stanu 0:0 i od pierwszej minuty, ale co jest zabawniejsze zolta kartka ktora dostal Wolf liczy sie dalej. Czy to nie jest paranoja? Mecz bedzie rozegrany w Niedziele 20.04.08 o godzine 15:00.

Odnośnik do komentarza

Jak dla FCN wyniki dobre :)

 

Hertha - HSV 0:0 (0:0)

Schalke 04 - Cottbus 5:0 (3:0) :keke: Kuranyi 4 bramki

Rostock - Bremen 1:2 (0:0)

Wolfsburg - Bochum 0:1 (0:0)

 

 

EDYTA mowi: FCN odwolal sie pisemnie od decyzji DFB. Problem tkwi w tym, ze statusy DFB i DFL nie przewiduja takiej sytuacji i dlatego FCN opiera sie na statusie UEFA. Miejmy nadzieje ze to cos da.

"Das geben die Statuten des DFB und der DFL nicht her", begründete 1.FCN-Sportdirektor Martin Bader die Protestnote und verwies auf die "Statuten der UEFA. Dort werden im Falle einer Wiederholung persönliche Strafen ebenfalls anulliert."
Odnośnik do komentarza

Oglądałem mecz Herty i Hamburga. Dawno się tak nie wynudziłem, a karny przestrzelony przez Ivicę Olica to większy rotfl niż przestrzelony słynny karny Beckhama. W meczu Wolfsburga z Bochum wcale nie było specjalnie lepiej, ale za to się coś działo. No i farfocel w postaci bramki. Mistrz kontra, ale strzał był tak lewy, że dobrze, że bramkrz Wolfsburga jest straszną cipą i puścił piłę między nogami :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...