Skocz do zawartości

Symulacja przyszłych gwiazd


Buli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dosyć poważna choroba mnie nawiedziła, stąd dużo czasu obecnie i postanowiłem kolejny raz w życiu podjąć się tego typu zabawy. Na początek może nie będę dawać od razu gotowego wzoru formularza zgłoszeniowego, tylko wysłucham Waszych porad, sugestii itp.

 

Myślę, że początkowy wiek 15 lat będzie akurat. Chciałbym aby CA wynosiło 50-70 (Do ustalenia) a PA -10 ewentualnie 200 (Także do ustalenia, czekam na opinie). Chciałbym również wprowadzić jakieś zaskoczenie, by nie było tak przewidywalnie - losowe atrybuty. Myślałem także nad losowymi pozycjami, ale nie wiem, czy nie byłoby to przesadą, chociaż to też byłoby ciekawe.

 

Co do narodowości - dowolna, kto jaką chce. Co do klubu - Biorę pod uwagę jedynie zaplecze ekstraklasy (Rozgrywka toczona w Fm 2012 bez uaktualnień, więc podam wszystkie kluby do wyboru w późniejszym czasie)

 

Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły, to śmiało.

Odnośnik do komentarza

I co do zabawy, z którą nie do końca wiem wszystko - domyślam się, że chodzi o takie coś, że poda się imię nazwisko itd., ty nas zrobisz w edytorze i przesymulujesz grę, jak się rozwiniemy? Dobrze łapę? :D Jeśli tak, to podbijam, losowe pozycje to ciekawy i dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza

@dyurf - Tak dokładnie o to chodzi.

@Kowalinho - No nie wiem, wytypuje kilka słabych reprezentacji, to będą głosy "A czemu nie ta? też jest przecież słaba". Przewiduję dowolny wybór narodowości.

@stefan1984 - Pomysł raczej żaden, bo i tak większość pewnie wyjedzie zaraz z kraju.

 

Czekam do późnego wieczoru na kolejne pomysły, jeśli ich nie będzie, to podam formularz dziś w godzinach nocnych, ewentualnie jutro.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że żaden pomysł, ale będzie inaczej :)albo może losowe CA i PA, i zaczynanie w mocnych klubach zamiast w Polsce, jedni będą do niczego, inni dobrzy :)

To jest nawet ciekawe, prześpię się z tym pomysłem i jutro wszystko przetestuje oraz dam formularz do wypełnienia.

Odnośnik do komentarza

Oke, jestem po kilku testach i jakie są moje przemyślenia

 

Jestem za:

 

- Losowymi pozycjami - Nie generowało samych napastników, chociaż wydaje mi się, że gra generuje pozycję w oparciu (jeśli nie o atrybuty) to o warunki fizyczne.

- Losowymi atrybutami - Nie było napastników z odbiorem 12 i wykańczaniem akcji 2 i w drugą stronę defensorów z kryciem 3 i dryblingiem 18.

 

Jestem przeciw:

 

- Zaczynaniu w mocnych klubach/losowym CA/PA - Zaczęcie w mocnym klubie w wieku 15 lat automatycznie przydziela dosyć wysokie PA, stąd większość zawodników zapewne siedziałaby na dupie całą karierę w jednym klubie a ma być to żywiołowa zabawa.

 

Myślę, że rozpoczęcie z CA 70 PA -10 będzie odpowiednie.

 

Za niedługo formularz i przyjmowanie zgłoszeń. Pierwotnie pierwszych 20 osób zostanie zgłoszonych, chociaż kto wie, może dam radę udźwignąć więcej.

Odnośnik do komentarza

Zaczynamy, proszę wypełniać formularz według niżej podanego schematu

 

imię:
nazwisko:
Data urodzenia: (Rocznik 1996)
Wzrost/waga:
miejsce urodzenia:
Kraj: DOWOLNY
preferowana noga: LOSOWO
klub: Jeden z klubów pierwszej ligi <--- link do listy drużyn.
Ulubiony klub (Jeden)
Preferowane zagrania: BRAK, LOSOWO

--------------------------

Jak pisałem - CA 70, PA -10. Na razie proszę się zgłaszać. Sądzę, że do wieczora nie zbierzemy 20 ochotników, więc za kilka godzin podam szczegóły dotyczące ilości użytkowników zaangażowanych w zabawę (w zależności od tego ilu się zgłosi do wieczora)

Odnośnik do komentarza

imię: Damian
nazwisko: Kulczycki
Data urodzenia: 15.01 (Rocznik 1996)
Wzrost/waga: 174/67
miejsce urodzenia: Poznań
Kraj: Polska
preferowana noga: LOSOWO
klub: Warta Poznań
Ulubiony klub: FC Barcelona (Jeden)
Preferowane zagrania: LOSOWO

Odnośnik do komentarza

imię: James
nazwisko: Zgorzelski
Data urodzenia: (Rocznik 1996) 30.12.1996
Wzrost/waga: 195/85
miejsce urodzenia: Częstochowa
Kraj: Luksemburg
preferowana noga: LOSOWO
klub: Arka Gdynia
Ulubiony klub: Manchester United
Preferowane zagrania: LOSOWO

Odnośnik do komentarza

imię: Dmitrij
nazwisko: Bromonov
Data urodzenia: 01.01.1996
Wzrost/waga: 205 cm/90 kg
miejsce urodzenia: Jekaterynburg
Kraj: Rosja
preferowana noga: LOSOWO
klub: Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Ulubiony klub: Real Madryt
Preferowane zagrania: LOSOWO

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...