Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

*****

Bez zbędnego wstępu - po prostu nowa kariera, mam nadzieję długa i owocna w sukcesy, o które, przynajmniej na początku, będzie bardzo trudno... Kariera rozpoczęta jeszcze na starej bazie danych, z jakimś plikiem z internetu na nowe składy, także coś w porównaniu z tymi od SI może się nie zgadzać.

 

*****

Wersja gry: Football Manager 2015, najnowsze aktualizacje

Baza danych: Duża

Ligi: Anglia (1-3), Hiszpania (1-2), Francja, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Turcja, Włochy (najwyższe)

Zasady: Własne, bez edytora

*****

Jaki klub wybrałem? Otóż mój wybór padł na Elche, którego wyniki zacząłem obserwować od momentu newsów na temat świetnych występów w barwach tego klubu Przemka Tytonia. Mam nadzieję, że jako menedżer klubu zdołam podołać wyzwaniu, jakie postawił przede mną zarząd - utrzymanie się w lidze. To do dzieła!

*****

Nazwa klubu: Elche

Status profesjonalny: Zawodowy

Reputacja: Krajowa

Finanse: Dobre

Baza treningowa: Imponująca

Obiekty młodzieżowe: Przeciętne

Liga: Hiszpańska 1. liga

Rozgrywki kontynentalne: -

Region: Europa Środkowa

Prognoza: 18. miejsce

*****

Menedżer: Damien Dyurf

Narodowości: Polak, Anglik

Miejsce urodzenia: Warszawa

Języki: polski, angielski, hiszpański, niemiecki

Uprawnienia trenerskie: kontynentalna licencja A (ubiegam się o Pro)

Doświadczenie piłkarskie: zawodowiec, poziom krajowy

*****

Transfery

#do klubu:

- Hernan Losada - WT

- Roman Lazarovych - WT

- Angel - UD Las Palmas, 46,500€

- Sergi Samper - FC Barcelona, wyp., 90,000€ miesięcznie

#z klubu:

- Nico Chafer - Real Murcia, wyp.

*****

 

Zapraszam do ocen i komentowania :D

 

Odnośnik do komentarza

Draken, no na początku oceniałem, że jeżeli Samper będzie grał na tyle dobrze, na ile kasy za niego płacimy, to możemy się spokojnie utrzymać. Aktualnie jestem już pod końcem sezonu, więc nie chcę zdradzać.

 

zurawwisla, na razie bardzo przyjemnie się gra, może wyniki to nie są same zwycięstwa, ale chociaż wyzwanie jest ;)

Odnośnik do komentarza
*****


Mój kontrakt:

Kontrakt profesjonalny, 14,750€ na tydzień, początek: 15.07.2014, koniec: 30.06.2015

Premie: 70,000€ za uniknięcie spadku

Klauzule: po spadku z najwyższej ligi, redukcja zarobków o 35%


*****


Przedstawienie kadry na sezon 2014/2015:



Bramkarze:

Przemysław Tytoń (POL, 28)

Manu Herrera (HIS, 33)


Przynajmniej na początku zamierzam postawić na Polaka, który według mojego asystenta ma nieco większe umiejętności, niż jego bardziej doświadczony kolega. Później zobaczymy.



Prawi obrońcy:

Damian Suarez (URU, 26)

Angel (HIS, 33)


Pewniakiem jak dla mnie na tej pozycji będzie Damian Suarez, w przypadku jego absencji na prawej flance obrony będzie występował Angel, ściągnięty jako naturalny zmiennik Damiana. Może tu także bez przeszkód zagrać Hernan Losada.



Lewi obrońcy:

Edu Albacar (HIS, 35)

Domingo Cisma (HIS, 32)


Tutaj istnieje jeden problem - kto będzie miał swój udział w wyjściowe jedenastce? Obaj jednakowo dobrzy, będą zacięcie walczyć na treningach o miejsce w pierwszym składzie. W razie czego jest jeszcze Angel.



Środkowi obrońcy:

David Lomban (HIS, 27)

Sergio Pelegrin (HIS, 35)

Enzo Roco (CHI, 22)

Jose Angel (HIS, 25)


Pierwsza dwójka wyraźnie pokazuje, że są czołowymi zawodnikami klubu. Nie obrony, klubu. A przynajmniej tak mówi asystent. Nie mniej jednak, to oni rozpoczną sezon, a w wypadku kontuzji czy też spadku formy, jest jeszcze niezły Enzo Roco i ciut gorszy Jose Angel.



Defensywni Pomocnicy:

Sergi Samper (HIS, 19)

Gaby Mudingayi (BEL, 33)


Sergi Samper sprowadzony został, aby stanowił o sile mojego zespołu, mimo jeszcze bardzo młodego wieku. I to w nim pokładane są największe nadzieje. A jego zmiennikiem będzie Gaby, w razie czego jest jeszcze Jose Angel.



Środkowi Pomocnicy:

Pedro Mosquera (HIS, 26)

Adrian (HIS, 26)

Hernan Losada (ARG, 32)

Faycal Fajr (MAR, 26)


Moja taktyka opierać się będzie na dwóch środkowych pomocnikach. Wszyscy umiejętnościami są w miarę równi, więc o tym, kogo wybiorę do jedenastki, decydować powinna dyspozycja dnia. Może tu również bez przeszkód grać Gaby Mudingayi.



Prawi skrzydłowi:

Victor (HIS, 25)

Samu (HIS, 20)


Tutaj mam zamiar stawiać na Victora, który powinien być motorem napędowym drużyny. Jako jego zmiennika wybrałem Samu, który został przesunięty do pierwszego zespołu z rezerw.



Lewi skrzydłowi:

Gary Mendes Rodrigues (RZP, 24)

Aaron Niguez (HIS, 25)

Alvaro Gimenez (HIS, 23)


Oczywiście na pierwszym planie będzie Gary, choć na pierwszych treningach niezbyt się starał. W razie jego spadku formy, zostają Aaron Niguez i Alvaro Gimenez, którzy aż palą się, żeby dostać szansę. Dostaną.



Środkowi napastnicy:

Coro (HIS, 32)

Jonathas (BRA, 25)

Cristian Herrera (HIS, 23)


Rozpoczniemy sezon z Coro na szpicy, choć o tym, na kogo będzie stawiał, zadecyduje, podobnie jak w przypadku pomocników - dyspozycja dnia. W razie czego na tej pozycji może wystąpić też Niguez.


Ogólnie - zespół jest bardzo doświadczony, wielu czołowych zawodników klubu zapewne w najbliższych kilku sezonach odejdzie na emeryturę. W tym sezonie stawiamy jednak na mieszankę doświadczenia (Pelegrin, Albacar) z młodzieńczą fantazją (Samper, Samu). Miejmy nadzieję, że taka wizja zespołu przyniesie oczekiwane skutki - utrzymanie się w La Liga.


*****

Edytowane przez MaKK
Formatowanie do lewej
Odnośnik do komentarza

*****

 

LIPIEC / SIERPIEŃ 2014

 

*****

Towarzyskie:

24.07.2014 [1/5] Willem II Tilburg - Elche 0:0

27.07.2014 [2/5] Argon - Elche 1:4 (Gerritsen 23' - Herrera 14' 15' 87', Mosquera 80')

31.07.2014 [3/5] Fortuna Sittard - Elche 2:2 (van Rijswijk 45+1', Vankan 76' - Jonathas 5' 28')

02.08.2014 [4/5] FC Emmen - Elche 2:2 (E. Almeida 41', Hagenauw 69' - OG 21', Cisma 81')

13.08.2014 [5/5] RB Leipzig - Elche 4:3 (Beiersdorf 49' 70', Quaschner 59' 81' - OG 6', Herrera 39', Albacar 80')

 

Liga BBVA

24.08.2014 [1/38] FC Barcelona - Elche 3:0 (Messi 61' 89', Rafinha 62')

30.08.2014 [2/38] Elche - Granada 2:0 (Adrian 20', Victor 55')

 

 

Podsumowanie:

 

W meczach towarzyskich wypadliśmy jako tako. Sparingów przed rozpoczynającym się sezonem 14/15 rozegraliśmy 5, wygrywając zaledwie jeden z nich. Najpierw zaliczyliśmy wyjazd do Holandii, do Tilburga, gdzie zmierzyliśmy się z tamtejszym Willem II. Po bezbarwnym i nudnym widowisku kibice mogli dojrzeć na tablicy wyników bezbramkowy remis. I tak do końca. Za 3 dni, kontynuując turnee po Holandii, podjął nas półamatorski klub Argon. Efekt? Dość pewna gra i strzelone aż 4 bramki, stracona tylko 1. Przekonujące zwycięstwo, do tego hat-trick Herrery. Następne spotkanie, to mecz z Fortuną z Sittardu, gdzie zremisowaliśmy mimo dwubramkowego prowadzenia. 2 gole Jonathasa, jak na razie napastnicy spisują się świetnie, tylko Coro w pierwszym sparingu zawiódł. Na koniec naszego pobytu w Holandii rozegraliśmy sparing z drużyną FC Emmen, gdzie nie potrafiliśmy przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, pomimo wielu, bardzo wielu strzałów na bramkę. Remis przy dwóch strzelonych bramkach, mogło być gorzej. Na koniec naszego sezonu przygotowawczego sparing, który mieliśmy potraktować jak mecz ligowy. Nasza ofensywa nie zawiodła, 3 bramki. Nasza defensywa - 4 gole. W plecy. I po emocjonującym dla bezstronnego kibica, a po nerwówce dla naszego lub przeciwników fana, przegrywamy 3:4. Warto dodać, że roztwoniliśmy dwu-bramkową przewagę. Trochę źle to wygląda, patrząc na to, że sezon inaugurujemy wyjazdowym meczem z wielką FC Barceloną...

 

Na inaugurację sezonu wyjechaliśmy na ogromne Camp Nou, aby zmierzyć się z Barceloną. Niestety, ale nasz poziom sportowy nie jest na tyle wysoki, aby podjąć rywalizację z Blaugraną. Chociaż do przerwy było po 0. Ale po niej show Messiego i przegrywamy 0:3. No cóż, jeszcze nie tym razem. Niecały tydzień później gramy po raz pierwszy na swoim stadionie, na wypełnionym prawie po brzegi, Estadio Manuel Martinez Valero. Naszym przeciwnikiem - Granada. Kibice nieśli nas jak na skrzydłach, nasza gra wyglądała imponująco, nie daliśmy wyjść Granadzie z własnej połowy, strzelając dwie bramki. Świetny mecz, a jeżeli nasza gra będzie tak dalej wyglądać, to o utrzymanie możemy być spokojni. Choć na razie za nami dopiero 2 mecze...

Edytowane przez MaKK
Czcionka
Odnośnik do komentarza
*****


WRZESIEŃ 2014


*****


Liga BBVA:

13.09.2014 [3/38] Rayo Vallecano - Elche 0:1 (Pelegrin 48')

21.09.2014 [4/38] Elche - SD Eibar 1:0 (Fajr 84')

24.09.2014 [5/38] Real Madryt - Elche 3:1 (J. Hernandez 33' 55' 64' - Losada 68')

28.09.2014 [6/38] Elche - Celta Vigo 1:1 (OG 57' - Madinda 63')



Podsumowanie:


Wrzesień upłynął pod znakiem meczów w La Liga. Tylko cztery spotkania miały miejsce w miesiącu nr. 9 w kalendarzu, jako że z początku był on naszpikowany meczami reprezentacji. Więc wrzesień rozpoczęliśmy dopiero dnia 13 tego miesiąca, wyjazdem na spotkanie z Rayo. Szczęśliwie udało nam się zwyciężyć, zdobywając gola po rzucie rożnym. Następnie męczarnie u siebie z beniaminkiem Eibar, i zwycięstwo po golu Faycala Fajra dopiero w 84. minucie. Po tych trzech z rzędu wygranych, w świetnych humorach jechaliśmy na Santiago Bernabeu. Tam też dostaliśmy solidne lanie od wypożyczonego z Manchesteru United Javiera Hernandeza, który w pojedynkę rozmontował naszą defensywę, zdobywając hat-tricka. Rozmiary porażki zmniejszył Losada, dobrym uderzeniem z obrębu pola karnego. Następnie powrót na naszą arenę i remis z Celtą, gdzie to przyjezdni przeważali, a my zdobyliśmy bramkę po... samobójczym trafieniu gości. Wrzesień możemy uznać za bardzo udany, zdobyte 7 punktów w 4 meczach - idzie nam wspaniale, oby tak dalej. Utrzymanie w zasięgu ręki, zdaje się wydawać...


*****

Jak się podoba, jakieś rady? :)


Edytowane przez MaKK
Czcionka
Odnośnik do komentarza
*****


PAŹDZIERNIK 2014


*****


Liga BBVA:

05.10.2014 [7/38] Almeria - Elche 0:2 (Coro 75' 85')

18.10.2014 [8/38] Elche - Sevilla 3:0 (Coro 5', Albacar 17', Pelegrin 45')

25.10.2014 [9/38] Valencia - Elche 2:1 (Rodrigo 10', F. Augusto 45' - Coro 63')


*****


Podsumowanie:


W październiku zagraliśmy zaledwie 3 razy. Ale za to jak zagraliśmy. Po prostu - fantastycznie. Najpierw pewne zwycięstwo nad Almerią na ich terenie, później, na własnym stadionie, pogrom 3:0 Sevilli, będącej w kryzysie; klub Krychowiaka znalazł się po tym meczu w strefie spadkowej. Na zakończenie miesiąca, wyjazd do Valencii i przegrana po ambitnej walce. Ktoś jeszcze nie wierzy, że uda nam się utrzymać?


*****

Jakieś sugestie?

Edytowane przez MaKK
Czcionka
Odnośnik do komentarza

W podsumowaniu wspominałem chyba od listopada albo grudnia, a o miejscach drużyn mogę wspominać dopiero od marca 2015, bo wcześniej grałem, a screenów brak :P Tak w ogóle mam już przygotowane opisy do stycznia 2015, a w grze mam końcówkę lutego.

Odnośnik do komentarza
*****


LISTOPAD 2014


*****


Liga BBVA:

02.11.2014 [10/38] Elche - Espanyol 1:0 (OG 77')

09.11.2014 [11/38] Getafe - Elche 1:0 (Orbegozo 17')

21.11.2014 [12/38] Elche - Cordoba 0:0

30.11.2014 [13/38] Real Sociedad - Elche 2:2 (Vela 15', Agirretxe 48' - Coro 30', M. Rodrigues 33')


*****


Podsumowanie:


Dobry miesiąc, utrzymanie wydaje się być coraz bliższe - po meczu z Espanyolem byliśmy nawet na miejscu gwarantującym udział w Lidze Europy. Wygraliśmy wtedy fartem, bo po golu samobójczym w końcówce. Następnie porażka z Getafe, gdzie brakowało pomysłu na grę. Kolejne spotkanie to mecz z Cordobą. Remis bezbramkowy uznałem za sukces, bo Cordoba zajmuje aktualnie 4 (!) miejsce. Na koniec przyszedł wyjazd na Anoeta, gdzie udało się wywalczyć remis 2:2. Świetnie, jak dotąd...


*****
Edytowane przez MaKK
Czcionka
Odnośnik do komentarza
*****


GRUDZIEŃ 2014


*****


Liga BBVA:

14.12.2014 [14/38] Deportivo - Elche 2:2 (Salomao 47', O. Riera 72' - Roco 11', Adrian 69')

21.12.2014 [15/38] Elche - Malaga 2:0 (Victor 4', Losada 41')


Puchar Króla, 4. runda:

06.12.2014 [1/2] Osasuna - Elche 0:0

17.12.2014 [2/2] Elche - Osasuna 2:0 (Herrera 19', M, Rodrigues 26')


*****


Podsumowanie:


Bardzo dobrze idzie nam w lidze, remis i zwycięstwo to bilans grudniowych spotkań. Rozpoczęliśmy również udział w tegorocznej edycji Copa del Rey, pokonując w dwumeczu drugoligową Osasunę. 18 grudnia piłkarze rozjechali się na święta. W świetnych humorach, bo po 15 kolejkach jesteśmy w lidze na pozycji nr. 6, a w Pucharze Króla zagramy z Cordobą, która ma od nas punkt mniej w lidze. Tymczasem zarząd zaproponował mi nowy, 3-letni kontrakt. Podpisałem bez wahania, czuję się tu świetnie. Nasze finanse przez miniony czas uległy nieznacznemu pogorszeniu, przede wszystkim za sprawą drogiego Sampera, który jednak spisuje się znakomicie i jest ostoją drużyny.


*****

Edytowane przez MaKK
Czcionka
Odnośnik do komentarza
*****


STYCZEŃ 2015


*****


Liga BBVA:

04.01.2015 [16/38] Elche - Villareal 2:5 (Victor 31', Losada 73' - Moreno 29' 40' 54' 74', dos Santos 90+2)

11.01.2015 [17/38] Athletic Bilbao - Elche 2:0 (Kike Sola 62', Aduriz 64')

18.01.2015 [18/38] Elche - Levante 3:0 (Coro 51', Samu 63' 72')

25.01.2015 [19/38] Elche - FC Barcelona 1:2 (M. Rodrigues 53' - Messi 82'k., OG 90+4')

31.01.2015 [20/38] Granada - Elche 1:1 (Carlos 18'k. - Losada 24')


Puchar Króla, 5. runda:

07.01.2015 [1/2] Cordoba - Elche 1:1 (Matos 66' - Coro 6')

14.01.2015 [2/2] Elche - Cordoba 1:1k (Mosquera 18' - Matos 54')


*****


Transfery do klubu:

Alexander Farmerund, PŚ, z Torino [70,000€]

Pedro Leao, OPP, WT [0€]


Transfery z klubu:

Michael Anaba, OPŚ, do CD Numancia [wyp.]


*****


Podsumowanie:


Styczeń to bardzo pracowity miesiąc. Niestety, ale nasza forma po świętach uległa pogorszeniu i dwa pierwsze ligowe mecze przegraliśmy dość wyraźnie. Dopiero z Levante udało nam się zagrać mecz, można powiedzieć, marzeń. Świetna gra i 3:0. Później nadszedł rewanż z Barceloną, gdzie do 80. minuty wygrywaliśmy... po czym faul w polu karnym, karny i czerwona kartka, remis. Na koniec meczu strzał Suareza z ponad 30 metrów, słupek, po czym piłka trafiła w plecy Manu Herrery i wpadła do bramki. Pechowa porażka, szczęście jeszcze nie tym razem. Na koniec miesiąca solidny mecz i remis z Granadą. Zajmujemy aktualnie 8. miejsce w tabeli, tracimy do lidera, którym jest Villareal, już 16 punktów.


W Pucharze Króla poszło nam gorzej niż w lidze, choć zarząd liczył jedynie na udział w 4. rundzie, więc i tak oczekiwania spełniliśmy z nadwyżką. Po dwóch remisach z Cordobą, i rzutach karnych, musieliśmy pożegnać się z tegoroczną edycją Copa del Rey.


W międzyczasie na brak gry zaczął skarżyć się Cristian Herrera. Obiecałem go sprzedać, ale brak chętnych i nici z tego, bo za darmo go nie oddam. A po meczu z Levante dość poważnej kontuzji doznał Tytoń, broniący zawsze na wysokim poziomie, a Herrera, który go zastąpił, już w pierwszym swoim meczu strzelił samobója... A co do mojej posady - status uległ poprawie na nie do ruszenia, mogę więc na razie być o pracę spokojny. A finanse - cały czas się idą niestety w dół.


Została jeszcze ostatnia kwestia, czyli transfery. W styczniu dołączył do nas prawie za darmo Farmerund, niechciany w Torino, a u nas jest on czołowym pomocnikiem. Dodatkowo zdobyliśmy jeszcze podpis Pedro Leao, który jest szykowany do pierwszej drużyny na przyszłość. A w drugą stronę powędrował młody Anaba, żeby mógł się ogrywać. Dodatkowo pojawiły się już pierwsze plany na następny sezon, szykujemy dość solidne transfery. Mogę zdradzić, że uważnie obserwujemy 3 Polaków, a co z tego wyjdzie - zobaczymy za pół roku...


*****
Edytowane przez MaKK
Czcionka
Odnośnik do komentarza

zurawwisla, myszkę z podłogi musiałem zbierać, a mój laptop stracił klawisz F9 (*) :D Jeszcze przyjdą czasy, kiedy im za to "podziękuję" :P

 

 

#9

 

 

*****
LUTY 2015
*****
Liga BBVA:
04.02.2015 [21/38] Elche - Atletico Madryt 0:0
07.02.2015 [22/38] Elche - Rayo Vallecano 1:1 (Samper 79' - Leo 21')
15.02.2015 [23/38] Eibar - Elche 1:3 (Angel 14' - Jonathas 19', OG 24', Samper 90')
22.02.2015 [24/38] Elche - Real Madryt 1:2 (Victor 35' - Varane 3', J. Hernandez 65')
*****
Podsumowanie:
W lidze w lutym zaliczyliśmy odpowiednio dwa remisy, z Atletico i słabym Rayo, porażkę z liderującym Realem i zwycięstwo z ostatnim w tabeli Eibar. Cieszy forma Sampera, który wkomponował się już w drużynę świetnie, strzelając w lutym 2 gole (a gra na defensywnej pomocy). W tabeli trzymamy się mocno 9. miejsca, niewątpliwie jest to duży sukces klubu, miejmy nadzieję, że tak zostanie do końca. Lideruje Real, o punkt przed Villarealem i Barcą (Katalończycy mają mecz więcej).
Nasi juniorzy jak dotąd trzymają się w swojej lidze miejsca numer 10., co mnie ani trochę nie martwi, bo najlepsi nasi młodzicy przebywają na wypożyczeniach. A mój status wynosi 79% i opisywany jest cały czas jako posada nie do ruszenia. Finanse niestety ciągle słabną, choć prognozy są bardzo obiecujące. A tak jeśli już o obietnicach - zadeklarowałem, że dam więcej szans w pierwszym składzie Gimenezowi i Niguezowi. To chyba wszystko na luty.
*****
Edytowane przez MaKK
Czcionka
Odnośnik do komentarza
#10




*****


NAJWIĘKSZE TRANSFERY - Lato 2014 i Zima 2015


*****



Lipiec 2014:

Jan Vertoghen, Tottenham > Manchester United, 19,5 mln €

Nicolas Gaitan, SL Benfica > Arsenal, 17,25 mln €

Sami Khedira, Real Madryt > Chelsea, 17 mln €

Ricardo Rodriguez, Volfsburg > PSG, 10,75 mln €

Mateo Mussachio, Villareal > Real Madryt, 10,5 mln €

Max Beister, Hamburger > Volfsburg, 9,25 mln €

Aleksandar Dragović, Dynamo Kijów > Barca, 8 mln €

Moussa Sow, Fenerbahce > Southampton, 6,75 mln €

Stefan Savic, Fiorentina > Chelsea, 6,25 mln €

Niklas Moisander, Ajax > Porto, 3,6 mln €

Ignazio Abate, Milan > Tottenham, 2,9 mln €

Jose Antonio Reyes, Sevilla > Fiorentina, 1,5 mln €

Thiago Motta, PSG > Milan, 1,2 mln €


Sierpień 2014:

Wellington Nem, Szachtar > Tottenham, 14,5 mln €

Dede, Cruzeiro > Tottenham, 13,25 mln €

Ryan Shawcross, Stoke > Liverpool, 11,5 mln €

Andrij Yarmolenko, Dynamo Kijów > Chelsea, 10,75 mln €

Nikolas Nkoulou, Marsylia > Arsenal, 10,5 mln €

Anyonio Valencia, Man Utd > Inter, 10 mln €

Lucas Biglia, Lazio > Benfica, 6,25 mln €

Obafemi Martins, Seattle > Ajax, 5 mln €

Ron Vlaar, Aston Villa > Ajax, 3,2 mln €

Ante Coric, Dinamo Zagreb > Sevilla, 0,95 mln €


Wrzesień 2014:

Inigo Martinez, Real Sociedad > Man Utd, 22,5 mln €

Fernando, Szachtar > Arsenal, 13,75 mln €

Patrich Hermann, BMG > Volfsburg, 6,75 mln €

Goekhan Gael, Bochum > Dortmund, 1,9 mln €


Styczeń 2015:

John Stones, Everton > Man Utd, 17,25 mln €

Nacer Chadli, Tottenham > Monaco, 15,75 mln €

Dante, Bayern > Man City, 8,5 mln €

Natxo Monreal, Arsenal > Everton, 5,25 mln €

Gotoku Sakai, Stuttgart > Bayern, 4,9 mln €

Nikola Maksimović, Torino > Milan, 4,4 mln €

DeAndre Yedlin, Seattle > Tottenham, 3 mln €


Luty 2015:

Victor Wanyama, Southampton > Monako, 20 mln €

Kevin Mirallas, Everton > Monako, 9 mln €

Petar Zanev, Amkar Perm > Spartak Moskwa, 2,4 mln €


Marzec 2015:

Kevin Volland, Hoffenheim > Bayern, 20,5 mln €

Youssef El Arabi, Granada > BMG, 2,8 mln €


*****

Edytowane przez MaKK
Czcionka
Odnośnik do komentarza
#11




*****


MARZEC 2015


*****


Liga BBVA:

01.03.2015 [25/38] Celta Vigo (18.) - Elche (9.) 2:0 (Charles 34', Larrivey 49')

08.03.2015 [26/38] Elche (9.) - Almeria (13.) 2:1 (Jonathas 25', M. Rodrigues 67' - Mauro 66')

15.03.2015 [27/38] Sevilla (14.) - Elche (9.) 1:1 (Bacca 52' - Coro 54')

21.03.2015 [28/38] Elche (9.) - Valencia (5.) 0:0


*****


Podsumowanie:


W lidze prezentujemy się świetnie, żałuję tylko przegranego meczu z Celtą, można było go wygrać, ale zabrakło szczęścia. Zbliżamy się ku końcowi sezonu, a my zajmujemy solidne 9. miejsce, tracąc 1 punkt do miejsca wyższego, okupowanego przez Levante. Super.


Tymczasem udało się zrealizować obietnicę złożoną Gimenezowi, a Niguez jak dotąd cieszy się z minut spędzonych na boisku. W międzyczasie przyszedł do klubu e-mail, informujący o pozytywnym ukończeniu przeze mnie kursu trenerskiego. Mogę już się pochwalić Kontynentalną Licencją Pro. Pech dopadł Przemka Tytonia, który 2 dni po wyleczeniu pierwszej kontuzji, doznał kolejnej, która wykluczyła go z gry na kolejne 2 tygodnie. Zagrał dopiero w meczu z Valencią. Efekt? Czyste konto, ocena 7.40. Z takim bramkarzem to my nawet o puchary możemy powalczyć!


A w tym czasie pracujemy z kadrą nad zespołem, który ma z powodzeniem walczyć w sezonie 15/16. Przewijają się takie nazwiska jak Arkadiusz Milik, Adama Traore bądź Mario Marin. Praca intensywnie idzie do przodu, więc mamy już jako taką wizję pierwszego zespołu na następny sezon.


*****
Edytowane przez MaKK
Czcionka
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...