Skocz do zawartości

CMF gra online - baza graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Za zgodą ModTeamu pozwoliłem sobie założyć „bazę danych” do grania online. W dzisiejszych czasach chyba każdy ma stałe łącze i czasem chęć pogiercowania w jakąś przysłowiową FIFę. W założeniu miał to być temat dla konsolowców, ale zobaczymy jak się przyjmie dla Steama czy Origina.

 

Ode mnie prośba – takie granie w GTA Online, czy nawet FIFę naprawdę sprawia dopiero frajdę, jeżeli gra się gadając z kimś przez słuchawki – nie bójcie się ich używać, wystarczy Wam nawet zestaw słuchawkowy dołączony do telefonu, a gwarantuję, że zabawa jest przednia zwłaszcza gdy gra się z kimś znajomym.

Proponuję dopisywać się wg poniższego wzoru w tym temacie, a niech od czasu do czasu ktoś z ModTeamu aktualizuje mojego posta żeby nie było bałaganu:

 

Platformy: PS4, Steam, Origin, Battlenet

 

Nicki na w/w platformach (w kolejności podania):

 

Headset/Słuchawki (nick na skype czy innym komunikatorze):

 

W co chętnie zagram (w nawiasie na jaką platformę)

 

Uwagi: np. mogę grać w dni powszednie z reguły wieczorami, gram z graczami, którzy przeszli mutację głosu :D.

 

 

Pozwolę sobie zacząć:

 

 

***

Nick z CMF: Guli

 

Platformy: PS4, Steam, Origin, Battlenet

 

Nicki na w/w platformach (w kolejności podania): guliWKS, guliwks, guliwks, Guli#2188

 

Headset/Słuchawki (nick na skype czy innym komunikatorze): Posiadam (PS4)

 

W co chętnie zagram (w nawiasie na jaką platformę): GTA V, FIFA 15, EA Sports UFC + multiplayer z gier PS+ (o ile są jakieś fajne) [PS4]. Diablo 3 [PC)]

 

Uwagi: wieczorowe weekendy rzadko, w tygodniu jestem różnie – najlepiej patrzeć po dostępności na w/w platformach, chętnie zagrałbym Wirtualne Kluby w FIFę, oraz ponapadał na banki w GTA Online (stworzenie ekipy). Jeżeli ktoś dodaje do znajomych a ma jakiś kosmiczny login którego mogę nie skojarzyć to proszę o wiadomość kto to z CMF ;)

 

 

 

 

***

 

Nick z CMF: Kuchar

 

Platformy: PS4, Steam, Battlenet

 

Nicki na w/w platformach (w kolejności podania): Kuchar_Croldin, Croldin, Croldin

 

Headset/Słuchawki: Posiadam (PS4)

 

W co chętnie zagram: GTA 5, FIFA 15, Driveclub [PS4], Don't Starve Together [steam/PC]

 

Uwagi: Praktycznie każdego wieczoru, różnie wygląda to z weekendami.

 

 

***

 

Nick z CMF: Mikhailo

 

Platformy: PS4

 

Nicki na w/w platformach (w kolejności podania): Marcad_87

 

Headset/Słuchawki (nick na skype czy innym komunikatorze): Bede posiadal (PS4), Skype: marcin_adaszewski

 

W co chętnie zagram (w nawiasie na jaką platformę): GTA V, Battlefield 4 (PS4)

 

Uwagi: Wieczory w tygodniu: max. 2 razy, weekendowe wieczory w soboty.

 

 

***

 

Nick z CMF: jmk

 

Platformy: Steam, Origin

 

Nicki na w/w platformach (w kolejności podania): jmk233 tu i tu

 

Headset/Słuchawki (nick na skype czy innym komunikatorze): raczej nie mam warunków do tego

 

W co chętnie zagram (w nawiasie na jaką platformę) - FM15, FIFA 14, 15, Dont Starve Together, Left4Dead, Mortal Kombat, InJustice, Civ5, Space Engineers, Battlefield Bad Company 2

 

Uwagi: np. prawie codziennie do południa, wieczorami czasami. ogólnie to ciężko stwierdzić.

 

 

***

Nick z CMF messinho

 

Platformy: PS4, Steam

 

Nicki na w/w platformach messinho_pol ; PabloPavo

Headset/Słuchawki (nick na skype czy innym komunikatorze): Słuchawka domyślna z PS4

 

W co chętnie zagram (w nawiasie na jaką platformę): Fifa 2015, GTA V (PS4)

 

Uwagi: piątek - niedziela (głównie wieczorem), ale jak jestem dostępny w PSN w trakcie dnia to najlepiej napisać czy mogę grać

 

 

***

 

Nick z CMF: szymek_

 

Platformy: PS4

 

Nicki na w/w platformach: CMF-Havelock

 

Headset/Słuchawki: Posiadam (PS4)

 

W co chętnie zagram: Battlefield 4, GTA V, Far Cry 4, Loadout, multiplayer z gier PS+ (o ile są jakieś fajne) [PS4]

 

Uwagi: Najczęściej wieczorami w tygodniu, w weekendy rzadziej, jeśli już to w niedzielę po południu/wieczorem.

 

 

Nick z CMF: ajerkoniak

 

Platformy: Steam, Origin, Uplay

 

Nicki na w/w platformach ajerkoniak, ajerkoniak 89, ajerkoniak

Headset/Słuchawki (nick na skype czy innym komunikatorze): słuchawki są, majk nie

 

W co chętnie zagram: FIFA 14 i FM jakby kto chciał ;) (PC)

 

Uwagi: Głównie weekendy.

Edytowane przez Smetek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No to dopisuję się.

 

Nick z CMF: szkodi

Platformy: PS4, PS3

Nicki na w/w platformach (w kolejności podania): szkodi

Headset/Słuchawki (nick na skype czy innym komunikatorze): Posiadam (PS4)

W co chętnie zagram (w nawiasie na jaką platformę): FIFA15, FIFA 16, NBA 2K16, GTA V (PS4), GTA V (PS3)

Uwagi: pracuję na zmianach i dodatkowo szukam też nowego gniazdka, a więc jestem albo zawsze późno w nocy, albo do południa (co 2 tygodnie). Pogram w cokolwiek chcecie ;)

Odnośnik do komentarza

Nick z CMF: lad

Platformy: PS4, Steam.

Nicki na w/w platformach (w kolejności podania): EvertonMafia, krzysztofez

Headset/Słuchawki (nick na skype czy innym komunikatorze): Posiadam (PS4)

W co chętnie zagram (w nawiasie na jaką platformę): GTA V, FIFA 15, Helldivers, NBA 2k15

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nick z CMF: Scorpio

Platformy: PS4, Steam

Nicki na w/w platformach (w kolejności podania): Misiuliniek, Scorpio_85

Headset/Słuchawki (nick na skype czy innym komunikatorze): Posiadam - PC/PS4; Skype nie uzywam

W co chętnie zagram (w nawiasie na jaką platformę): Don't Starve Together (PC), Project Cars (PC); na PS4 jeszcze nie wiem, ale raczej GTAV i Helldivers.

Odnośnik do komentarza
Nick z CMF: Maciej


Platformy: PS4, Steam, Battlenet


Nicki na w/w platformach (w kolejności podania): Nirveniusz, nirven250, Nirven#2839


Headset/Słuchawki (nick na skype czy innym komunikatorze): Posiadam (PS4)


W co chętnie zagram (w nawiasie na jaką platformę): GTA V (PS4), w miarę możliwości w nowości ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Nick z CMF: Feanor

 

Platformy: PS4, PS3, X360, Steam

 

Nicki na w/w platformach: Watcher74 (PSN, XBox), Tulkaion (Steam)

 

Headset/Słuchawki: Posiadam (PS4)

 

W co chętnie zagram: Destiny, Broforce

 

Uwagi: grywam niestety mało i zazwyczaj w późnych godzinach :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Nick z CMF: Dudek

Platformy: PS4, PS3, X360(teoretycznie, bo leży schowany w szafie), Steam, Uplay, Battlenet, Origin, gog i pewnie coś jeszcze by się znalazło... :-k

Nicki na w/w platformach: PSN - SamsonMiodek, Steam - ReynevanDudek

Headset/Słuchawki: Posiadam (PS4), na PC też by się znalazł zestaw słuchawki + mikrofon

W co chętnie zagram: PS4 - Dopiero co kupiłem Fifę 17, więc jeszcze trochę minie czasu zanim będę mógł bez wstydu zagrać online, ale oprócz tego mam też GTA V, NBA 2k17, pewnie w bibliotece z gier plusa też by się coś znalazło jak np. Rocket League.

Uwagi: zazwyczaj jestem w domu około 18, w weekendy naturalnie mam więcej czasu na granie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...