Skocz do zawartości

Don't Starve / Don't Starve Together


Rekomendowane odpowiedzi

schizzm rozstrzygnij jedną kwestię. Czy jeśli bawół goni jednego z nas i go zabije to rzuca się na resztę?

 

Nie powinien, chociaż nie wiem, czy jeśli ktoś inny go też nie zaatakował, to nie obierze jego jako kolejnego celu. Na pewno może zaatakować innych, jak jest w okresie godowym ;)

 

http://i.imgur.com/auNESEY.jpg

 

Nasza baza, Meler stoi dupą.

No to widzę, że już ogarneliście co i jak :). Teraz dotrwać do zimy i ją przetrwać ;)

Odnośnik do komentarza

Jak mają bóldupy to akurat wiem,ale wtedy też łatwiej je zgubić. Natomiast wczoraj mówię do chłopaków "dawajcie na pająki koło bazy,bo na 2lvl się rozrosły". No i nie zdążyłem napisać,że pająków nigdy nie atakuje się na ich "pajęczynie",bo wtedy wypełzają od razu też te żółte. Skończyło się to szybką ewakuacją,a pająki zaczęły walkę z bawołami. Chcąc pomóc niechcący zdzidowałem jednego z nich no i zaczęła się pogoń :keke:

Odnośnik do komentarza

Jak mają bóldupy to akurat wiem,ale wtedy też łatwiej je zgubić. Natomiast wczoraj mówię do chłopaków "dawajcie na pająki koło bazy,bo na 2lvl się rozrosły". No i nie zdążyłem napisać,że pająków nigdy nie atakuje się na ich "pajęczynie",bo wtedy wypełzają od razu też te żółte. Skończyło się to szybką ewakuacją,a pająki zaczęły walkę z bawołami. Chcąc pomóc niechcący zdzidowałem jednego z nich no i zaczęła się pogoń :keke:

A wiesz jaka frajda była jak biegałeś wokół obozu z bawołem :D

Odnośnik do komentarza

Ej jak to gears zdobyć? Przekopałem od chuja grobów i nic. Znalazłem jakiegoś metalowego konia i miałem pomysła, żeby go do świń podprowadzić i niech się tłuką, ale jest konflikt taki, że on jest chyba oskryptowany, zeby tylko do pewnego momentu gonić gracza, i przez tę niewidzlaną bariere nie da się go wyciągnąć za daleko. A jedna świnia mu nie da rady, bo obok niego stoi jakieś przekurwione oko strzelające jakimś kurwa piorunem kulistym :-k.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...