Skocz do zawartości
Feanor

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest to ostatnie, to helpless?
gra w trybie CQC czyli Arena. Walki z innymi pilotami w trybie pojedynków drużynowych np. capture the flag

Obecnie nie jest już dostępne w sprzedaży

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Brachu gratulejszyn!

Ja w sumie uwielbiam tą grę, a prawie w nią nie grałem. Mam z tym problem, że jak siadam sobie na 2 godzinki o 20 to kończę o 2-3 :/ zapewne już nawet z husarii wyleciałem z hukiem ^^

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest z graniem w Elite dla kogoś kto nigdy nie grał w coś podobnego? I jak jest z tymi DLC do pełnego grania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak to jest z graniem w Elite dla kogoś kto nigdy nie grał w coś podobnego? I jak jest z tymi DLC do pełnego grania?
Nie będziesz mógł lądować na planetach (dlc Horizon) reszta bez zmian (ew. nie będzie inżynierów). Ba steam przecena i za 113 całość bym wziął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa kombinezon

f1vgFL1.png

Shinrarta Dezhra 

sqBtLW7.png

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra w to jeszcze ktoś?

Kupując Elite wymarzyło mi się polecieć do centrum galaktyki. Jako że gra trochę mnie zaczęła nudzić i zniechęcać systemem walk, rozpocząłem podróż ASP Explorerem o zasięgu 32 ly, nie chciało mi się zbierać na lepszy sprzęt.

Zacząłem lot w listopadzie zeszłego roku i pomimo wielotygodniowych przerw dziś jestem już 53 skoki od centrum galaktyki. Skanuję każdy system, w którym jestem, a szczegółowo skanuję wszystkie water i earth-like worlds.

Dziś odwiedzę Saggitarius A*.

Powrót będzie koszmarem, bo już nie chcę nic skanować - ale jeśli mi się uda sprzedać dane z tej podróży, będę mógł już się zacząć włączać do walk naprawdę kozackim sprzętem ;)

• Lubię! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

36408605_10212301233790461_3413232500363

Stało się, dotarłem do centrum galaktyki :)

Teraz dłuuuuuga podróż do domu, jestem cholernie ciekaw ile zarobię :keke:

• Lubię! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Gacek napisał:

36408605_10212301233790461_3413232500363

Stało się, dotarłem do centrum galaktyki :)

Teraz dłuuuuuga podróż do domu, jestem cholernie ciekaw ile zarobię :keke:

Nie daj się zestrzelić na koniec, raz mnie to spotkało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Feanor napisał:

Nie daj się zestrzelić na koniec, raz mnie to spotkało ;)

Najbliższa stacja - Colony - jest tuż obok jakiegoś eventu, więc boję się tam lecieć. Spróbuję szybciutko mignąć gdziekolwiek, byleby te dane sprzedać, bo mam strasznie dużo ich na dysku. Kilkanaście earth-like, a water worlds to mam pewnie setki.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postanowiłem kupić sobie elitkę na PS4, by móc się nią cieszyć na większym ekranie ;) zacząłem więc od nowa i... jakież zdziwienie :) w ciągu kilku godzin dorobiłem się Cobry :D te wszystkie misje z przewożeniem towarów i informacji to po prostu złoto, kiedyś do Cobry dochodziłem przez całe tygodnie, już Hauler był dla mnie wielkim osiągnięciem :) oj zmieniła się elitka, zmieniła :)

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zachęcacie do powrotu :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od godziny nie mogę się połączyć, bo jest problem z jakimś authentication server. Ktoś na ps4 się z tym zetknął? Nie powiem, zirytowało mnie to :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Od godziny nie mogę się połączyć, bo jest problem z jakimś authentication server. Ktoś na ps4 się z tym zetknął? Nie powiem, zirytowało mnie to

Gram od rana, w wiekszosci tez codziennie. Nigdy czegos tskiego nie mialem
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zresetowałem modem i nic :( No co za... :( W sieci też niewiele widzę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest caly komunikat błędu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, że mam jeszcze sprawdzić połączenie internetowe i spróbować za kilka minut :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś pozmieniano z cenami odkryć - przy pierwszej podróży ponad rok temu na ~6k ly przy odkryciu dosłownie paru planet zarobiłem z 80 mln kredytów.

Po powrocie z podróży do centrum galaktyki - łącznie zrobiłem ile, ze 50k ly? - zarobiłem ze 200 mln kredytów.

Odechciało mi się grać zatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja (na pc) za wyprawę do centrum, z zahaczeniem jeszcze o Wielkiego Anihilatora dostałem 100 milionów, więc się ciesz (ale to było jeszcze przed podwyżką cen za eksplo :) ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Feanor - Twoj blad byl spowodowany problemem FDevu na serwerach konsolowych. Naprawiaja to.

Co do skanow to masz najlepsze skanery? Od roku ponad nic sie cenowo nie zmienilo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, szkodi napisał:

@Feanor - Twoj blad byl spowodowany problemem FDevu na serwerach konsolowych. Naprawiaja to.

Co do skanow to masz najlepsze skanery? Od roku ponad nic sie cenowo nie zmienilo

No, moja wyprawa to stare dzieje, prawie dokładnie rok temu skończona :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi