Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

No mnie też to spotkało, ale powoli dochodzę z tym do ładu. Są to zmiany na OGROMNY plus. 

 

Po pierwsze: planet już nie musisz diskowerować podlatując do nich. Teraz masz takie ustrojstwo, które klasyfikuje planety badając zakres fal, to jest na tyle dobre, że wyrzuca Ci nawet to, czy na planetce/księżycu są jakieś ciekawe struktury geologiczne/biologiczne!

 

po drugie, jak już znajdziesz planetę z czymś coekawym, to wtedy do niej lecisz i strzelasz do niej sondami, trochę tak jak w Mass Effect. One robią Ci mapę tej planety z zaznaczonymi np thargoidzkimi barnaclami :) cool :)

 

btw: mam wrażenie, że powierzchnia planet została mooocno upiększona graficznie. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Feanor napisał:

Po pierwsze: planet już nie musisz diskowerować podlatując do nich. Teraz masz takie ustrojstwo, które klasyfikuje planety badając zakres fal, to jest na tyle dobre, że wyrzuca Ci nawet to, czy na planetce/księżycu są jakieś ciekawe struktury geologiczne/biologiczne!

Muszę kupić jakieś ustrojstwo czy zmodyfikowali skanery?

 

43 minuty temu, Feanor napisał:

po drugie, jak już znajdziesz planetę z czymś coekawym, to wtedy do niej lecisz i strzelasz do niej sondami, trochę tak jak w Mass Effect. One robią Ci mapę tej planety z zaznaczonymi np thargoidzkimi barnaclami :) cool :)

Nie grałem w Mass Effect, ale brzmi to ciekawiej. Czy za doskanowanie tych struktur płacą więcej?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, z0nk napisał:

Muszę kupić jakieś ustrojstwo czy zmodyfikowali skanery?

 

Nie grałem w Mass Effect, ale brzmi to ciekawiej. Czy za doskanowanie tych struktur płacą więcej?

 

Jedno masz w pakiecie, pozostałe kupujesz

 

za doskanowanie nie wiem czy płacą więcej... no ale samo pokazanie gdzie dokładnie są np barnacle....

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Już 13 stycznia wyrusza największa wyprawa w dziejach ludzkości: Distant Worlds 2. Wyprawa ma za cel odwiedzenie Beagle Point odległego o przeszło 65 tyś lat świetlnych od Ziemi. Podczas ekspedycji która została zaplanowana na około 10 miesięcy odbędą się 2 Community Goal's - w jednym z nich zostanie zbudowana stacja badacza w centrum galaktyki. Kolejnym celem ekspedycji jest poznanie niezbadanej części naszej galaktyki. Na chwilę obecną na wyprawę zarejestrowało się przeszło 8300 pilotów na wszystkich platformach.

 

Więcej info na: https://dw2expedition.wixsite.com/home

Odnośnik do komentarza

Ludzie byli informowani, że bezpieczniej lecieć w trybie solo lub na Fletcommie A ci co lecieli w open to wiedzieli czym ryzykują. Dużo osób zostało też pokonane przez grawitację 3G na jednej z planet widokowych. Ja przed startem byłem ćwiczyć lądowanie na Achenar3 gdzie jest przyciąganie przeszło 6G.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, emik napisał:

Ludzie byli informowani, że bezpieczniej lecieć w trybie solo lub na Fletcommie A ci co lecieli w open to wiedzieli czym ryzykują. Dużo osób zostało też pokonane przez grawitację 3G na jednej z planet widokowych. Ja przed startem byłem ćwiczyć lądowanie na Achenar3 gdzie jest przyciąganie przeszło 6G.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

 

Ja cykam się lądowania na ciałach z 2g :D raz wbiłem się w grunt przy 1,7G, to nauczyło mnie ostrożności. Fakt, że zazwyczaj lądujemy przy ułamkowym przyciąganiu zabija instynkt przetrwania...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...