Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Jak to jest z graniem w Elite dla kogoś kto nigdy nie grał w coś podobnego? I jak jest z tymi DLC do pełnego grania?
Nie będziesz mógł lądować na planetach (dlc Horizon) reszta bez zmian (ew. nie będzie inżynierów). Ba steam przecena i za 113 całość bym wziął.
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Gra w to jeszcze ktoś?

Kupując Elite wymarzyło mi się polecieć do centrum galaktyki. Jako że gra trochę mnie zaczęła nudzić i zniechęcać systemem walk, rozpocząłem podróż ASP Explorerem o zasięgu 32 ly, nie chciało mi się zbierać na lepszy sprzęt.

Zacząłem lot w listopadzie zeszłego roku i pomimo wielotygodniowych przerw dziś jestem już 53 skoki od centrum galaktyki. Skanuję każdy system, w którym jestem, a szczegółowo skanuję wszystkie water i earth-like worlds.

Dziś odwiedzę Saggitarius A*.

 

Powrót będzie koszmarem, bo już nie chcę nic skanować - ale jeśli mi się uda sprzedać dane z tej podróży, będę mógł już się zacząć włączać do walk naprawdę kozackim sprzętem ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Feanor napisał:

Nie daj się zestrzelić na koniec, raz mnie to spotkało ;)

Najbliższa stacja - Colony - jest tuż obok jakiegoś eventu, więc boję się tam lecieć. Spróbuję szybciutko mignąć gdziekolwiek, byleby te dane sprzedać, bo mam strasznie dużo ich na dysku. Kilkanaście earth-like, a water worlds to mam pewnie setki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Postanowiłem kupić sobie elitkę na PS4, by móc się nią cieszyć na większym ekranie ;) zacząłem więc od nowa i... jakież zdziwienie :) w ciągu kilku godzin dorobiłem się Cobry :D te wszystkie misje z przewożeniem towarów i informacji to po prostu złoto, kiedyś do Cobry dochodziłem przez całe tygodnie, już Hauler był dla mnie wielkim osiągnięciem :) oj zmieniła się elitka, zmieniła :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Coś pozmieniano z cenami odkryć - przy pierwszej podróży ponad rok temu na ~6k ly przy odkryciu dosłownie paru planet zarobiłem z 80 mln kredytów.

Po powrocie z podróży do centrum galaktyki - łącznie zrobiłem ile, ze 50k ly? - zarobiłem ze 200 mln kredytów.

Odechciało mi się grać zatem.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, szkodi napisał:

@Feanor - Twoj blad byl spowodowany problemem FDevu na serwerach konsolowych. Naprawiaja to.

Co do skanow to masz najlepsze skanery? Od roku ponad nic sie cenowo nie zmienilo

 

No, moja wyprawa to stare dzieje, prawie dokładnie rok temu skończona :) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...