Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

zdarzają się czasem darmowe weekendy E:D? Wygląda na fajną grę by się wciągnąć, tylko w ciemno ponad 100 narazie nie jestem w stanie dać :-k.

Raczej bym się specjalnie nie nastawiał. Przeszkodą może być np. konto na Frontier wymagane do gry. Dla tak małego dewelopera zarzadzanie zamieszaniem po weekendzie mogłoby być problematyczne ;)

Prędzej bym się spodziewał jakiejś rozsądnej ceny w okolicach zimowej wyprzedaży. Ostatnio gole Elite na PS4 kosztowało w okolicach 75 zł, na PC pewnie trafi się taniej.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, od jakiegoś czasu korci mnie żeby w końcu spróbować swoich sił w Elite, zastanawiam się czy jest sens wchodzi w ten świat mając nie specjalnie dużo czasu na grę. Ale apetyt mam spory, nawet ten temat śledzę regularnie mimo że nie mam pojęcia o czym tu piszecie :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jestem po kilku lotach Izabelą.

Na fabrycznym silnikach ma zwrotność krowy. Trudno się zmieścić we wlot/wylot z e stacji.

Po zmianie silników już na 7b odczuwamy znaczną różnicę w prowadzeniu.

Widok z kabiny świetny.

Link do bulidu
https://coriolis.edcd.io/outfit/anaconda?code=A0pytqFklodDsyf5----------------mememememdmdmd-03mc40ma.AwRj4yu6g%3D%3D%3D.CwRgDGBM0bf7cJnLKkQ%3D..EweloBhBmUEYBsICmBDA5gG2SEcIFA%3D%3D&bn=Izabela%20Łecka


Teraz latam jako radio-taxi na trasie GD 1192 - LTT 9630


Odnośnik do komentarza
Przydałoby Ci się poprawić FSD
 
Ja aktualnie uczestniczę w ekspedycji dookoła galaktyki
 
Build: https://eddp.co/u/dPA4tksL
 
Przy wlocie do stacji w asteroidzie:
 
Rk53zVp.png
Szacunek za ekspedycję.

Ładny ziemniak. W Runo jest taki sam.

To jest bieda Anakonda, zrobiona na szybko do skoku do jednego systemu i z powrotem. Maks. 14 Ly starcza z zapasem. Jeden kurs za 15 baniek i mam 7A Thurstery.

Ma robić misje pasażerskie, wozić uchodźców.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...