Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, bo zazwyczaj nie zbieram, raz tylko na próbę zgarnąłem kanister, tyle że on pochodził ze statku, który zniszczył ktoś inny (i tak, miał etykietę stolen).

 

BTW: najlepiej zarabiam na poszukiwanych Anacondach i Pythonach. Rzecz jasna, są poza zasięgiem mojego Sidewindera, ale... czekam, aż zainteresują się nim służby ścigania, zjadą go do ok. 10% i wtedy dołączam się do tańca :D Aczkolwiek wtedy trzeba bardzo uważać, by przez przypadek nie trafić kogoś przypadkowego (raz tak zrobiłem i ledwo wyrwałem się z instancji, z przestrzeloną kabiną i pięcioma minutami tlenu, ledwo doleciałem wtedy do stacji :) )

Odnośnik do komentarza

Ja póki co dokładam do hunterskiego interesu. Na koncie mam 3 statki za w sumie może 12k. Tyle, że w tym czasie raz mnie napadł ten Eagle, a raz nie zauważyłem, że atakowany przeze mnie Cobra ma status deadly. Zakończyło się tym, że koleś był całkowicie niewrażliwy na ostrzał, a z mojego statku zrobił durszlak. doleciałem do stacji z zapasem tlenu na 1'13", A naprawy są niesamowicie kosztowne (nie wspomnę o paliwie).

W czasie, który poświęciłem na zabawy w łowczego zarobiłbym na handlu jakieś 300k jak sądzę :-k

 

Okurdebele, jakie są niskie ceny na czarnym rynku :| Zestrzelonemu zabrałem narkotyki i kobalt licząc na te słynne kokosy ze sprzedaży dragów, a tutaj 200c za tonę. Kobalt po 300. Może po prostu tak tanio, bo stacja anarchistyczna, a zakazane są tylko odpady toksyczne :-k

Odnośnik do komentarza

Mam nowy ulubiony sprzęt - fuel scoop. W przypadku paliwożernej Cobry zwraca się po kilku "tankowaniach" z gwiazd. Do tego latanie w koronie gwiazdy ma swój urok i pierwiastek przygody :)

Z frontu hunterskiego - wykupienie Killer Warrant spowodowało, że kilku gagatków przeze mnie skasowanych miało wyznaczone ceny za swoją głowę w systemach Imperium. Po skumulowaniu ok 20k postanowiłem się upomnieć o swoje, więc czeka mnie sympatyczna wyprawa, bo najbliższy system imperialny jest dość daleko. No i dziwne zdarzenia:

- Federal Security i Federal Dropship walczące ze sobą :lol: Widocznie jeden trafił drugiego w pogoni za piratem i sprawa się wymknęła spod kontroli ;)

- Federal Dropship wychodzący z supercruise taranuje ścigany przeze mnie ASP. Taranowanemu integralność kadłuba spada z 89% na 3% :D Seria z działka i 25k trafia na moje konto :]

- zestrzeliłem bandytę, który nazywał się Isaac Newton :D

Odnośnik do komentarza

Nie będę zakładał osobnego tematu.

 

Frontier: First Ecounters

 

Po znalezieniu moda mam teraz wygląd gry, jak na początek nowego stulecia.

 

Statek

 

 

Comandor Brachu

 

 

Polatałem z misjami wojskowymi pomiędzy Eta Cassiopeia a AC+79°3888 i dorobiłem się stopnia Corporal.

 

W ostatniej misji napadło na mnie pięciu piratów. Dwóch w pojedynkę i raz miałem trio. Ostatni pojedynek był najgorszy. Po wystrzeleniu rakiet, pozostał mi tylko laser. Pokonałem go i ze stanem Hull - 2,79% doleciałem do stacji kosmicznej. Koszmar. Mimo, iż dwaj to byli poszukiwaniu przez policję, to 500 kredytów starczyło na przysłowiowe waciki.

 

Wróciłem do systemu Gateway i znowu trzeba będzie zarobić parę kredytów na służbę militarną.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to kwestia patcha, czy polityki wewnątrz gry, ale bardzo dziwne rzeczy się dzieją na rynku. Ostatnio moją bazą było Steiner City w systemie Huokang i do przedwczoraj świetnie sprzedawali się tu niewolnicy, których sprowadzałem z nieodległego systemu Ao Guang. Ponadto stacja produkowała dość rzadko spotykane battle weapons i stabilizatory (na które niestety nie znalazłem rynku). Wczoraj ku mojemu zdziwieniu, Steiner City na potęgę sprzedawało niewolników, a dzisiaj niewolnictwo jest zakazane, tak samo jak battle weapons i stabilizatory :-k

 

Edyta: widzę, że pojawił się kłopot z odbieraniem nagród. Niektóre wypłacają frakcje, które nie są u władzy w danym systemie i nie ma jak się z nimi skontaktować :-k

Odnośnik do komentarza

Z nagrodami tak czasem jest. Pamiętaj jednak, że polityka jest tu dynamiczna i ekipa rządząca może się zmienić.

Raczej to jest niedopatrzenie twórców - skoro frakcja X może wystawiać listy gończe, to powinna też spłacać swoje zobowiązania.

 

@Brachu - nie sądzę, w tym systemie był bardzo mały ruch, jakieś ~40 okrętów na dobę. Raczej kwestia patcha,

 

Dobrze Feanor, że kiedyś pisałeś o Alpha Centauri :keke: O mało nie wziąłem misji na Hutton Orbital :D 0,22 Ly, 90 minut lotu :)

Odnośnik do komentarza

 

Z nagrodami tak czasem jest. Pamiętaj jednak, że polityka jest tu dynamiczna i ekipa rządząca może się zmienić.

Raczej to jest niedopatrzenie twórców - skoro frakcja X może wystawiać listy gończe, to powinna też spłacać swoje zobowiązania.

 

@Brachu - nie sądzę, w tym systemie był bardzo mały ruch, jakieś ~40 okrętów na dobę. Raczej kwestia patcha,

 

Dobrze Feanor, że kiedyś pisałeś o Alpha Centauri :keke: O mało nie wziąłem misji na Hutton Orbital :D 0,22 Ly, 90 minut lotu :)

 

W takich momentach żałuję, że w tej grze nie ma achievementów :) Za dolot do Hutton Orbital powinien być. I to jakiś platynowy :D

btw: ten link Bracha u mnie nie działa

Odnośnik do komentarza

A mi się w końcu udało trochę ruszyć sprawę z awansami. Troszkę robótek porobiłem dla Federalnych i mam już ;) tytuł Recruit. Jeszcze jeden tytuł i powinienem dostać przepustkę na Ziemię :)

Co do wspomnianych wcześniej "zamrożonych" wypłat za nagrody, to jest to bug z 1.1 i jest zgłoszony. Ja nie mam od kogo odebrać jakiś 60k, co jest trochę niefajne. Np. ostatnio wespół w zespół zestrzeliliśmy Anacondę z nagrodą 91k i tylko około 60k trafiło na moje konto. Reszta to kwota, którą za głowę tego gagatka wyznaczyły frakcje bez własnej bazy.

 

Niedługo mi zabraknie miejsca na komputerku ;)

 

i jeszcze takie tam z Diuną ;)

Odnośnik do komentarza

No cóż, ja też już w sumie mam 20k we frakcji, która niestety wszędzie jest opozycyjna :) Plus 10k w Alliance, który jest hektary ode mnie. Polecę tam, jak już będę miał na Cobrę (obecnie: 240k). Obecnie awansuję powoli w Imperium i osiągnąłem zaszczytny tytuł Serf :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...