Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
FYM

XV Zlot CMF

Termin XV Zlotu CMF  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Głosowanie chyba można już uznać za zamknięte (termin 30.07-2.08 zdecydowanie). Z ciekawości zadzwoniłem w te dwie miejscówki:

- ta od Pulka - tu jakoś bardzo średnio się w ogóle rozmawiało; a bo miejsca może nie być, a bo chyba zajęte

- ta od Hyde'a http://www.rejow.com.pl/osrodek_wypoczynkowy/domki_letniskowe 35 zł doba, 55 zł doba z wyżywieniem (obiad, deser, kolacja, bodaj też śniadanie), mają domki 8-osobowe (piętrowe, 4 osoby na dole, 4 na górze); domków jest z 10, więc na dzisiaj raczej nie zabraknie; patrząc na Google Maps, to jakieś boiska niedaleko, ale ogólnie to jakby rozważać, to można Hyde'a na przeszpiegi wysłać :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytałeś o lodówki? :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Turbo cola może być ciepła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby nie było lodówek to mogę Wam z domu lodu dowieźć xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakiś pomysł na jakąś alternatywę ?

laki,

w Waszych stronach nic nie ma godnego zainteresowania ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy pomorskie wchodzi w grę? Wiem, że jesteśmy chyba najuboższą w użytkowników lokacją ze wszystkich, ale jeżeli mam się podjąć szukania czegokolwiek, to tylko tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autobahn jest, czego chcieć więcej w kontekście lokalizacji geograficznej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smętek, jesteś pewien, że chcesz wiedzieć? Zaraz się zacznie :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlotu nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawaj, wy z Azji i tak macie wszędzie nie po drodze :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy pomorskie wchodzi w grę? Wiem, że jesteśmy chyba najuboższą w użytkowników lokacją ze wszystkich, ale jeżeli mam się podjąć szukania czegokolwiek, to tylko tutaj.

Najlepiej Pomorze. Zachodnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co z propozycją Hyde'a..?

Odpada..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można, Hyde możesz to obczaić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawaj, wy z Azji i tak macie wszędzie nie po drodze :-)

Ja nie muszę dawać, bo Podlasie nigdy nie narzekało :P Innych miałem na myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można, Hyde możesz to obczaić ?

Póki co nie ma mnie na miejscu, ale bywałem w tych ośrodku wielokrotnie i na potrzeby zlotowe moim zdaniem się nadaje, jedyne czego nie jestem pewny to możliwość korzystania z boiska, ale nie sądzę, żeby było to problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz pytanie, czy wszystkim odpowiada lokalizacja tego ośrodka..?

Szkoda czasu na jakieś konkrety, jak ma sie okazać, że połowie osób nie będzie odpowiadać miejsce.

Rok temu już to przerabialiśmy, Vami ogarnął ośrodek, a wiemy jak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie lokalizacja ma drugorzędne znaczenie, a na 95% jadę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie lokalizacja nie ma znaczenia. Jade wszedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak do lipca, co kilka dni ktoś się będzie wpisywał pojedzie wszędzie. Tylko póki co nie ma gdzie jechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- ta od Hyde'a http://www.rejow.com.pl/osrodek_wypoczynkowy/domki_letniskowe 35 zł doba, 55 zł doba z wyżywieniem (obiad, deser, kolacja, bodaj też śniadanie), mają domki 8-osobowe (piętrowe, 4 osoby na dole, 4 na górze); domków jest z 10, więc na dzisiaj raczej nie zabraknie; patrząc na Google Maps, to jakieś boiska niedaleko, ale ogólnie to jakby rozważać, to można Hyde'a na przeszpiegi wysłać :P.

Dzwoniłem - człowiek bardzo przyjemny i otwarty. Rezerwacja 300 zł, pełne rozliczenie już po przyjeździe. Lodówki by były, jest możliwość brania wyżywienia lub nie - każdy podejmuje decyzję indywidualnie. Sam obiad chyba 12 zł (tego nie dosłyszałem do końca), a pełne wyżywienie tak jak Perez napisał. Jest profesjonalne boisko Granatu (widać na mapce), ale raczej za duże dla nas. Jest też jakieś "boisko boczne", którego wynajem kosztuje 30 zł za 90 min. Dodatkowo boisko do piłki plażowej, siatkówki i cośtam jeszcze.

To co, może jakąś rezerwację zaczniemy robić?

Dodatkowo na terenie ośrodka jest restauracja (pewnie to byłaby też nasza stołówka, ale dopytam jak coś) i widzę zaraz obok sklep spożywczy, więc wszystko jest na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi