Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
FYM

XV Zlot CMF

Termin XV Zlotu CMF  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zawsze robiliśmy tak, że cały wyjazd miał być lipcowy, ale mi jest to kompletnie obojętne, więc skoro Misiek jako pierwszy ma problem z terminem, to możemy się dostosować ;)

Nie zawsze, X zlot 28.07 - 01.08, IX zlot także był 30.07 - 02.08, a dalej mi się nie chce szukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie namawiam, lecz powtarzam w kółko - http://www.rejow.com.pl/

Dojazd każdą formą transportu, centrum Polski, boisko, jezioro, skarżyskie gimnazjalistki, czego chcieć więcej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, dla mnie było jasne, ze zlot = ostatni weekend lipca = 23-26 lipca. Wesele mam 25 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko mówiąc termin 30.07-2.08 ma swoje zalety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i już ustalone :). Dla mnie pasują oba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postaram sie zabrac zibiego i wpasc, jesli dojdzie do skutku. Pulek, musisz byc, inaczej sobie nie poradzimy z rozwiazywaniem 数独 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może ankieta w sprawie terminu? Ja w sumie po tylu latach chętnie bym zobaczył innych forumowiczów. A dojazdem się nie martwię. Mamy 2015 rok i nawet we własnym zakresie można dojechać wszędzie niewielkim kosztem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ankieta? Nie widzę sensu. Misiek udowodnił, że późniejszy termin był w przeszłości uskuteczniany. Mamy dwie osoby, których zdanie ze względu na ich zlotowy staż jest brane mocno pod uwagę i skoro nikt nie płacze względem terminu, który oni preferują, to można chyba jednak trzymać się opcji 30 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to kwestia tego, czy robisz zlot dla forumowiczów i skupiasz się na tym, żeby zebrać jak największą grupę osób, albo robisz schadzkę dla starych zlotowych wyjadaczy i spotykacie się w węższym kręgu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ci boldem napisać, że nikt póki co nie protestuje względem późniejszego terminu? :|

P.S.

I to nie ja robię zlot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrozumiałem, jakoby Pulkowi nie pasował ten termin. Mi też bardziej pasowałby jednak lipcowy weekend. Po prostu uznałem, że najrozsądniejsza będzie ankieta, a nie dostosowywanie terminu pod kątem osób z jakimś wyższym zlotowym stażem. Ale, samowolka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby co, to Puckowi też by pasował ten drugi weekend. Jakieś wesele u znajomego ma, ale to tylko sugestia ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będzie blisko to bym wpadł, ale to zależy od wielu czynników, zdrowia i hajsu przede wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to ja sie musze szybko w pracy urlop przebukowac… rozumie, ze bierzemy pod uwage ten drugi termin ostatecznie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no zróbmy tę ankietę, bo w sumie późno już jest. tylko niech będzie jasno napisane, że głos w ankiecie = chęć wyjazdu (bo zaraz się śmieszki zlecą, które będą się chichrały przy klikaniu w ąkietę ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sobie pozwoliłem dodać ankietę. Wielokrotnego wyboru i co ważne - jest jawna, więc nie będzie wykrętów! :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do kiedy głosujemy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do końca czerwca ;). Z tydzień chyba może powisieć, raczej tłumu zainteresowanych to nie będzie, a ci, co temat znają, z raz w tygodniu na forum chyba są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zagłosowałem, chociaż czy przyjadę to jeszcze nie wiem, bo teraz ciężko mi określić jak wakacje będą wyglądać. Na pewno chętnie znów wpadłbym na zlotez ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaglosowalem na drugi termin, chociaz jeszcze nie wiem, jak bedzie wygladac w tym roku moja dostepnosc. Chetnie bym zajrzal po rocznej przerwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi