Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
FYM

XV Zlot CMF

Termin XV Zlotu CMF  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzina i rodzina. Typowy no life :roll: ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem, że przyjmę brak możliwości przyjazdu na chłodno, ale jednak nie, chuj mnie strzela :sciana:

Nic nie mów. Trzeci rok z rzędu :/ O ile jeszcze za pierwszym razem wiedziałem długo naprzód, że będzie absencja, tak w ostatnich dwóch latach nadzieją żyłem prawie do końca.

Eeech ... ja drugi rok z rzędu przeżywam tę traumę. Przestałem nawet na forum zaglądać by się bardziej nie dołować czytając posty dotyczące zlotu, ale w końcu nie wytrzymałem...

Zlotowiczom życzę udanej zabawy a z przedstawicielami "starej gwardii" nieobecnymi w Skarżysku "łoncze sie w buló" :glaszcze:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wpadne do Was za jakieś 4h to mam nadzieję, że jeszcze ktoś trzeźwy będzie :impreza: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrowienia ze Skarżyska :)

me_who, po robocie wsiadaj w auto i przyjeżdżaj ;)

Żyłek, spokoooojnie, zawodnicy zaprawieni w bojach, więc żadna ilość nam nie straszna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My (Danusia i ja) będziemy koło 20. Jako, że w Skarżysku nie było miejsc, to zatrzymamy się trochę dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteśmy z powrotem w domu. Ekipie dziękujemy, było fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny zlot za nami. Jak zwykle było bardzo sympatycznie. Generalnie, najgrzeczniejszy zlot, ze wszystkich, w których brałem udział. Mauro wygrał rozgrywkę Dixita Biedronką :D

Dzięki całej ekipie i do zobaczenia za rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dolny Śląsk w domu. Dzięki wszystkim, było jak zwykle super. W tym roku bardzo grzecznie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Poznań też dojechał. Byliśmy w Mosinie o 16.

Pozdrawiam i dzięki wszystkim za miłe towarzystwo. Zaktualizowałem listę zlotowiczów :) Dodajcie pominiętych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wszystkim obecnym za super spędzony czas :) .

Nikt nie poruszył tego tematu wcześniej więc czuje się zobowiązany.

Mitnik chuj.

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mitnik zjebał i posypuje głowę kreatyną. Nie dało się wyrwać kuźwa. Sorki ogromne. Ale spoko loko, będę jeździł po Polsce (plan na Oborniki Śląskie mam i Bolesławice) to mogę nadrobić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyslalem foty ze zlotu na priv. Jak ktos nie dostal, to dajcie znac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi