Skocz do zawartości

XV Zlot CMF


Termin XV Zlotu CMF  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Ja też podjadę bankowo. Ale nie powiem teraz czy to będzie jeden wieczór czy zostanę np na piątek i sobotę. Tak czy siak porozliczam się z kim trzeba. Mauro nawet Cię kurwa zawiozę do Wawy jak będzie trzeba :D masz być :D

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma pomysł jak mogę w piątek w okolicach 17-18 dotrzeć z Łodzi do Skarżyska to czekam na info :)

 

Misiek Ty jedziesz w czwartek?

Co Ty już wydziwiasz, miałeś być na całości bez wydziwiania :P

 

Mauro, na ten moment nie ma chętnych na to miejsce, więc IMHO możesz płacić za 2 nocki ;)

Odnośnik do komentarza

 

Jak ktoś ma pomysł jak mogę w piątek w okolicach 17-18 dotrzeć z Łodzi do Skarżyska to czekam na info :)

 

Misiek Ty jedziesz w czwartek?

Co Ty już wydziwiasz, miałeś być na całości bez wydziwiania :P

 

Bo lubię kombinować ;). Jeśli wywalczę urlop na piątek to wpadnę wcześniej - spokojnie.

Ważne, że w ogóle będę :P

 

Odnośnik do komentarza

 

Czy ktoś weźmie ze sobą piłkę do piłki nożnej? Mało nas jest, ale może jakiś meczyk się uda rozegrać tradycyjnie :)

Jest też boisko do siatkówki i piłki plażowej - czy ktoś dysponuje odpowiednimi piłkami?

Panowie, ktoś weźmie ze sobą piłki?

 

2 sztuki mam zawsze przy sobie
Odnośnik do komentarza

 

 

Czy ktoś weźmie ze sobą piłkę do piłki nożnej? Mało nas jest, ale może jakiś meczyk się uda rozegrać tradycyjnie :)

Jest też boisko do siatkówki i piłki plażowej - czy ktoś dysponuje odpowiednimi piłkami?

Panowie, ktoś weźmie ze sobą piłki?

 

2 sztuki mam zawsze przy sobie

 

:facepalm:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...