Skocz do zawartości

Król Rzymu


sky

Rekomendowane odpowiedzi

@Draken: Bayern grał z PSG. W pierwszym meczu na Allianz było 1:1, ale w rewanżu już Niemcy wygrali 3:1.

@damonir24: Dzięki za miłe słowa!

 

----

 

Maj 2019:
Serie A:
(36/38), Cagliari - Lazio 0:2 (Berardi, Depay)
(37/38), Lazio - Atalanta 3:0 (OG, 2x Depay)
(38/38), Juventus - Lazio 1:0
Puchar Włoch:
(FINAŁ), Napoli - LAZIO 0:1 (Balanta)
Liga Mistrzów:
(Półfinał, 2/2), Arsenal - Lazio 2:5 (2x Zamponi, Clyne, 2x Calhanoglu)
Finał w kolejnym odcinku.
Podsumowanie: W lidze mieliśmy już zapewniony tytuł, także do ostatnich spotkań nie podchodziliśmy ze zbyt dużym zaangażowaniem. Z czystego obowiązku wspomne o tych meczach. W pierwszym z nich pokonaliśmy pewnie Cagliari, a w drugim rozbiliśmy 3:0 Atalantę. W obu tych starciach błysnął Memphis Depay, który w tym roku wiele nie pokazuje. W ostatnim meczu sezonu przegraliśmy z Juventusem, grając rezerwowym składem. Każdy wiedział co jest najważniejsze. Finał Pucharu Włoch, oraz rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów.
Najpierw zagraliśmy rewanż z Arsenalem na boisku w Londynie. Mecz był po prostu niesamowity. Po 13. minutach padły już 3 gole. Prowadziliśmy 2:1 po golach Calhanoglu i Zamponiego, a Arsenal odpowiedział celnym strzałem Mesuta Ozila. Tuż przed przerwą wychowanek Barcelony - Marc Bartra doprowadził do wyrównania. Taki wynik oczywiście promował nas. W drugiej odsłonie Arsenal pokazał wielką determinację, tylko dzięki postawie naszych defensywnych formacji możemy zawdzięczać końcowy sukces. The Gunners mieli tyle sytuacji do strzelenia gola dającego im prowadzenie, że aż dziw, że nie potrafili wykorzystać ani jednej. W końcu opadli z sił, a my ich wykończylismy. W ostatnich 10 minutach padły aż 3 gole dla mojej ekipy. Najpierw gola strzelił Nathaniel Clyne, później do bramki trafił Calhanoglu, a kropkę nad "i" postawił Emiliano Zamponi w 90. minucie. Jesteśmy w finale! A zagramy w nim z Bayernem Monachium!
Finał Pucharu Włoch to kompletnie inna historia. W tym meczu nie było tyle emocji co w starciu z Arsenalem. Może wynik na to nie wskazuje, ale był to spacerek. Oddaliśmy aż 26 strzałów na bramkę Napoli, a nasi rywale mogli "pochwalić" się ledwie jednym. I to niecelnym trzeba dodać. Jedynego gola strzelił Eder Alvarez Balanta dzięki czemu po raz kolejny podnieśliśmy Coppa Italia!
Najlepsi strzelcy:
1. Emiliano Zamponi - 34 gole
2. Hakan Calhanoglu - 17 goli
3. Bernard - 16 goli
Jedziemy do Marsylii na finał LM!
Odnośnik do komentarza
Odcinek specjalny: Finał Ligi Mistrzów.


Nadszedł dzień na który wszyscy czekali. Finał Ligi Mistrzów. Pierwszy pod moją wodzą. Lata pracy, wzmocnienia, walki, aż w końcu zawodnicy otrzymali to na co zasłużyli.


Stade Velodrome, Marsylia

Widzów: 67,000


Lazio vs Bayern 1:1

(Magnolini 58' - Lewandowski 31')

Statystyki:

Strzały - 31:16 (8:2 w celnych)

Posiadanie piłki - 60/40 %


W regulaminowym czasie mecz był bardzo wyrównany, najpierw szalał Bayern, a później lepsi byliśmy my. Strzelanie rozpoczął Robert Lewandowski w 31. minucie. Bayern zasłużył na tego gola swoją świetną postawą w pierwszej odsłonie. W drugiej inicjatywa należała do Lazio. Lorenzo Magnolini strzelił bramkę w 58. minucie dzięki czemu mogliśmy wrócić do gry. Mieliśmy sporo sytuacji, lecz nie udało się zdobyć drugiego gola. W dogrywce działo się niewiele. Obie ekipy starały się nie stracić gola. Tak też się stało. Rzuty karne rozstrzygną zwycięzcę tegorocznej Ligi Mistrzów!


RZUTY KARNE:



1)

Pierwszą serię karnych rozpoczął nasz człowiek - Criscito. Włoch pewnie wykonał jedenastkę.

Odpowiedzieć miał William Carvalho, na szczęście jego uderzenie niesamowicie obronił ter Stegen!

Lazio - Bayern 1:0


2)

W drugiej serii do strzału podszedł nasz wychowanek Lorenzo Magnolini i bez problemu pokonał Reinę.

W Niemieckiej drużynie z gola cieszył się doświadczony Philipp Lahm.


Lazio - Bayern 2:1


3)

Trzecią serię rozpoczął nasz gwiazdor - Hakan Calhanoglu - Turek nie użył zbyt wiele siły, mimo tego jego strzał znalazł drogę do bramki.

Odpowiedział Robert Lewandowski. Bayern więcej nie mógł się pomylić, a reprezentant Polski dobrze o tym wiedział.


Lazio - Bayern 3:2


4)

W kolejnej serii Bayern liczył, że w końcu się pomylimy, to była ich jedyna szansa. Do strzału podszedł Romero. Argentyńczyk pewnym strzałem w samo okienko przybliżył nas do końcowego triumfu.


Na Javim Martinezie spoczywała ogromna presja. Musiał trafić by przedłużyć szanse Bayernu na zwycięstwo. Trafił.


5)

Emiliano Zamponi. Wystarczy jeden strzał, jeden celny strzał z rzutu karnego, by dać nam upragnione trofeum...


Zamponi... GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!


Mamy to!! MAMY LIGE MISTRZÓW!



Odnośnik do komentarza

@Dzięki panowie!

@Draken: Dokładnie Ci nie powiem więc niech będzie w przybliżeniu. Jestem jeszcze w rozgrywce rok dalej. Podam Ci nagrody za kolejny sezon, pewnie są podobne. Za LM około 30+, a za transmisje w całym sezonie 19/20 miałem 93 miliony (35 z samej LM)

---


Ale legendą to ja jeszcze nie zostałem także w kolejnym sezonie kontynuujemy pracę!


Podsumowanie sezonu 2018/2019:


Ależ to był sezon! Kibice Lazio zapamiętają go przez bardzo długi czas, najlepszy sezon w historii klubu! Liga, Puchar Włoch, Liga Mistrzów. Nie udało się dołożyć do tego Superpucharu, ale who cares.




Król Strzelców: Simone Zaza (Milan) - 26 bramek

Menadżer roku: Sky (Lazio)

Piłkarz roku Serie A: Hakan Calhanoglu



Indywidualne: (przypominam, że to tylko ligowe staty wciąż)


(mecze/puszczone gole/czyste konta - ocena)


Marc Andre Ter-Stegen (32/21/14 -7.17)

Simone Scuffet (6/5/3 - 7.07)


Bramkarze: Na bramce stał głównie Niemiec, ale Scuffet też dostawał wiele szans. W przyszłym sezonie sytuacja będzie taka sama. Może poszukam jakiegoś miejsca do którego mógłbym Włocha wypożyczyć. Bardzo mi na nim zależy. Wciąż jest młody, ma ogromny potencjał i wielkie umiejętności, ale ter-Stegen jest na razie lepszy.


Alex Grimaldo (17/2/1 - 7.35)

Domenico Criscito (20/0/4 - 7.34)


Eder Alvarez Balanta (22/2/1 - 7.07)

Niklas Sule (28/0/0 - 7.23)

Tin Jedvaj (16/1/0 - 7.07)

Nikola Tomic (6/0/0 - 6.98)

Massimo Vita (7/0/0 - 7.00)


Nathaniel Clyne (22/2/8 - 7.64)

Ignazio Abate (21/0/5 - 7.44)


Obrońcy: Na bokach obrony jak zwykle bogactwo. Od kilku sezonów te pozycję sieją postrach w drużynach przeciwnika. Kto by tam nie grał, gra fantastycznie. W tym sezonie na lewej obronie zmieniali się Grimaldo z Criscito. A na prawej bardziej efektowni Abate i Clyne. Szczególnie ten drugi jest niesamowitym zawodnikiem. W środku spora walka o skład. Pierwsze skrzypce grają Balanta i Sule. Dobijają się młodzi Vita i Tomić. Trochę nie pasuje tutaj Jedvaj.


Leon Goretzka (23/1/3 - 7.21)

Andrea Poli (17/3/0 - 7.08)

Lucas Romero (15/3/1 - 7.07)

Andi Winner (17/1/3 - 7.06)


Środkowi pomocnicy: W środku generał - kapitalny Goretzka, obok niego zmieniali się Poli i Romero. Przynajmniej na początku. W styczniu do klubu dołączył fantastyczny 20 latek - Andi Winner. Z miejsca wygrał miejsce w pierwszej jedenastce.


Memphis Depay (29/8/2 - 7.07)

Bernard (25/12/11 - 7.42)


Hakan Calhanoglu (27/12/13 - 7.48)

Michael Schiavo (20/4/1 - 7.22)

Salih Ucan (28/2/9 - 7.13)

Max Meyer (21/8/8 - 7.39)


Andrija Zivković (16/5/2 - 7.11)

Lorenzo Magnolini (22/8/8 - 7.26)


Ofensywni pomocnicy: Wydawało się, że po odejściu Rotariu nie znajdziemy drugiego takiego skrzydłowego. Znaleźliśmy. Bernard przyszedł z Bayernu za 14 mln podczas, gdy Rotariu odchodził za ~40. Brazylijczyk jest dużo lepszy. Jeden z lepszych moich transferów. Co raz bardziej zawodzi mnie za to Depay, któremu cały czas czegoś brakuje. Na "10" miałem w tym sezonie wielu zawodników, dlatego zmieniali się oni pozycjami. Meyer grał czasem na prawym skrzydle, a Ucan w środku pola. Najlepszym z nich był zdecydowanie Calhanoglu, który był architektem europejskiego sukcesu. Cieszy forma Schiavo - naszego wychowanka. Na prawym skrzydle zawiódł Zivković, jego role przejął Magnolini, który spisywał się całkiem nieźle.


Domenico Berardi (17/8/2 - 7.31)

Emiliano Zamponi (35/21/14 - 7.40)


Napastnicy: Zamponi - Jestem ciekaw, kiedy on dostanie chociaż top3 w walce o Złotą Piłkę. Na razie jest pomijany, ale nie wiem dlaczego. Asystował mu Berardi, który grał o wiele lepiej niż Barbosa - jego poprzednik. Strzelił kilka bramek, ogólnie pokazał się z niezłej strony.

Odnośnik do komentarza
Sezon 2019/2020


Transfery do klubu:

Stanislav Kaleshin (Spartak) - free

Giulio Striano (Bayern) - 19 mln euro

Peter Poloskei (Empoli) - 22,5 mln euro

Fabio Fedele - free

Hector Rivas (Sao Paulo) - 34 mln euro

Christian Wachter (Werder) - 5 mln euro

Suma: 80,4 mln euro


Transfery z klubu:

Massimo Pivotto -> Lyon - 2,3 mln euro

Max Meyer -> Tottenham - 47,5 mln euro

Domenico Criscito -> Monaco - 12 mln euro

Salih Ucan -> Chelsea - 47,5 mln euro

Tin Jedvaj -> Chelsea - 25 mln euro

Antonio Esposito -> Palermo - 4 mln euro

Marc Herrman -> Hertha - 2 mln euro

Simone Scuffet -> PSG - wypożyczenie

Giulio Striano -> Dnipro - wypożyczenie

Nicola Leali -> Betis - 7,25 mln euro

Suma: 147,55 mln euro (!)


Kilka słów: Przed kolejnym sezonem znowu ogromne zmiany. Głównie jeżeli chodzi o odejścia ze Stadio Olimpico. Sprzedałem w tym okienku transferowym aż 8 piłkarzy za łączną sumę 147,5 mln euro(!!). Oszalałem? Nie do końca. Wygraliśmy LM, nasi zawodnicy jacy by nie byli są rozchwytywani na rynku europejskim. Sprzedałem kilku młodych nie zadowalających mnie graczy: Lealiego, Pivotto, Herrmana czy Esposito. Pierwszym hitem była sprzedaż Ucana do Chelsea za 47,5 mln euro. To się nazywa zarobek! Kupiliśmy Turka za 5 mln euro by po kilku sezonach oddać go za 42,5 mln euro więcej. Nie będę płakał. Ucan od początku miał wielki talent, ale nie potrafił tego udowodnić. Nie pasował do ekipy. Inną sprawą była sprzedaż Meyera do innego Londyńskiego klubu - Tottenhamu. Meyer jest fantastyczny. Na nim też niesamowicie zarobiliśmy, bo przychodził za ok ~13mln. Może będę tego żałował, ale sądzę, że to dobra decyzja. Mieliśmy 4 graczy na pozycji ofensywnego pomocnika. Sprzedaliśmy dwóch za prawie 100 mln euro, a wciąż mamy 2 topowych graczy na tej pozycji. Calhanoglu i wychowanek Schiavo, który teraz będzie miał więcej okazji do gry. Pozbyłem się też Tina Jedvaja, Chorwat miał być "zapchajdziurą" i taką rolę pełnił w zespole. Wole teraz dać więcej szans Vicię, czy Tomiciowi także chciałem się Jedvaja pozbyć. Niespodziwanie Chelsea zaoferowała nam za niego 25 mln! Szaleństwo! Niespodziewanie z klubem pożegnał się również Criscito. Włoch grał bardzo dobrze, ale z drugiej strony jest bliski zakończenia kariery. Oferta na poziomie 12 mln za tak doświadczonego gracza wiekowo była bardzo atrakcyjna. W miejsce sprzedanych zawodników kupiliśmy kolejnych młodych bardzo utalentowanych graczy. Na lewą obronę pozyskałem aż 2 piłkarzy. Za darmo Rosjanina Kaleshina, oraz za niebotyczną sumę Hectora Rivasa. Szczególnie ten drugi ma olbrzymi potencjał. Na środek pola ściągnąłem Węgra Poloskeia z Empoli, który zapowiada się na kolejnego cracka środka pola. W dodatku za darmo ściągnąłem Fedele, oraz za 5 mln znalazłem młodego zmiennika ter-Stegena, podczas gdy Scuffet będzie się ogrywał na wypożyczeniu. Ostatnim wzmocnieniem było ściągniecie Striano z Bayernu za prawie 20 mln. Ten młody zawodnik również za parę lat może być jednym z czołowych graczy. Na razie jedzie na Ukrainę na wypożyczenie.
Odnośnik do komentarza

@Feno: A, no trochę działo. Madziar zapowiada się kapitalnie. Dobrze, że miał klauzulę bo inaczej bym musiał bank na niego rozbić :>

 

---

 

Sierpień/Wrzesień 2019:
Superpuchar:
Lazio - Napoli 0:1 ( :qwa: )
Serie A:
(1/38), Inter - Lazio 2:4 (OG, Zamponi, Bernard, Magnolini)
(2/38), Lazio - Bologna 2:1 (Winner, Bernard)
(3/38), Chievo - Lazio 1:2 (Bernard, Poli)
(4/38), Lazio - Juventus 3:1 (Bernard, Zamponi, Magnolini)
(5/38), Sassuolo - Lazio 1:3 (2x Zamponi, Magnolini)
(6/38), Lazio - Empoli 2:2 (Grimaldo, Berardi)
Superpuchar Europy:
Lazio - Fenerbahce 2:0 (Calhanoglu, Magnolini)
Liga Mistrzów:
(1/6), Lazio - Dortmund 2:0 (Clyne, Zivković)
Podsumowanie: Znowu! Znowu klapa w Superpucharze. Niesamowitego pecha mamy w tych rozgrywkach. Nie potrafimy ich seryjnie wygrywać. Odbiliśmy sobie za to w innym Superpucharze, tym ważniejszym. Pokonaliśmy Tureckie Fenerbahce i podnieśliśmy kolejne trofeum! Ligowe zmagania zaczęliśmy jak co roku od świetnych występów. Przez pierwsze 5 spotkań nie potknęliśmy się ani razu pokonując po drodze chociażby Inter czy Juventus. Gorzej było w 6 kolejce, kiedy tylko zremisowaliśmy z Empoli. Lige Mistrzów rozpoczęliśmy od pokonania na własnym obiekcie Borussi Dortmund 2:0. Pozostałymi rywalami w naszej grupie są: Dinamo Zagrzeb oraz FC Porto.
Najlepsi strzelcy:
1. Bernard - 4 gole
L. Magnolini - 4 gole
E. Zamponi - 4 gole
Odnośnik do komentarza
Październik 2019:


Serie A:

(7/38), Catania - Lazio 0:4 (2x Bernard, Magnolini, Zamponi)

(8/38), Lazio - Fiorentina 4:0 (Calhanoglu, Sule, 2x Zamponi)

(9/38), Pescara - Lazio 0:1 (Bernard)

(10/38), Lazio - Roma 4:1 (2x Depay, 2x Zamponi)


Liga Mistrzów:

(2/6), Porto - Lazio 2:4 (3x Zamponi, OG)

(3/6), Dinamo - Lazio 1:2 (Zamponi, Depay)


Podsumowanie: Perfekcyjny miesiąc. 100% zwycięstw w Lidze i w Lidze Mistrzów. W Serie A w aż trzech z czterech meczów strzeliliśmy 4 gole. Pokonać ter-Stegena potrafiła tylko Roma. W Lidze Mistrzów tak kolorowo nie było, ale potrafiliśmy zdobyć komplet punktów.


Najlepsi strzelcy:

1. Emiliano Zamponi - 13 goli

2. Bernard - 7 goli

3. Lorenzo Magnolini - 5 goli


Odnośnik do komentarza
Listopad 2019:


Serie A:

(11/38), Milan - Lazio 2:1 (Bernard)

(12/38), Lazio - Livorno 5:0 (3x Schiavo, OG, Zamponi)

(13/38), Palermo - Lazio 2:2 (Schiavo, Zamponi)

(14/38), Lazio - Napoli 2:0 (Magnolini, Zamponi)


Liga Mistrzów:

(4/6), Lazio - Dinamo 4:1 (2x Zamponi, Berardi, Depay)

(5/6), Dortmund - Lazio 1:2 (2x Zamponi)


Podsumowanie: Listopad otworzyliśmy pierwszą ligową porażką w sezonie. Sposób na moją drużyne znalazł AC Milan. Choć odbiliśmy to sobie w meczu z Livorno, to w kolejnym meczu znowu się nie popisaliśmy ledwie remisując na wyjeździe z Palermo. W zamykającym listopad ligowym meczu pokonaliśmy w hicie Napoli rewanżując się tym samym za niepowodzenie w Superpucharze Włoch. W Europie kontynuowaliśmy zwycięski marsz pokonując w rewanżach Dinamo i Dortmund. Pierwsze miejsce zapewnione.


Najlepsi strzelcy:

1. Emiliano Zamponi - 20 goli

2. Bernard - 8 goli

3. Magnolini - 6 goli

Odnośnik do komentarza
Grudzień 2019:


Serie A:

(15/38), Udinese - Lazio 1:2 (Zamponi, Berardi)


Liga Mistrzów:

(6/6), Lazio - Porto 3:0 (2x Schiavo, Calhanoglu)


Klubowe Mistrzostwa Świata:

(Półfinał), Lazio - Cruz Azul 3:0 (Tomić, Goretzka, Zamponi)

(Finał), Lazio - River Plate 4:0 (Calhanoglu, Zamponi, Berardi, Bernard)


Podsumowanie: Grudzień był wyjątkowo krótki, a to za sprawą rozgrywanych przez nas Klubowych Mistrzostw Świata. Tuż przed wyjazdem zagraliśmy dwa spotkania. Jedno w lidze zakończone zwycięstwem na boisku Udinese, a drugie kończące faze grupową Ligi Mistrzów w którym ograliśmy Porto. Pewnie wygraliśmy całą grupę. Klubowe MŚ wypadło fenomenalnie. W półfinale rozbiliśmy Cruz Azul, a w finale jeszcze okazalej pobiliśmy River i sięgnęliśmy po kolejne trofeum!


Najlepsi strzelcy:

1. Emiliano Zamponi - 23 gole

2. Lorenzo Magnolini - 6 goli

Michael Schiavo - 6 goli


Odnośnik do komentarza
@Morpheus: Rzeczywiście. Dzięki za czujność, niestety nie mogę już tego poprawić.


--


Styczeń 2020:


Transfery do klubu:

---


Transfery z klubu:

Massimo Vita -> Monaco - wyp.

Stanislav Kaleshin -> Milan - wyp.


Serie A:

(16/38), Lazio - Atalanta 2:1 (Depay, Zamponi)

(17/38), Sampdoria - Lazio 1:3 (Calhanoglu, Bernard, Magnolini)

(18/38), Lazio - Inter 3:0 (3x Zamponi)

(19/38), Bologna - Lazio 2:4 (3x Calhanoglu, Zamponi)

(20/38), Lazio - Chievo 3:1 (2x Zivković, Calhanoglu)


Puchar Włoch:

(1 runda), Lazio - Fiorentina 3:0 (Tomić, Schiavo, Zamponi)

(Ćwierćfinał), Catania - Lazio 2:4 (Tomić, Berardi, Goretzka, Schiavo)


Podsumowanie: Co tu dużo mówić. We Włoszech nie ma mocnych na Lazio. Kolejny perfekcyjny miesiąc. Na 5 meczów ligowych 5 wygraliśmy. W pucharze Włoch również dotarliśmy już do półfinału, gdzie czeka na nas Palermo.


Najlepsi strzelcy:

1. Emiliano Zamponi - 29 goli

2. Bernard - 10 goli

3. Hakan Calhanoglu - 9 goli


Odnośnik do komentarza
Luty 2020:



Serie A:

(21/38), Juventus - Lazio 0:2 (Zamponi, Calhanoglu)

(22/38), Lazio - Sassuolo 3:3 (2x Bernard, Zivković)

(23/38), Empoli - Lazio 0:1 (Zamponi)

(24/38), Lazio - Padova 6:0 (2x Bernard, Balanta, Zivković, 2x Zamponi)

(25/38), Lazio - Catania 0:1

(26/38), Fiorentina - Lazio 1:7 (5x Zamponi, Schiavo, Magnolini)


Puchar Włoch:

(Półfinał, 1/2), Palermo - Lazio 2:4 (Poloskei, Schiavo, Bernard, Zivković)

(Półfinał, 2/2), Lazio - Palermo 2:0 (Schiavo, Winner)


Liga Mistrzów:

(1 runda, 1/2), Monaco - Lazio 1:1 (Magnolini)


Podsumowanie: Luty to jeden z najbardziej pracowitych miesiąców w mojej przygodzie z Lazio. Zagraliśmy aż 9 spotkań na wszystkich frontach! W lidze po raz drugi ograliśmy Juventus, by później stracić punkty z Sassuolo (w 85' było 3:1 dla nas), czy przegrać z Catanią. Potrafiliśmy się jednak odbić. Wygraliśmy 1:0 z Empoli a także rozjechaliśmy Padovę i Fiorentinę wbijając tym dwóm ostatnim drużynom aż 13 bramek. W pucharze Włoch po raz kolejny zagramy w finale. Tym razem udało się pokonać Palermo w dwumeczu 6:2. W LM faze pucharową zaczęliśmy od wyjazdu do księstwa Monaco, gdzie uzyskaliśmy korzystny wynik.


Najlepsi strzelcy:

1. Emiliano Zamponi - 38 goli

2. Bernard - 15 goli

3. Schiavo - 11 goli

Odnośnik do komentarza
Marzec 2020:


Serie A:

(27/38), Lazio - Pescara 2:0 (Berardi, Zamponi)

(28/38), Roma - Lazio 1:1 (Calhanoglu)

(29/38), Cagliari - Lazio 0:7 (3x Zivković, Grimaldo, Schiavo, 2x Calhanoglu)

(30/38), Lazio - Milan 6:2 (Berardi, 2x Sule, Depay, 2x Schiavo)

(31/38), Livorno - Lazio 0:4 (OG, Winner, Zamponi, Berardi)


Liga Mistrzów:

(1 runda, 2/2), Lazio - Monaco 3:0 (OG, Schiavo, Depay)


Podsumowanie: Konsekwentnie idziemy do przodu. Serie A po raz kolejny będzie nasza. Zaczeliśmy marcowe zmagania od pokonania Pescary, a później w derbach Rzymu podzieliliśmy się punktami z naszymi odwiecznym rywalami. W kolejnych 3 spotkaniach - spektakl. 3 wygrane, bilans 17:2. W rewanżu 1/8 finałów Ligi Mistrzów pokonaliśmy bezproblemowo AS Monaco i to my zagramy w ćwierćfinale. Czy stać nas na obronienie tego pucharu? Rywalem w 1/4.. Chelsea!


Najlepsi strzelcy:

1. Emiliano Zamponi - 40 goli

2. Bernard - 15 goli

2. Michael Schiavo - 15 goli


Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...