Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
el_eldorador

Projekt - 'Polish League Eldorado'

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt IV ligi w fm2015 porzucony, z racji ze jest juz beta 2016 planujesz w nowym zrobic iv lige?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Panowie. Pytanko i prośba o pomoc mam fm 15.3.2 oraz dodatek grywalne polskie ligi II i III zgrałem dodatek eldorado i niestety przy wyborze kraju tj . Polski mam czerwony wykrzyknik. jak rozwiżac ten problem , aha i jescze jedno czy dodatek eldorado uakutalnia składy III ligi do sezonu 15/16 pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Są składy na ten sezon.

Przy starcie rozgrywki wybierz inną bazę danych niż 15.3.2 i powinno pójść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No niestety mam do wyboru 15.3 i defelaut wybrałem tę drugą i tez czerwony wykrzyknik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No niestety mam do wyboru 15.3 i defelaut wybrałem tę drugą i tez czerwony wykrzyknik

Inne dodatki masz wrzucone?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem, u mnie na tej bazie jest wszystko dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda nie jestemw stanie tego rozgryśc na samym dodatku lig działa przy dodaniu eldorado niestety - wykrzyknik ehhh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Projekt IV ligi w fm2015 porzucony, z racji ze jest juz beta 2016 planujesz w nowym zrobic iv lige?

Mogę uchylić rąbka tajemnicy że powoli zaczynam pracę nad takim dodatkiem.

Witam Panowie. Pytanko i prośba o pomoc mam fm 15.3.2 oraz dodatek grywalne polskie ligi II i III zgrałem dodatek eldorado i niestety przy wyborze kraju tj . Polski mam czerwony wykrzyknik. jak rozwiżac ten problem , aha i jescze jedno czy dodatek eldorado uakutalnia składy III ligi do sezonu 15/16 pozdrawiam

Wszystko związane z patchem 'polish league eldorado' powinno działać na domyślnej, przynajmniej u mnie działało gdy posiadałem jeszcze FM15.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta