Skocz do zawartości

Projekt - 'Polish League Eldorado'


el_eldorador

Rekomendowane odpowiedzi

Walczę obecnie z bazą danych, mam olbrzymie błędy które wcześniej się nie zdarzały, a to wszystko zaczęło się dziać od nowej bazy danych od SI (co skutkowało aktualizacją również i edytora do FM-a), mimo tego że działam na starej bazie (bo na tej był tworzony patch) edytor zaczyna świrować i odmawia posłuszeństwa (nie mogę dodawać klubów do rozgrywek, tylko państwa, ponadto wyświetlają się różne zastrzeżenia bazy danych co do samej bazy których przed aktualizacją edytora nie było).

 

Jeżeli więc nie uda mi się naprawić tej bazy nad którą pracowałem bardzo dużo czasu to będę zmuszony do tego aby wersja 0.4 była ostateczną wersją patcha. Spędziłem wiele godzin nad pracą nad tym dziełem robiąc to tylko i wyłącznie z zajawkowych powodów. Wiele godzin spędziłem również na testowaniu bazy danych i mega dużo godzin nad korektami w grze. Niestety umowna 15 wersja FM-a jest totalnie pechową i z wielu powodów jako gracz i również jako tester od baz danych jestem z góry do niej uprzedzony.

 

Przepraszam że tak to się raczej kończy, ale ostatniego słowa o patchu 'Polish League Eldorado' nie powiedziałem i może w przyszłości/lub gdy uda się naprawić bazę danych to w tej czy innej formie jeszcze jako tester mnie ujrzycie.

Odnośnik do komentarza

zakładam, że trzeba było by zrobić export tego co zrobiłeś do tej pory do jakiejś zewnętrznej bazy i dodać to na nowo INSERTEM na nową bazę tak aby nie było konfliktu ID(unikat), obecnie jak próbujesz robić zmiany to pewnie SI dodało coś co ma ID takie samo jak Twoje zmiany i masz konflikt, ręcznie się umordujesz zanim poprawisz wszystkie...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Siema, obiecałem kiedyś że jeszcze zrobię jakąś modyfikację do FM-15 i postanowiłem to spełnić.

 

Do waszych usług oddaje nowy patch - 'Polish Eldorado Transfers PL' - czyli konkretnie:

 

- wszystkie transfery w Polsce i zawodników polskich za granicą do okresu 14/7/2015

- aktualizacja spadków i awansów (np. Zawisza w 1. Lidze, czy Termalika w Ekstraklasie)

- brak zmian CA/PA zawodników w Polsce i zawodników polskich za granicą.

 

W najbliższym czasie będzie wydała również druga wersja, która będzie posiadać subiektywną zmianę CA/PA. Jakby były jakieś błędy to proszę informować, będzie wydany fix wtedy.

Odnośnik do komentarza

Zamiast grzebać się z CA/PA nie lepiej pociągnąć update do końca sierpnia? Składy z połowy lipca i tak za chwilę nie będą aktualne.

Spoko, podciągnę patch do końca sierpnia, zmiana CA/PA będzie w drugim pliku, więc jeżeli interesują Cię tylko transfery to będzie oddzielny plik.

 

Jakby ktoś nie potrafił ściągnąć przez steama to lapcie Polish Eldorado Transfers - tym razem na hostingu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejna wersja mojego patcha - 'Polish Eldorado Transfers 4.8.2015' czyli:

 

- wszystkie transfery przeprowadzone w naszym kraju, jak i transfery naszych rodaków za granicą do 4 sierpnia.

- ponadto zostały poprawione transfery z poprzedniego miesiąca (chyba największy to Radovic w Legii)

- ponadto zostały usunięte błędy które mogły wpływać nierealistycznie na rozgrywkę.

- trenerzy w Ekstraklasie i I Lidze są tacy, jak w rzeczywistości.

 

 

steam

hosting

 

Muszę ogarnąć jak robić, aby samo aktualizował się patch na steamie, jeżeli wie ktoś jak to zrobić, to niech mi napiszę na PW, bo za każdym razem muszę tworzyć nowy link, ale zapewne nie długo sam do tego dojdę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

19:48 to idealna godzina na finalną wersję Polish Eldorado Transfers, który posiada w sobie wszystkie transfery między polskimi klubami, jak i zawodnikami polskimi za granicą, również zmianami menadżerskimi na wszystkich pułapach w Polsce.

 

Polish Eldorado Transfers FINAL

 

Aby mieć tą wersję w grze należy ją pobrać, po czym skopiować do moich dokumentów/sports interactive/football manager 2015/editor data - gdyby były jakieś problemy to proszę pisać na PW, czy w tym temacie, myślę że będę w stanie rozwiązać każdy.

 

 

Wersja z CA/PA może się pojawić nawet dzisiaj, jednak niczego nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że ktoś czekał na wersję CA/PA, jednak zanim dostarczę link, chciałbym powiedzieć czego można się spodziewać w tym patchu. Wszystkie błędy z finalnej wersji PET zostały naprawione, jednak dla zainteresowanych - powstanie jeszcze fix do wersji finalnej, bo zauważyłem parę błędów, a wszyscy chcieliby grać na bazie bez jakichkolwiek mankamentów, myślę że do końca tygodnia wersja fix będzie do waszej dyspozycji. W wersji CA/PA, ujrzymy moją subiektywną zmianę CA/PA, dla piłkarzy w kraju i narodowości polskiej.

 

Wersja v0.1 do waszej dyspozycji - Polish Eldorado CA/PA v0.1

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym was poinformować, że jako że nikt nie zgłosił żadnych błędów w wersji ani transferowej, ani CA/PA, uważam te dwie wersje na ostateczne. Czas się jednak pożegnać z FM15 i czekać na kolejną wersję. Chciałbym was poinformować że w kolejnej wersji FM-16 również będę aktywny i w miarę możliwości będę coś tam tworzył. Moim marzeniem na przyszłego FM-a jest stworzenie czwartej i piątej ligi polskiej, miejmy nadzieję że kolejny edytor będzie wychodził po za pewne struktury i będzie można tworzyć niestandardowe zasady ligowe, tak aby ułatwić tworzenie polskiej ligi. Tymczasem zegnam i widzimy się za parę miesięcy w dziale u góry! Pozdrawiam!

 

Gdyby linki wygasły, dajcie cynk na PW to odnowie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...