Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Gość Profesor

CM Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

zachi, może wkleisz jeszcze jakieś fotki tych cyców to atmosfera się bardziej rozluźni

Chcesz moje spaślaki oglądać, Adaś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no Adam, tego brakowało, na kiedy orientacyjnie planujesz powrót strony do świata żywych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smetek, spoko, nie ma sprawy, jeszcze dzisiaj będziemy probować pewnych rozwiązań, być może pozwolą już wystartować dziś, jeśli się to nie uda, to w dniu jutrzejszym.

Powiem Wam jednak, że warto przeboleć ten czas, i warto było podjąć się trudu stworzenia tej nowe wersji. Głęboko wierzymy w to, że nowe rozwiązania, które planujemy (np. bardzo zaawansowany moduł do organizowania gier online) przyczynią się do rozwoju całej społeczności i ułatwią życie niejednemu graczowi FM w Polsce (na świecie docelowo także). W zasadzie, to kto powiedział, że gra online musi być ograniczona terytorialnie i czemu Polak nie może zagrać z Anglikiem, Turkiem czy Portugalczykiem? Postaramy się zrobić coś na skalę światową, i przeniesienie starej strony (silnik z 2006 roku) na nowy, to dla nas technicznie ogromny krok naprzód. Mimo tych początkowych problemów, za które raz jeszcze zachi pokaże cycki.

Trzymajcie kicuki, a my ciągle pracuemy.

zachi, nie ja, masz za zadanie odwrócić uwagę publiczności ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooooo.... się podniosło! :)

Edyta: Tylko zalogować się nie idzie. :/

Edyta2: Udało sie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedziałem, że pierwszy będzie El Komarro, po prostu wiedziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedziałem, że pierwszy będzie El Komarro, po prostu wiedziałem :)

brawo, genialny jesteś. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwnie to wyglada, ale tez ciekawiej imo, moze skloni mnie to do czestszego odwiedzania strony, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że w końcu ruszyło :) jeszcze nie wszędzie da się wejść, ale ważne, że jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.cmrev.com/forum.html

chyba pora zamknąć temat. :roll:

Dzień w którym to nastąpi będę święcił. Żałuję tylko, że CM Rev tak późno się na to zdecydowało, ale jak to mówią "lepiej późno niż wcale".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.