Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

@Żyłek:

 

Zrobimy, zrobimy, najwyraźniej Pankracy (mimo swej młodości) trochę się zadławił, ale już optymalizujemy wszystko pod tym kątem, więc w ciągu najbliższych kilku godzin szybkość działania powinna wrócić do normalnej.

 

@filip133

 

Hm, dziękujemy za sugestię, pomyślimy nad tym, choć osobiście wydaje mi się, że jeśli ktoś nie chce widzieć PA to po prostu tam nie patrzy, niemniej jednak zastanowimy się nad tym zagadnieniem.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z rejestracją na stronie CMREV.COM.

Wypełniłem formularz, dostałem potwierdzenie na e-mail, potwierdziłem, ale gdy wpisuję dane na stronie to nic się nie dzieje, po kliknięciu OK powraca do poprzedniej strony kwasny.gif

Usuwałem cookies, używam FireFox'a ale IE i Opera mają tak samo.

 

Czego to wina ?

Odnośnik do komentarza

Dosc ladny design, przydaloby sie, imo, popracowac nad czcionkami i kolorami, bo troche zbytni misz masz wg mnie.

 

Natomiast robienie zakladek przy uzyciu AJAXa, szczegolnie biorac pod uwage szybkosc serwera, jest dosc smieszne. Nie lepiej ladowac boxy podczas uruchamiania strony i odpowiednio manipulowac JSem przy ich wyswietlaniu? Ponoc staracie sie optymalizowac kod, wiec moim zdaniem to powinien byc pierwszy krok ku temu. Takie AJAXowe klikanie zabije kazdy serwer.

Odnośnik do komentarza

Wiem co napisałeś i nie masz racji, że to zabija serwer. Problemem jest niezbyt dobra optymalizacji bazy danych, która niestety jest wiekowa, i nie przetrzymała próby czasu. Ajaxa używa bardzo niewiele elementów na stronie, i to raczej tych z kategorii "rzadko klikalnych", aby uznać to za problem.

Odnośnik do komentarza

Dobra, ja sie nie wtracam, bo dobrze wiemy, ze nie napiszesz tutaj 'tak, masz racje.'. W kazdym razie, nie widze zbytniego sensu i logiki w uzywaniu kilku dodatkowych zapytan do bazy, ale to Wasza sprawa. Poza tym, olac baze, samo dlugie czekanie na zaladowanie sie (przy moim neo 6mbps trwa to kilka sekund) tresci zakladki prowadzi do szewskiej pasji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Dobra, ja sie nie wtracam, bo dobrze wiemy, ze nie napiszesz tutaj 'tak, masz racje.'. W kazdym razie, nie widze zbytniego sensu i logiki w uzywaniu kilku dodatkowych zapytan do bazy, ale to Wasza sprawa. Poza tym, olac baze, samo dlugie czekanie na zaladowanie sie (przy moim neo 6mbps trwa to kilka sekund) tresci zakladki prowadzi do szewskiej pasji.

 

Pozdrawiam.

ferr, dzięki za uwagi, ale naprawdę - bez obaw, to nie przez AJAX. Wiemy co trzeba poprawić i to poprawimy niedługo, będziemy szybcy jak burza i mogę to zagwarantować :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...