Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Teksty promujące uczciwe granie mogą co najwyżej zachęcać' date=' a nie zmuszać.[/quote']

 

Odniosłem inne wrażenie - w moich oczach trwała wręcz nagonka na wszystkich fanów FM-a, którzy oszukują w grze. Na przykład cytat z Twojego tekstu:

 

Osoba, która cheatuje nie jest godna nazywać się fanem tej gry.

 

Nie przystoi nikomu nazywać kogoś nienormalnym tylko dlatego' date=' że broni poglądu o uczciwej grze.[/quote']

 

Jak już mówiłem nie chodzi mi o bronienie poglądu, tylko dyktowanie go, wręcz "wciskanie" innym. Poza tym nie przystoi również samowolne wykluczanie kogoś ze społeczności fanów FM-a - wcześniej czyniłeś to w przypadku któregoś z FM-owych for, twierdząc iż nie są członkami prawdziwej "sceny" FM-a.

Odnośnik do komentarza
Odniosłem inne wrażenie - w moich oczach trwała wręcz nagonka na wszystkich fanów FM-a, którzy oszukują w grze. Na przykład cytat z Twojego tekstu:

Odnośnie cytatu z mojego tekstu, to sam sobie odpowiedz, czy ktoś kto kłamie jest godny nazywać się obrońcą prawdy.

Jak już mówiłem nie chodzi mi o bronienie poglądu, tylko dyktowanie go, wręcz "wciskanie" innym.

Nadal nie odpowiedziałeś na podstawowy zarzut. Nie udowadniasz również, że ktoś kogoś do czegoś zmusza.

Poza tym nie przystoi również samowolne wykluczanie kogoś ze społeczności fanów FM-a - wcześniej czyniłeś to w przypadku któregoś z FM-owych for, twierdząc iż nie są członkami prawdziwej "sceny" FM-a.

Zabieranie głosu na tematy, o których nie ma się żadnego pojęcia jeszcze bardziej nie przystoi.

To "któreś" FMowe forum założyły osoby, które wcześniej same się wykluczyły ze "sceny" obrażając publicznie wiele osób. Co więcej po jakimś czasie same przyszły do nas i przeprosiły za swoje zachowanie. Jeden z buntowników jest nawet teraz w ModTeamie. Zaiste interesujące jak próbujesz odwrócić uwagę innych od tego, że publicznie mnie obraziłeś na łamach CM Revolution przywołując jakieś przykłady nie mające nic wspólnego z tematem, który podjąłem.

Odnośnik do komentarza

Lucasinho, do tego nie można odnosić się rzeczowo, z cytatami, z jakimś kontaktem z rzeczywistością, bo dyskutujesz z człowiekiem, już z osobą publiczną (chociaż według sąd apelacyjnego we Wrocławiu, który uznał, że systematyczny udział w dyskusjach na forach internetowych pozwala zaliczyć dyskutanta do osób uczestniczących w życiu publicznym, a co za tym idzie - ocenianie zachowania na forum takiej osoby oraz wypowiadanie się na jej temat nie narusza jej dóbr osobistych), który prawie że w swoim domu, w jakimś tam mateczniku, wśród znajomych, kolegów i nawet czasem przyjaciół przegrywa swoje wotum zaufania, ba otrzymuje wotum nieufności, a potem je usuwa i zachowuje się jakby nigdy nic. Następnie startuje w wyborach samorządowych i liczy na to, że otrzyma znaczące poparcie, a nie zyskał go w miejscu, któremu społecznie poświęcił mnóstwo czasu. To jest przecież farsa, jaja i katastrofa. Gorzej, jeżeli pisze lub jasno sugeruje gdzieś na jakiejś stronie lub mówi o kimś: oszust, czarna owca, zaćmiony autor, ludzie bez prostego kręgosłupa moralnego, niegodzien bycia fanem gry, strona niemoralna i niesprawiedliwa, na porównanie przywołuje aferę korupcyjną w polskiej piłce, stawia za odniesienie wypowiedzi i działania człowieka, który łamał prawo i stoi przed sądem, i na koniec, że pokolenie Web 2.0 jest za głupie na jakiś tryb HC.

Odnośnik do komentarza
Odnośnie cytatu z mojego tekstu' date=' to sam sobie odpowiedz, czy ktoś kto kłamie jest godny nazywać się obrońcą prawdy.[/quote']

 

Mam wrażenie że zbyt poważnie bierzesz kwestię oszukiwania w FM-ie. Jeżeli ktoś odczuwa taką potrzebę - proszę bardzo, o ile nie jest to gra przez sieć (bo wtedy oszukuje współgraczy), i o ile nie chwali się później tymi sukcesami.

 

Nadal nie odpowiedziałeś na podstawowy zarzut. Nie udowadniasz również' date=' że ktoś kogoś do czegoś zmusza.[/quote']

 

Nie jest to zmuszanie, tylko próba ośmieszenia, poniżenia tych graczy wobec innych oraz wykluczanie ich ze społeczności.

 

To "któreś" FMowe forum założyły osoby' date=' które wcześniej same się wykluczyły ze "sceny" obrażając publicznie wiele osób.[/quote']

 

Nawet to nie upoważnia Cię do twierdzenia, że strony związane z tym forum tworzą "prawdziwą Polską Scenę FM". Na potwierdzenie odpowiedni cytat:

 

Fajna ta podstrona z linkami' date=' ale mam jedno pytanie - dlaczego jest tam link do forum, od którego prawdziwa Polska Scena FM się odcina i przez które miały miejsce podziały na scenie?[/quote']
Odnośnik do komentarza

Powiem tylko tyle. Liczyłem na ciekawą dyskusję, doczekałem się tego co zawsze - wylewu żółci ze strony Pucka. Co więcej oczerniającego mnie w chamski sposób. Nie zamierzam brnąć dalej w dyskusję z ludźmi, którzy w swoim zacietrzewieniu potrafią tylko obrażać.

 

Było miło, niepotrzebnie w ogóle zaczynałem temat. Kiście się dalej w tej swojej nienawiści.

 

Więcej nie mam zamiaru polemizować z kimś, kto nie potrafi rzeczowo dyskutować tylko obraża wszystkich tylko dlatego, że mieli czelność myśleć inaczej.

 

Przepraszam redakcję CM Revolution, że śmiałem zabrać głos.

Odnośnik do komentarza

Powiem tylko tyle. Liczyłem na ciekawą dyskusję, doczekałem się tego co zawsze - wylewu żółci ze strony Pucka. Co więcej oczerniającego mnie w chamski sposób. Nie zamierzam brnąć dalej w dyskusję z ludźmi, którzy w swoim zacietrzewieniu potrafią tylko obrażać.

 

Było miło, niepotrzebnie w ogóle zaczynałem temat. Kiście się dalej w tej swojej nienawiści.

 

Więcej nie mam zamiaru polemizować z kimś, kto nie potrafi rzeczowo dyskutować tylko obraża wszystkich tylko dlatego, że mieli czelność myśleć inaczej.

 

Przepraszam redakcję CM Revolution, że śmiałem zabrać głos.

Nie wiedziałeś, że Pucek od tego tam jest żeby siać nienawiść. Za mocno zapatrzył się w polską scenę polityczną i teraz to samo przenosi na "Scenę". Tytułu "Talibowie, wara od mojego FM`a" nawet Super Express by się nie powstydził.

Odnośnik do komentarza
Nie wiedziałeś, że Pucek od tego tam jest żeby siać nienawiść.

 

Na CM Revolution nie ma osoby, która ma za zadanie sianie nienawiści. Pucek prowadzi najlepszy obecnie newsroom na Scenie i za ten dział jest u nas odpowiedzialny.

Odnośnik do komentarza
Nie wiedziałeś, że Pucek od tego tam jest żeby siać nienawiść.

 

Pucek prowadzi najlepszy obecnie newsroom na Scenie i za ten dział jest u nas odpowiedzialny.

Według kogo lub jakiego obiektywnego rankingu?

 

Nie chcę się w trącać w tę dyskusję, a jedynie zaciekawiło mnie to zdanie Bobiego :)

Odnośnik do komentarza

Icon, co znaczy "nie odblokowali konta na CM Rev"? Nie rozumiem?

Mieliście podobno jakąś awarię, tak? I ponoć rozsyłaliście maile z linkami do utworzenia nowych haseł. Ja takiego maila nie dostałem, a na konto zalogować się nie mogę. Zgłaszałem to w tym temacie, ale bez reakcji.

Odnośnik do komentarza
Nie wiedziałeś, że Pucek od tego tam jest żeby siać nienawiść.

 

Pucek prowadzi najlepszy obecnie newsroom na Scenie i za ten dział jest u nas odpowiedzialny.

Według kogo lub jakiego obiektywnego rankingu?

 

Nie chcę się w trącać w tę dyskusję, a jedynie zaciekawiło mnie to zdanie Bobiego :)

Na to pytanie właśnie odpowiedział Lucasinho linkiem do niusa. I tak właśnie będziemy starać się to udowadniać :). Bez przechwałek, przepychanek i licytacji. Po prostu po cichu robić swoje i CM Revolution.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze pilnujcie drugiego mirrora w fileplanet dla tego pliku. Bo link wygaśnie i będzie kicha.

 

A co do newsowania to liczy się przede wszystkim rzetelność informacji a nie czas jej podania.

 

Wobec takiego stanu rzeczy Sports Interactive zdecydowało się przygotować hotfixa, który usuwa dosłownie cztery błędy,

 

Lista zmian:

http://community.sigames.com/showthread.php/237501-Patch-11.1.1-Now-Available!-Aka-Hotfix

Odnośnik do komentarza

Wiesz, ja staram się znaleźć wspólny punkt pomiędzy czasem podania informacji, a jej rzetelnością (i będę miał do tego znakomite miejsce na nowym CM Revolution, ale to jeszcze troszkę trzeba poczekać). Oczywiście poprawiłem to, na co słusznie zwróciłeś uwagę.

Odnośnik do komentarza

Według mnie przy takim temacie rzetelność jest podstawą. User musi wiedzieć czy warto ściągać ten plik czy nie. Sugerowanie, że plik naprawia tylko 4 rzeczy jest dużym wprowadzeniem w błąd. Bo plik naprawia bardzo irytujące błędy (znikające customowe widoki, znikające ustawienia stałych fragmentów gry), czyli rzeczy mocno psujące rozgrywkę.

 

(i będę miał do tego znakomite miejsce na nowym CM Revolution, ale to jeszcze troszkę trzeba poczekać)

 

Będzie nowe Rev to wszyscy zobaczymy jak to będzie. Nie musisz pompować atmosfery w każdym poście. Chyba na nikim nie robi to wrażenia.

Odnośnik do komentarza

Ja twierdzę dokładnie odwrotnie. Użytkownik musi wiedzieć, że jest łatka, która naprawia błędy, na które narzekano w komentarzach, w pytaniach w Suflerze i to dostaje. Po kilku minutach dostaje pełną listę zmian i już jest wszystko ok. Link jest klikany, pewnie plik jest ciągnięty. Możemy zauważyć taką tendencję do tego, że gracze na ogół instalują wszystkie łatki, dlatego byłbym raczej daleki od mówienia o tym, iż nawet pisanie o tym, że łatka naprawia 4 błędy jest wielką nierzetelnością i zniechęca do pobrania pliku. To po prostu drobne przeoczenie, już naprawione. Błyskawicznie.

 

Pompka jest moja i sobie mogę nią dmuchać kiedy tylko chce, więc proszę ją zostawić w spokoju ;).

 

Dziękuję za tę ciągłą troskę o CM Revolution, ale my naprawdę dajemy radę.

Odnośnik do komentarza
Ja twierdzę dokładnie odwrotnie. Użytkownik musi wiedzieć, że jest łatka, która naprawia błędy, na które narzekano w komentarzach, w pytaniach w Suflerze i to dostaje. Po kilku minutach dostaje pełną listę zmian i już jest wszystko ok. Link jest klikany, pewnie plik jest ciągnięty. Możemy zauważyć taką tendencję do tego, że gracze na ogół instalują wszystkie łatki, dlatego byłbym raczej daleki od mówienia o tym, iż nawet pisanie o tym, że łatka naprawia 4 błędy jest wielką nierzetelnością i zniechęca do pobrania pliku. To po prostu drobne przeoczenie, już naprawione. Błyskawicznie.

 

Jest to jakieś podejście.

 

Dziękuję za tę ciągłą troskę o CM Revolution, ale my naprawdę dajemy radę.

 

I oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...