Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Niby upierdliwy a czytac ze zrozumieniem nie potrafi ;) Toz napisalem, ze nie jest to scisle zwiazane z Waszym serwisem tylko, ze macie blizszy kontakt z dystrybutorem poprzez wspolprace (luzna zy tez nie - bez znaczenia). Ale jezeli te neobrednie rania Twoj jakze jasny umysl to prosze jakiegos innego admina czy moda o usuniecie mojego posta wyzej zeby zakonczyc te sprawe.

Odnośnik do komentarza

Co do samych torrentów - no niestety z tym to raczej nic sami nie jesteśmy w stanie zrobić. Takich stron jest tysiące i ciągle będą powstawały.

 

Co do odpalania FMa na Windzie 2000 - nigdy nie słyszałem, żeby ktokolwiek miał jakiekolwiek problemy (w każdzym razie nikt się z takowymi nie zgłaszał w Suflerze na CMRev).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ostatnio pojawiło sie parę fajnych rzeczy, więc tak sumarycznie:

 

Kitpack drużyn grających w PNA 2008 by Magic

Kitpack drużyn grających w EURO 2008 by Magic

Kitpack drużyn zrzeszonych w CONMEBOL by Magic

 

Ponadto nowe teksty:

 

Pereza

M8_PL

 

I na koniec:

 

Fudi & Messinho Revolution Update 2008

 

Zapraszamy do odwiedzania :)

Odnośnik do komentarza
Ostatnio pojawiło sie parę fajnych rzeczy, więc tak sumarycznie:

 

Kitpack drużyn grających w PNA 2008 by Magic

Kitpack drużyn grających w EURO 2008 by Magic

Kitpack drużyn zrzeszonych w CONMEBOL by Magic

 

Ponadto nowe teksty:

 

Pereza

M8_PL

 

I na koniec:

 

Fudi & Messinho Revolution Update 2008

 

Zapraszamy do odwiedzania :)

 

Widzisz? Zdanie obserwatora czasem jest pomocne :matrix:

Odnośnik do komentarza
po prostu sławetny fejk zawiera błędy :P

 

OT: Fejk z SUSIE ma błędy? Nie wiedziałem ;)

 

fejk z SUSIE jest dla Anglików, a my żyjemy w Polsce, i fajnie jakby ten Fejk przynajmniej robił polską transkrypcję nazw rozgrywek pisanych cyrylicą. Dla mnie fejk z "pervyy division" jest fejkiem skopanym.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ano, CDP ma jakies przenosiny na swoim serwerze, plus najnowszy patch dosc mocno obciazyl nasz serwer dlatego CMRev teraz albo nie dziala, albo dziala powoli. Jednak w najblizszych dniach wszystko powinno wrocic do normalnosci, jestesmy w stalym kontakcie z CDP i powiadomimy Was gdy tylko wszystkie problemy sie skoncza :)

Odnośnik do komentarza

jest już 26 luty ,a strona Wasza to dalej padaka .Może zmieńcie serwer albo jak ,bo wejśc na strone po minucie i ją w ten sposób czytać to sie mija z celem. Za luty to powinni w ogóle nie pobierac opłaty za taki "szybki " serwer.Pozdrówka Sławek

Odnośnik do komentarza
Dostaliśmy obietnicę nowego serwera, tylko i wyłącznie dla nas. Wszystko powinno się rozstrzygnąć w najbliższych dniach (miejmy nadzieję).

No i gratuluję (bo już CMRev działa)! ;) Bardzo bogaty serwis, wielu świetnych redaktorów (vide moi znajomi z dawien dawna - Perez i jakubkwa), przyjemna dla oka oprawa graficzna. Nie gram już w CMa/FMa, ale z ciekawości pobuszowałem po necie i co widzę? CMRev wciąż na wysokim poziomie, tak dalej i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Dostaliśmy obietnicę nowego serwera, tylko i wyłącznie dla nas. Wszystko powinno się rozstrzygnąć w najbliższych dniach (miejmy nadzieję).

No i gratuluję (bo już CMRev działa)! ;) Bardzo bogaty serwis, wielu świetnych redaktorów (vide moi znajomi z dawien dawna - Perez i jakubkwa), przyjemna dla oka oprawa graficzna. Nie gram już w CMa/FMa, ale z ciekawości pobuszowałem po necie i co widzę? CMRev wciąż na wysokim poziomie, tak dalej i pozdrawiam!

 

kareem :) - duuuuch! :)

 

Chyba nie wszystkim jeszcze tak pięknie działa, bo nawet z pojedynku nasza-klasa vs. CM Revolution to n-k wychodzi zwycięsko ;)

Odnośnik do komentarza

Trochę to trwało, ale teraz już z cała odpowiedzialnością za słowa mogę powiedzieć, że CM Revolution ponownie jest w pełni sprawne pod względem technicznym. Zakończyliśmy przenosiny na nasz własny serwer (swoją drogą nazywa się on "Pankracy", kreatywność administratorów nie ma granic), dzięki czemu znów deklasujemy Naszą-Klasę w bezpośrednim pojedynku szybkościowym ;-)

 

Przy okazji zachęcam do zapoznania się z naszymi stałymi pozycjami literackimi - niedawno opublikowaliśmy ostatnią już część "Wiecu Myśli" autorstwa Pereza, zaś M8_PL kontynuuje swoją serię "Przystanków". Oprócz publicystyki polecam również drugą część opowiadania "Czerwone Róże" pióra damrenfarisa, który wraz ze swoim Blackburn walczy na boiskach Premiership. Nie próżnował także duet updaterów współpracujących z nami w związku z czym na serwery trafił Fudi & Messinho Revolution Update 2008 v2.1! Nie pozostaje mi już nic innego jak zaprosić Was do odwiedzania Revolucji, sprawdzenia jej sprawności i zapoznania się z nowymi materiałami.

Odnośnik do komentarza

A ja ze swojej strony zachęcam do odwiedzania działu "Talenty". Pamiętajcie, że wasze opisy także mogą się w nim znaleźć.

Chcecie zaimponować kolegom i koleżankom ze szkoły, uczelni czy pracy? Przesyłajcie opisy na adres wujek@cmrev.com

Gwaratuję lans na najwyższym poziomie :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...