Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy kacpergawlo czy Lipa tworzyli sobie na CM Rev dubelkonta, to byli to najgorsi na świecie złodzieje i robiliście wszystko, aby sprawę nagłośnić, a delikwenta zgnoić. Kiedy jednak Wasz redaktor zachowuje się jak ostatnia świnia, bezprawnie korzysta z prywatnych haseł do naszego forum redakcyjnego, to nagle milkniecie jak grób, zamiatacie prawdę pod dywan, a ów redaktor nawet się nieźle trzyma w Waszych szeregach.

 

Zupełnie jak kacpergawło w waszych szeregach. O co kaman?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie, ale 5.11 (dzisiaj) jest premiera FM 2011, a nam przy okazji padł serwer. Mimo wszystko jednak przygotowujemy nowe materiały i dodatki dla graczy Football Managera w Polsce, i powiem Wam więcej, wiemy, że Czytelnicy tych dodatków oczekują. Przypominam jednocześnie, że jesteśmy stroną o Football Managerze, oraz że Wasze strony też traktują o Football Managerze, i że ich czytelnicy oczekują konkretnych materiałów na temat tej gry.

 

Jeżeli natomiast ktoś cierpi za miliony, i stosuje tak powazne oskarżenia wobec naszej strony, której formalnie wydawcą jestem ja - to może faktycznie skonfrontujmy te poglądy w innym miejscu, aniżeli Forum CM.

- zapraszam do kontaktu ze mną, jako z wydawcą serwisu, mój mail: speed@cmrev.com. Jeżeli interesuje Was polubowne rozstrzygnięcie sprawy, to zapraszam do przedstawienia swoich racji, dowodów, roszczen na drodze formalnej - mojej osobie, a nie w miejsach publicznych. Odpowiem na wszelkie nurtujące pytania, a w razie braku kompromisu i dalszych oskarżeń zapraszam do skierowania sprawy przeciwko www.cmrev.com na drodze prawnej.

 

PS. Dodam, że walczymy obecnie nad serwerem (lub z serwerem) i postaramy się tego wieczora/nocy przywrócić stronę do życia. Szykujemy też dużo dodatków i niusów o nowym Football Managerze - bo to nam sprawia najwięcej radości, i polecamy to samo naszym konkurentom. Wszystkim pozostałym życzę miłej gry w nowego FM-a, postramy się Wam dostarzyć dużo dobrych materiałów również do tej wersji gry.

 

EDIT: no i własnie, przez tę całą akcję pt. "CM Rev to całe zło świata" nie ma mowy o bardzo ciekawej wiadomości, mianowicie w dniu jutrzejszym w telewizji Hyper, przedstawiciele CM Revolution, bodajże jako pierwszego serwisu z naszej sceny, będą mieli okazję opowiadać na szklanym ekranie o zaletach serii FM. Tym samym, mamy nadzieję, że środowisko fanów FM w Polsce dzięki takiej aktywności się zwiększy, ku chwale i uciesze wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Udało się przywrócić pełną funkcjonalność serwisu - zapraszamy na CM Revolution i jednocześnie przepraszamy za wszystkie niedogodności.

 

Pracujemy również cały czas nad stabilnością i szybkością ładowania się stron. Zapowiadamy przy okazji, że w związku z dużym wzrostem oglądalności rozpoczynamy prace nad nową wersją serwisu. Premiera: 17 maraca 2011.

Odnośnik do komentarza

CM Revolution przedstawia paczkę zawierającą mnóstwo dodatków stworzonych dla polskich lig!

 

W jej skład wchodzą:

 

Facepacki:

 

* Ekstraklasa [Cut-Out]

* Pierwsza Liga [Rev]

* Free Players [Rev]

* Sędziowie Ekstraklasy [Rev]

 

 

Logopacki:

 

* Ekstraklasa [REV]

* Pierwsza Liga [REV]

* Druga Liga (wschodnia i zachodnia) [REV]

 

 

Backpacki:

 

* Ekstraklasa

* Pierwsza Liga

* Druga Liga (wschodnia i zachodnia)

 

 

Kitspacki:

 

* Ekstraklasa [sS'09]

* Pierwsza Liga [sS'09]

 

 

 

Terminarze: Ekstraklasa 2010/2011 oraz I Liga 2010/2011

 

Media: Polish Media Pack v11.1

 

Polskie znaki w nazwiskach: CM Revolution Polish Names Patch

 

Grywalna polska Druga Liga: Liga Polska Update

 

To wszystko stworzyliśmy specjalnie dla Was i już teraz możecie ściągnąć wszystkie te dodatki w jednej, sporej paczce, z wygodnym instalatorem. Zapraszamy do pobierania!

 

CM Revolution Polish Megapack 2011

Odnośnik do komentarza

Pod tym naprawdę przeciętnym tekstem pojawił się komentarz niejakiego Lucasinho, który pragnę zacytować:

 

"Cieszy mnie, że na "Scenie" są jeszcze normalne osoby, które nie zaglądają innym do gry, i nie porównują ułatwiania sobie FM-a do korupcji w polskiej piłce."

 

Zdefiniuj mi chłopaku pojęcie "normalne osoby" i wyjaśnij dlaczego ktoś mający krytyczny pogląd na temat oszukiwania w FMie jest osobą nienormalną.

 

 

Odnośnie tekstu, to powtarzanie jak mantrę tego, że każdy gra jak się mu podoba (chce) jest nudne i było już w poprzednim tekście. Szkoda, że autor nie wysilił się na nic bardziej konstruktywnego. Dla mnie klapa. Cytując Wojewódzkiego - obrzygałeś mnie, czuję się obrzygany! Jeżeli to miała być ta dłuższa odpowiedź na mój tekst, to naprawdę czuję się rozczarowany, spodziewałem się czegoś o kilka klas lepszego.

 

 

 

Komentuję to tutaj, bo na CM Rev nadal mi konta nie odblokowali ;) a więcej się upominać nie mam zamiaru.

Odnośnik do komentarza

Może rzeczywiście określenie "normalne osoby" jest nie na miejscu.

 

ktoś mający krytyczny pogląd na temat oszukiwania w FMie jest osobą nienormalną.

 

Czytamy dokładnie:

 

są jeszcze normalne osoby' date=' które [b']nie zaglądają[/b] innym do gry

 

Nie chodzi mi o stosunek do oszukiwania (tutaj każdy ma własne zdanie - ja również tego nie popieram), tylko o ogólną tendencję - część fanów FM-a wręcz dyktuje innym, jak mają grać, decydują za nich czy mogą używać programy typu FMRTE czy Genie Scout.

Odnośnik do komentarza

Mylisz pojęcia. Nikt nikomu nie dyktuje jak mają grać. Teksty promujące uczciwe granie mogą co najwyżej zachęcać, a nie zmuszać. Zapamiętaj sobie, że piórem (w tym przypadku klawiaturą) nikt Ciebie nie zmusi do niczego. Może co najwyżej dostarczyć argumentów abyś przemyślał czy aby na pewno Twój pogląd na daną sprawę jest dobry.

 

Oszukiwanie zawsze będzie moralnie złe i choćbyście przytoczyli 1000 argumentów za oszukiwaniem to zawsze będziecie promować coś co jest powszechnie uznawane za złe.

 

Nie przystoi nikomu nazywać kogoś nienormalnym tylko dlatego, że broni poglądu o uczciwej grze.

Odnośnik do komentarza

"Cieszy mnie, że na "Scenie" są jeszcze normalne osoby, które nie zaglądają innym do gry, i nie porównują ułatwiania sobie FM-a do korupcji w polskiej piłce."

Zdefiniuj mi chłopaku pojęcie "normalne osoby" i wyjaśnij dlaczego ktoś mający krytyczny pogląd na temat oszukiwania w FMie jest osobą nienormalną.

 

Nie no, to jak już się czepiamy takich rzeczy, to ja naprawdę nie chcę, no ale jestem zmuszony, bo to już jest jakaś przesada, aby wręczyć zarżniętą owcę dla piszących, teraz tworzących Centrum FM, bo raz już jeden z nich nazywał czytelników CM Revolution bezmózgimi owcami, a teraz drugi wynalazł w jej redakcji czarną owcę.

 

I w ogóle jestem raczej zadowolony. Obrzygać Icona, nawet interpretacją, to sama przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...