Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Doskonale to wiemy, że jak redakcji CM Rev pasuje tak też jest, ale nie będę się powtarzał. Owszem, mam prywatny uraz do CMRev - to redaktorzy tego sajtu włamali się na PRYWATNE forum CMR i w rezultacie doprowadzili do upadku jednej z najlepszych stron na Polskiej Scenie. Wiem, że to było dawno ale jakby nie patrzeć sporo prominentnych osób z tamtych czasów nadal jest w redakcji CMRev i nadal pełni ważne funkcje.

 

 

Do dziś to robią tylko poszkodowanym jest CFM, a nie CMR, A więc nie pisać że to "smietnik historii" bo takie zachowania obecnie też mają miejsce.

Odnośnik do komentarza

Tak postępujecie, co jest niewygodne dla was próbujecie obrócić w żart, bagatelę, błachostkę. Lecz gdyby ktoś z CFM miał skłonności, takie jak kolega Barton to byście nie jeden proces przegrali. Taka prawda.

Ja traktuję całkiem serio, dlatego zapytam - czy masz dowody na trwanie takiej sytuacji, że używasz czasu teraźniejszego?

Odnośnik do komentarza

Proszę - w imieniu własnym, a nie CM Revolution - o założenie osobnego tematu "skargi na CM Revolution". Tym sposobem wysłannicy innych redakcji nie będą przykrywać swoimi wypowiedziami ważnych wiadomości, np.:

Rem i Reaper 6 listopada o godzinie 22 w Hyper TV! Zachęcam do obejrzenia programu.

 

albo:

 

A co do:

Coś chyba nie do końca. Zmieńcie te opony raz a porządnie na zimowe, a nie bawicie się w uniwersalne :D

to najgorsze jest, że mieliśmy zimowe, ale ktoś kiedyś stwierdził, że zima nie będzie zbyt sroga i zmienił na letnie :D

Odnośnik do komentarza

Za teraźniejszość uważam wrzesień tego roku. Po dowody zgłoś sie do Dapsza, wiem że on ma takowe. Byłem wtedy w redakcji i wiem co się działo.

Acha, to dobrze, bo myślałem, że już zaczął się rok akademicki. Na szczęście zaczął się dopiero rok szkolny...

A całkiem poważnie - waż słowa.

dobry.adam nie zaczynaj :P. Mamy dowody, mamy logi. Po prostu daliśmy sobie spokój, bo nie było sensu rozpoczynać nowego etapu w historii strony od kłótni. Jedynie zasygnalizowaliśmy, że takie coś miało miejsce. Powstrzymaliśmy się również od pokazywania palcami o kogo chodzi, głównie z tego względu, że poza faktem iż było to chamskie, to forum i strona nie ucierpiały pod względem technicznym (nikt, niczego nie kasował).

 

Wydaje mi się, że z całego zdarzenia zdajecie sobie sprawę (tak, znowu mówię o redakcji), bo jak nigdy całe oświadczenie przeszło bez echa. I tutaj nie wiem:

a) potraficie zrobić problem z newsa o piractwie, ale

b) nie potraficie odnieść się do takich oskarżeń, gdyby oczywiście były nieprawdziwe

 

Reasumując - jeśli nie macie na tyle odwagi, żeby przyznać się, kto się włamywał (spoko, olać, nam to do niczego nie jest potrzebne), to przynajmniej nie straszcie tekstami w stylu "waż słowa". A jeśli uważacie, że my się mylimy, to chętnie skonfrontujemy nasze stanowiska.

 

M8_PL: a ja bym serdecznie prosił o nie stosowanie tekstów w stylu "wysłannicy innych redakcji". I wiesz, zauważ, że tych "ważnych" informacji w temacie jest znacznie mniej, niż tych o sposobie funkcjonowania CM Rev. Może to też wina "wysłanników innych redakcji", że o CM Rev mówi się w takim, a nie innym kontekście?

Odnośnik do komentarza

Nie odpowiadamy na oświadczenia nie przysłane na papierze firmowym listem poleconym na adres redaktora naczelnego...

 

Najprościej wyśmiać - jest to niezwykle górnolotne. Mnie za to bardzo bawi Wasza niekonsekwencja. Kiedy kacpergawlo czy Lipa tworzyli sobie na CM Rev dubelkonta, to byli to najgorsi na świecie złodzieje i robiliście wszystko, aby sprawę nagłośnić, a delikwenta zgnoić. Kiedy jednak Wasz redaktor zachowuje się jak ostatnia świnia, bezprawnie korzysta z prywatnych haseł do naszego forum redakcyjnego, to nagle milkniecie jak grób, zamiatacie prawdę pod dywan, a ów redaktor nawet się nieźle trzyma w Waszych szeregach.

 

Ale jak Perez słusznie napisał. Nie chcieliśmy zaczynać kolejnego etapu w życiu strony od rozdmuchiwania wielkiej afery. Obyło się bez skrinów, publicznych linczów i tego typu podobnych. Z mojej strony EOT - musiałem tylko zareagować na "waż słowa" dobrego.adama.

Odnośnik do komentarza

W imię nie rozdmuchiwania wielkiej afery wydaliście oświadczenie ([']) na które oczekiwaliście odpowiedzi, która najprawdopodobniej skończyłaby się wielkim flamem. Skoro bawi Cię nasza niekonsekwencja, to ciekawy jestem co powiesz o swojej.

 

Natomiast jedyne co wyśmiewam, to tryb oświadczeniowy, który proklamowaliście. Do mnie się mówi przy każdej okazji, żebym 'pozwał', tymczasem na koncie mam 0 pozwów a Wy już kilka patetycznych i żenujących oświadczeń.

Odnośnik do komentarza

Barton, zabijasz mnie czasami. Twoim zdaniem to, co napisaliśmy o zmianach w redakcji i "włamie" było patetyczne i żenujące? To że kulturalnie, bez wyzwisk, bez pokazywania placami napisaliśmy co i jak, to jest złe? To może faktycznie trzeba było pojechać w klimacie "k***a, to jebane CM Rev włamało się na nasze forum. To ten X!!11 Jakie to było żałosne i prostackie. Chcemy banów, gość ma wylecieć, czekamy na przeprosiny albo idziemy do sądu" - może taka wersja jest lepsza?

 

I co gorsze, takie teksty pisze student prawa, gdzie patetycznych, suchych i zamulających oświadczeń płodzi się tony. Sorry, rozumiem że jakiś 13-letni FM-aniak wolałby żeby rzucić pare kurew, a tu się okazuje, że Ty zamiast patetycznych i żałosnych oświadczeń, też byś wolał flejm. Myślałem, że niektóre sprawy traktujemy poważnie, no ale widzę niekoniecznie wszyscy.

 

I tak jak Czarls pisze - Wy to potraficie z byle powodu zrobić wojnę, ale jak coś Wam zarzucić - a to nie, nie odpowiadamy, bo jeszcze flejm będzie, bo jeszcze się okaże, że nie jesteśmy tacy super.

 

PS I żeby była jasność, mi chodzi jedynie o Wasze komentarze skierowane do userów, którzy np. zainteresowali się tematem. Oberwało się Melerowi, teraz Keith Flint też wysłuchuje komentarzy w stylu "Dobrze, też będzie o tym na mszy".

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o mnie i nie jest to zdanie redakcji CM Revolution, to spuściłbym to oświadczenie w kiblu.

Uwierz, że akurat w Twoim przypadku już dawno uświadomiłem sobie, że łączenie Twoich wypowiedzi z CM Rev szkodziłoby jedynie redakcji i stronie, do której mam wiele szacunku i sentymentu.

Odnośnik do komentarza

I ja, student prawa, śmiem bla bla bla. Na studiach i w sądzie oświadczenia pasują do kontekstu i sytuacji, tu wszyscy po godzinach dla zabawy tworzymy strony o grze, więc nie wiem czemu się dziwisz, że akurat tutaj spodziewam się większych emocji czy mniej formalnego trybu wypowiedzi. Tym bardziej w sytuacji, gdy jak już coś napisałem w takim trybie (o pozywaniu za nazwanie mnie złodziejem) to do dzisiaj każdy mój post jest tym ripostowany.

 

Ahh, i kolejny kamyczek do ogródka Twojej (Waszej) konsekwencji - piszesz, że łączenie wypowiedzi Pucka z wypowiedziami redakcji szkodzi tej drugiej, a jednocześnie jego wypowiedzią podpierasz się przy argumentowaniu o co Ci chodzi. Ja na msze nie daję, CM Revolution tez nie.,

Odnośnik do komentarza

Dobrze, też będzie o tym na mszy.

Nie zapomnij zaprotestować przed kurią z penisem na czole :picard:

 

Teraz pora na wpis na blogu, za który redakcja nie ponosi odpowiedzialności, jaki jesteś ciemiężony Towarzyszu Czekisto razem z redakcją.

 

Generalnie, jakby był włam na forum redakcyjne CMRev, to byście dostali szału. No ale stosujecie sami podwójne standardy, innym można publicznie wywlekać brudy, niech się kajają a sami, jak spłodzicie potworka to należy siedzieć cicho, niech sama ucichnie. Redakcja CFM, chciała załatwić sprawę spokojnie, bez flejmów, jednak widzę, że CMRev uwielbia flejmy. Bo inaczej nie jest wstanie o sobie przypomnieć.

 

W końcu jesteście "Oficjalnym Najlepszym serwisem" FM w Polsce, który propaguje włamy na fora redakcyjne i nawet nie chce wydalić ze swoich szeregów czarnej owcy. Tak wygląda źle pojęta "Solidarność" redakcyjna. Rzeczywiście jesteście najlepszym serwisem we włamywaniu się na fora redakcyjne.

Odnośnik do komentarza

Barton, ale ta cala dyskusja sprowadza sie do jednego - abstrahujac od sposobu w jaki Centrum poinformowalo o wlamie na ich forum - czyli do tego, ze zamietliscie sprawe pod dywan.

 

Natomiast jak sami sie mozecie do czegos przypierdolic to nie dajecie za wygrana do krwii ostatniej.

 

Pucku - a co kogo obchodzi co Ty bys zrobil :lol:? Jesli zamiast sie do czegos odniesc spuszczas to w kiblu to tylko Twoj problem. Oficjalne pisma ktore przychodza na Twoj adres tez spuszczasz ;)?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...