Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No trudno, nic na to nie poradzę - ja w wojenki scenowe zwyczajnie się nie mieszam i tego robić nie zamierzam, choć bezpodstawne i nieproporcjonalne ataki wobec CM Revolution postaram się odeprzeć. Mimo to, jeżeli clue sprawy jest dyskusja pod newsem CFM o wycieku pirackiej wersji, to powinieneś rozmawiać z osobami, które to komentowały i - jeżeli chcesz, aczkolwiek nie polecam - obrażaj ich, nie całą redakcję.

 

Jeśli znałbyś mnie choć trochę (to nie zarzut, po prostu zdaję sobie sprawę, że możesz mnie nie znać) wiedziałbyś, że potrafię być okrutnie dosadny i wulgarny w swoich wynurzeniach - wyjątkowo staram się nie obrażać nikogo i jeśli tak się poczułeś to przepraszam. Chodzi mi jedynie o punktowanie pewnych zachowań, zwłaszcza że temat jest niejako przystający do tych zamierzchłych wydarzeń o których już wspominałem. Osobiście uważam, że niepotrzebnie pchasz się pod lufy w tej małej strzelaninie :)

Odnośnik do komentarza
Chyba się lekko rozpędziłeś koleżko, ale myślę, że ta reakcja świadczy tylko o Tobie i Tobie podobnych redaktorzynach, za przeproszeniem oczywiście, wspaniałego serwisu CM Revolution

 

Skończ, bo to żena z Twojej strony.

 

Skończ, bo to żena z Twojej strony, próbować zamknąć komuś usta bez żadnej argumentacji. Tak, ja potrzebuję argumentacji.

Odnośnik do komentarza

Pucek, uważasz za moją prywatę to, że niegodna niczego akcja Twoich kolegów redaktorów zapoczątkowała upadek praktycznie ostatniej porządnej konkurencyjnej strony o CM/FM i pozostawiła CM Rev na pozycji nr 1 w Polsce? Jeżeli tak, to nie mamy o czym dyskutować. To nie była afera ja vs CM Rev, to było zniszczenie konkurencji w najohydniejszym wydaniu!

Odnośnik do komentarza

Pucek, uważasz za moją prywatę to, że niegodna niczego akcja Twoich kolegów redaktorów zapoczątkowała upadek praktycznie ostatniej porządnej konkurencyjnej strony o CM/FM i pozostawiła CM Rev na pozycji nr 1 w Polsce? Jeżeli tak, to nie mamy o czym dyskutować. To nie była afera ja vs CM Rev, to było zniszczenie konkurencji w najohydniejszym wydaniu!

To naprawdę teraz nie jest złośliwość - jak brzmiała pełna nazwa serwisu, o którym piszesz?

Odnośnik do komentarza

Oj Meler odgrzewasz sprawy, które są sprzed ponad 5 lat i w dodatku w obecnych redakcjach są jednostki, które o tym w ogóle pamiętają. Poza tym nie widzę związku między Aferą Wyroczni, a tym, że po prostu na CMR wszyscy oprócz Piotrka15 przestali coś robić, a nadzieje pokładane w nCMR zabrał Aker i jego portfel. Pewnie nie wiem wszystkiego, więc możesz mnie oświecić. Poza tym, jakkolwiek doceniam wkład każdego w Scenę i daleki jestem od braku szacunku, to CM Revolution zawdzięcza swoją pozycję tylko sobie, a nie nikomu innemu (no, ewentualnie upowszechnienie Internetu można nazwać katalizatorem, ale z tym chyba 'stara gwardia' niewiele ma wspólnego).

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dwa ostatni posty Pucka ostatecznie potwierdzają moją rację i jego poziom. Nie chce mi się dalej pocić bo muru głową nie przebiję więc z mojej strony EOT

 

Jeszcze tylko odniosę się do Bartona.

 

Oczywiście, że CM Rev zawdzięcza swoją pozycję ciężkiej pracy swoich redaktorów - nikt o zdrowych zmysłach tego nie neguje. Chodziło mi o to, że z pewną dozą prawdopodobieństwa graniczącego z pewnością twierdzę, że istnienie konkretniej i dobrej konkurencji stymulowało rozwój serwisu. Wszyscy wiemy jak wygląda sprawa dziś kiedy macie na Scenie praktycznie monopol.

Odnośnik do komentarza
Skończ, bo to żena z Twojej strony, próbować zamknąć komuś usta bez żadnej argumentacji. Tak, ja potrzebuję argumentacji.

 

Ale o jakiej Ty mówisz argumentacji? Przytoczony tekst był reakcją na chamski tekst Melera w kierunku nie tylko pojedyńczych osób z którymi ma na pieńku, ale całej redakcji CM Revolution. A mogę Cię zapewnić, że przynajmniej połowa redaktorów ma, kolokwialnie mówiąc, w dupie te sprzeczki nie prowadzące do niczego, więc adresowanie tego do całej redakcji było tylko żenującą prowokacją.

Odnośnik do komentarza

Ano, aż wypadałoby do sygnaturki dorzucić: Nie ponoszę odpowiedzialności za komentarze redakcyjnych kolegów.

Natomiast kiedy ktoś, ktokolwiek - czy to legenda, czy pryszcz na dupie sceny, bez różnicy kto - pisze o komuś podobnych redaktorzynach, złych, włamujących się wszędzie redaktorach i żenach ze strony redakcji, to ja się burzę. I chociaż mój status w stopce jest wątpliwy, to w takich chwilach wszyscy jesteśmy Revolucjonistami i aż ciśnie mi się na usta cięta riposta: wypierdalać.

Popieram więc w pełni dobrego.adama - odnoście się więc konkretnie i jak ktoś się błaźni komentarzami - pociśnijcie mu do bólu. Bo dla mnie sprawa jest oczywista: publikując materiał i podpisując się pod nim - reprezentuję redakcję. Wypowiadając się na CM Revolution z krzyżykiem eksperta - reprezentuję redakcję. Ale tu - na scenowym forum - a także na poszczególnych serwisach wypowiadam się ja - M8_PL - i moje ewentualne komentarze odnośnie obleśnie zielonego laya Zony i zaawansowania technologicznego na CMFNIE JEST stanowiskiem redakcji CM Revolution, a jedynie moim, prywatnym i osobistym. Idąc tym przykładem: sugerowanie, że De Raph, który napisał CM Rev, nie zna się na programowaniu, bo Mejt twierdzi, że Centrum napisane jest w notatniku, ociera się o absurd. A tym samym jest pisanie o redaktorzynach serwisu, bo ktoś gdzieś coś głupio skomentował.

Stanowisko redaktora nie zawsze jest stanowiskiem redakcji.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie upublicznimy żadnego fragmentu bez zgody Hyper TV, ale stacja na swojej stronie ma sekcję wideo, więc może po jakimś czasie program History: Football Manager się tam pojawi. Niestety nie wiem jaka jest dotychczasowa praktyka względem publikowania fragmentów w Internecie, ale na pewno będziemy starać się, żeby można to było jeszcze obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...