Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A z Perla się zgadzam, uważam że nie powinno się o tym pisać i w tym duchu nie napisaliśmy o tym na CM Revolution (i nie, nie będę argumentował, takie mam zdanie i mam do niego prawo).

Nie bedziesz argumentował? Każdy więc sobie wystawi ile Twoje zdanie jest warte :) Wymagasz od innych w dyskusjach argumentacji samemu jej unikając? Ciekawy światopogląd :)

Odnośnik do komentarza

O klękajcie narody! Zazwyczaj nie piszę w tym dziale, ale lubię się czasem pośmiać, a Święte Oburzenie panów z CMRev na newsa, że wyciekła piracka wersja FM11 zaliczyć musi się do najzabawniejszych akcji w ostatnich latach. Bogu niech będą dzięki, że to nie redaktorzy CMRev zorganizowali straszliwą i rozdmuchaną nagonkę na pewną podłą, amatorską i piracką stronę (CMR jakby ktoś nie wiedział) wywołując cudnie nazwaną Aferę Wyroczni! Co sobie myśleliście wtedy - tyle milionów użytkowników, którzy nie wiedzieli wówczas o istnieniu piractwa mogło się poczuć zachęconymi do pobrania gry z netu!

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem kolego Pucek, ale nie Tobie decydować gdzie się będę wypowiadał. Hipokryzję świętych redaktorów CMRev będę wytykał zawsze i wszędzie. Jak było na rękę pisać o piractwie to hurra, a teraz nagle się okazuje, że to zachęca ludzi do zła...

Odnośnik do komentarza

Chyba się lekko rozpędziłeś koleżko, ale myślę, że ta reakcja świadczy tylko o Tobie i Tobie podobnych redaktorzynach, za przeproszeniem oczywiście, wspaniałego serwisu CM Revolution. Ku chwale! A jak źle piszą, to dzwonimy po moderatora!

Odnośnik do komentarza

Ależ oczywiście że redakcja = redaktor. Przypomnę - to ja na naszym wewnętrznym forum nazwałem Bartosha! Gównoszem Jebolucjonistą, a przysłowiowy wpierdol dostała za to cała redakcja CMR z Gregiem na czele. Nie inaczej było z linkiem do pirackiego FMa, podałem go ja, piratami okazali się wszyscy redaktorzy!

Odnośnik do komentarza

Ależ oczywiście że redakcja = redaktor. Przypomnę - to ja na naszym wewnętrznym forum nazwałem Bartosha! Gównoszem Jebolucjonistą, a przysłowiowy wpierdol dostała za to cała redakcja CMR z Gregiem na czele. Nie inaczej było z linkiem do pirackiego FMa, podałem go ja, piratami okazali się wszyscy redaktorzy!

Nie znam tych wydarzeń, nie byłem wtedy na "Scenie", zatem przykład dla mnie dość abstrakcyjny, aczkolwiek wierzę na słowo. Powiem inaczej: proszę mnie nie utożsamiać ze wszystkim, co jest publicznie wypowiadane ze strony redaktorów CM Rev. Inna rzecz - chyba jakieś zaszłości Tobą przemawiają, bo doskonale wiemy, że stanowisko redaktora nie musi być stanowiskiem redakcji.

Odnośnik do komentarza

Doskonale to wiemy, że jak redakcji CM Rev pasuje tak też jest, ale nie będę się powtarzał. Owszem, mam prywatny uraz do CMRev - to redaktorzy tego sajtu włamali się na PRYWATNE forum CMR i w rezultacie doprowadzili do upadku jednej z najlepszych stron na Polskiej Scenie. Wiem, że to było dawno ale jakby nie patrzeć sporo prominentnych osób z tamtych czasów nadal jest w redakcji CMRev i nadal pełni ważne funkcje.

 

Śmietnik historii przez niego przemawia.

 

To, że Ty nie masz do nikogo szacunku i ludzi, którzy wiele godzin poświecili na rozwój Sceny, na której dziś opiera się potęga CM Rev spychasz do rynsztoka nie znaczy, że to jest śmietnik. Przykre jest to, że uważasz iż historia nie powinna być nauczycielką życia i z przeszłych wydarzeń nie powinno się czerpać żadnych doświadczeń (bo chyba to masz na myśli mówiąc o śmietniku historii).

Odnośnik do komentarza

No trudno, nic na to nie poradzę - ja w wojenki scenowe zwyczajnie się nie mieszam i tego robić nie zamierzam, choć bezpodstawne i nieproporcjonalne ataki wobec CM Revolution postaram się odeprzeć. Mimo to, jeżeli clue sprawy jest dyskusja pod newsem CFM o wycieku pirackiej wersji, to powinieneś rozmawiać z osobami, które to komentowały i - jeżeli chcesz, aczkolwiek nie polecam - obrażaj ich, nie całą redakcję.

Odnośnik do komentarza

Może trochę, ale nie do końca. Śmietnikiem historii nazywam osobiste konflikty, prywatne urazy i tego typu sprawy, które mają znaczenie dzisiaj w przypadku komentowania funkcjonowania CM Revolution, czy zachowań redaktorów tego serwisu. To jest właśnie wysypisko, z które wali na całą wiochę i nigdy przez to nie można brać takich wypowiedzi na serio.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...