Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie działa(Opera 10.62), choć przed chwilą zdarzyło się właśnie to co poprzednikom, czyli zatrzymanie na 54 elemencie. Odświeżenie pomogło.

 

Mi też nie podoba się styl pisania Pucka, nie chodzi mi tu o stylistykę czy wartość merytoryczną(których oceniać nie będę), ale o jad jaki przelewa w kierunku innych ludzi i serwisów. To tak odnośnie tej 'dyskusji' na temat zdania przeciętnego czytelnika i odosobnienia Gaetha w tej opinii ;)

 

Na szczęście od kiedy Rev mi się nie ładuję, nie muszę czytać tych wypocin ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Trochę to trwało, ale przeczytałem całą tę niepotrzebną rozmowę na temat... no właśnie! Jaki? Pucka? CM REV?

Proponuję kolegom, aby dyskutując w przyszłości na temat czyjejś publikacji odnosili się nie do OSOBY, ale do TEGO CO TA OSOBA NAPISAŁA! To drobne rozróżnienie powoduje, że unikamy osobistych wycieczek, a dyskusja od razu zyskuje. Zaś za całokształt jakości publikacji na stronie odpowiada Redaktor Naczelny i to do jego pracy (a nie do niego!) można mieć (albo i nie) zastrzeżenia.

 

Ad rem. Mi osobiście styl Pucka bardzo odpowiada. Zawsze lubiłem prowokacje i happeningi, bo one także mówią coś ważnego, a przede wszystkim są takim jaskrawym spojrzeniem na coś. Spojrzeniem, którego czasami brakuje w wyważonych opiniach, czy przemyślanych referatach. :_winkle: Forma takich wypowiedzi nie obfituje w treści, więc proszę nie mieć za złe, że teksty Pucka nie kipią od wniosków i faktów. Te są zwykle pretekstem do zwrócenia uwagi odbiorcy na coś co sobie autor upodobał.

Owszem, czasami w tekstach Pucka ocieramy się o dobry smak, ale bądźmy jeszcze wyrozumiali dla autora i dla jego wieku. I tak poczyna sobie nader śmiało. Ile pudeł musiał zaliczyć Messi, zanim każdy jego strzał zaczął lądować w bramce?

 

I nie dajmy się zwariować. Parezja to ostatnio coraz rzadsze zjawisko. A retoryki mamy w bród.

Tak trzymaj Pucuś!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Konkurs graficzny trwa do przyszłej soboty, gorąco zachęcamy do udziału w zabawie. ;)

 

W dziale graficznym w ostatnim czasie pojawiło się sporo nowości: Logopack wszystkich grywalnych klubów hiszpańskich oraz mnóstwo facepacków aktualnych na sezon 2010/2011, między innymi Ruchu Chorzów, Śląska Wrocław, Polonii Bytom, Widzewa Łódź, Interu Mediolan, FC Barcelony i Paris Saint-Germain.

 

Zapraszamy do działu graficznego na CM Revolution!

Odnośnik do komentarza

Jestem stałym czytelnikiem CMRev. Jakoś omijałem szerokim łukiem CFM do tej pory. Jednak przyznaję, że od czasu tych transferów, zaglądam coraz częściej na CFM, i jeśli tak dalej pójdzie, to chyba założę u Was konto(tego na CMRev usunąć nie usunę, gdyż technicznie nie jest to możliwe, próbowałem, pytałem). Bez wątpienia stało by się tak od razu, w wypadku transferu jednego z trójki: M8, Pucek, Seju. Wiem, że niemożliwe;)

Odnośnik do komentarza
Sadzisz, ze usuwajac konto na nk.pl (badz innym portalu), usuwasz rowniez e-maila z ich bazy?
tak!

poza samym usunięciem należy do nich napisać mejla w tej sprawie, że nie życzysz sobie, aby dłużej przechowywali jakiekolwiek Twoje dane osobowe - tak, zrobiłem to :]

O ile wiem, na CM Rev istnieje mozliwosc usuniecia konta
chyba ADR jest jednak ważniejszy i nie widzę, aby dementował słowa Amena
Swoja droga - chyba nie ten temat?
no to wystarczy chyba, aby jakiś miły mod przeniósł posty, nie?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...