Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do kogoś rozsądnego z waszego serwisu. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć kto jest taki "mądry" na oficjalnej stronie że zezwala na tak chamskie, prowokacyjne, żałosne a co najważniejsze debilne teksty niejakiego pucka czy jak mu tam? Czy też to ma być wizytówką waszej strony? Jakoś nie przypominam sobie z jego strony konstruktywnego tekstu na poziomie (może ma z tym problemy, nie wiem) o komentarzach już nie wspominając, ale czy tak powinien się zachowywać Redaktor chyba najpopularniejszego serwisu w kraju o tematyce FM? Chyba że macie dewizę- "nie podoba się to wypad i nie czytaj" to wtedy przemilczcie moje pytanie.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do kogoś rozsądnego z waszego serwisu. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć kto jest taki "mądry" na oficjalnej stronie że zezwala na tak chamskie, prowokacyjne, żałosne a co najważniejsze debilne teksty niejakiego pucka czy jak mu tam? Czy też to ma być wizytówką waszej strony? Jakoś nie przypominam sobie z jego strony konstruktywnego tekstu na poziomie (może ma z tym problemy, nie wiem) o komentarzach już nie wspominając, ale czy tak powinien się zachowywać Redaktor chyba najpopularniejszego serwisu w kraju o tematyce FM? Chyba że macie dewizę- "nie podoba się to wypad i nie czytaj" to wtedy przemilczcie moje pytanie.

Tak jak napisał Lucasinho, tak jak stanowi regulamin Manifestów redakcja CM Revolution nie odpowiada za ich treść, więc to nie pytanie do redakcji, nie ten temat, pomyliłeś miejsce. To pytanie raczej do mnie jako autora, a ja jako autor bloga pozostaję nie wzruszony na takie komentarze - mój blog przeczytano niemalże 60 000 razy, 56 osób dodało go do ulubionych, notki skomentowano ponad półtora tysiąca razy i będę kontynuował swoje dzieło. Myślę, że dyskusja na ten temat została już zakończona, mamy wolność słowa, regulaminu nie złamałem, więc o usuwaniu ani zamykaniu nie ma mowy. Możesz jednakże komentować moje notki, ja mogę te komentarze jak każdy autor bloga usuwać.

Odnośnik do komentarza

Blogi powstały po to by każdy mógł wyrazić swoją opinię na tematy FM-a, szeroko rozumianej "sceny" czy też innych dziedzin życia, dlatego ingerować nie zamierzamy - w końcu manifesty albo blogi (jak kto woli) prywatną własnością użytkowników, i mogą oni pisać o czym chcą.

 

Dziękuję za konstruktywną odpowiedź. Choć moim skromnym zdaniem trzymanie się tezy- "i mogą oni pisać o czym chcą" może być nieco zgubne prowadząc do aroganckich zachowań w stylu właśnie wymienionego przezemnie Redaktora waszego serwisu- czy aby czasem na każdej szanującej się stronie nie jest tak że Admini bądź też Moderatorzy powinni świecić swoim przykładem? Czy nie jest tak że są oni nieco ponad innymi użytkownikami ale w zamian za to powinni szczególnie dbać o swój wizerunek, a zarazem całego projektu jakim jest CMRev? Zresztą to nie tyczy się tylko waszego serwisu (konkurencyjne także potrafią się "popisać"), pisze w waszym ponieważ akurat ruszyły mnie tak idiotyczne i chamskie teksty jak choćby ten o gwoździu do trumny konkurencji. No cóż, każdy z nas jest tylko zwykłym czytelnikiem a zarazem innym i być może jestem osobą inaczej wychowaną traktującą zgoła odmiennie podstawowe zasady kultury osobistej i umiejętności zachowania dobrego smaku (co mogę śmiało przytoczyć do stwierdzenia osoby której zachowanie się mi nie podoba a która stwierdza iż "będzie kontynuować swoje dzieło"- no cóż, jeśli to ktoś nazywa dziełem...)

Swoja droga widziałem kiedyś na pewnym serwisie opcję "Ukrywaj Wypowiedzi Użytkownika", polegającą na możliwością dla zwykłego użytkownika niejako banowania wypowiedzi pewnych osób, do tego dodać jeszcze możliwość ukrycia jego "artykułów" i można jakoś żyć nie zmuszając przeciętnego użytkownika po przeczytaniu kolejnego słabego artykułu lub komentarza na takim samym poziomie, zwłaszcza ze strony Moderatora, do omijania szerokim łukiem działu- w tym przypadku Manifestów.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Pucku troszke naiwnym wydaje mi sie jednakowoz tlumaczenie, ze w Twoim manifestach mozesz pisac co chcesz i nie nalezy na to patrzec poprzez pryzmat CM Rev. Jestes redaktorem tej strony - i nie reprezentujesz jej tylko i wylaczenie na jej lamach, ale takze - jesli odosisz sie do tematow bezposrednio jej dotyczacych - poza nia. W tym na prywatnym blogu, czy tez w prywatnej rozmowie.

 

I jeszcze jedno - to, ze cos jest tlumnie odwiedzane i czytane wcale nie oznacza, ze jest dobre. Moze to rownie oznaczac, ze tekst po prostu budzi zainteresowanie, bo jest kontrowersyjny niczym wystapienia Palikota z wibratorem w sejmie. Wszyscy o nich mowia, a kazdy dobrze wie, ze ich merytoryczna wartosc jest nikla.

Odnośnik do komentarza

Heniu, dobrze. Ja nie zabronię nikomu patrzenia na mnie poprzez pryzmat CM Rev, czy na odwrót. Jak patrzy, tak patrzy. Ale bloga wciąż mogę pisać tak, jak tylko ja chcę i nikt nie ma i nie będzie miał na to wpływu.

 

Nie upieram się, nie będę przekrzykiwał co do merytorycznej wartości, ale Palikot wyszedł z wibratorem na konferencję prasową, aby upomnieć się o ukaranie policjantów, którzy na komisariacie w Lublinie najpierw molestowali, a potem zgwałcili kobietę.

Odnośnik do komentarza

Pucek ma wg mnie prawo pisać co mu się żywnie podoba w manifestach, tak samo jak ja.

Ewentualnie jeśli naruszy jakieś, nazwijmy to - dobre obyczaje, to zapewne zostanie za to ukarany,

bo nie chce mi się wierzyć, że sam fakt bycia redaktorem CM Rev daje mu jakąś "ochronę", więc na pewno tak nie jest.

Osobiście uważam, że to co każdy pisze w manifeście jest jego prywatnym zdaniem, z którym możemy się zgodzić lub nie,

niezależnie od poziomu samego tekstu.

Np. jeśli ja coś bym napisał, to ja za to odpowiadam a nie np. redakcja FM Zone. Trzeba umieć oddzielić jedno od drugiego.

To tak jak właśnie z Palikotem - to że jest w PO, to nie znaczy, że swoimi "wystąpieniami" reprezentuje PO.

Chociaż CM Rev oczywiście musi zdawać sobie sprawę, że na pewno w jakiejś części niektóre manifesty Pucka na pewno

są odbierane jako głos całego właśnie CM Rev. Czy to się redakcji podoba czy nie.

A co do samych tekstów Pucka - jedne są lepsze, inne gorsze, jak u każdego chyba.

Odnośnik do komentarza

Jak lubie Pucka tak czasem po prostu jego teksty sa dla mnie bardzo marnej jakosci trollingiem nastawionym na sprowokowanie konkurencji albo na ogolne pokazanie sie - nigdy nie rozumialem takiego sposobu na zaistnienie, ale widac jest on skuteczny.

 

Ja tu napisałem z pewnością nie dlatego żeby obrazić tą osobę czy coś w tym stylu, w końcu przecież nawet go nie znam. Także nie podważam jakości niektórych artykułów pisanych w "Manifestach" przez różne osoby, w końcu jest to niejako freestyle i każdy stara się zrobić to jak najlepiej, a to czy ktoś ma talent czy też nie to już inna rzecz- ważne żeby jemu samemu sprawiało to przyjemność.

Mnie tutaj chodzi tylko i wyłącznie o powtarzające się często ostatnimi czasy teksty jak i komentarze tej osoby przesycone wyłącznie arogancją i chamstwem. W takim wypadku uważam ze jednak coś jest nie tak, albo z ludźmi którzy zezwalają na takie zachowanie albo z osobą która na okrągło publikuje takie wypociny, dając przy tym jeszcze wyraz wybitnego samozadowolenia ze swojej postawy. No sorki chłopaki, może ja jestem przewrażliwiony a może niepotrzebnie przykładam wiele uwagi do szacunku wobec drugiej osoby (nawet nieznanej mi osobiście) ale mimo wszystko zawsze będę tępił takie zachowanie (choć w tym danym przypadku jak widać jest to walka z wiatrakami).

Odnośnik do komentarza

Masz jakiś jasny postulat? Bo wtedy można zastanowić się czy jest on do zrealizowania, czy nie. A w tej chwili nie jest mi jasne czego chcesz. Jeżeli to próba wywarcia presji, zmiany sposobu działania na mnie, to myślę, że strzelasz kulą w płot, ponieważ nie raz i nie dwa już próbowano i te działania zawsze kończyły się fiaskiem.

Odnośnik do komentarza

Masz jakiś jasny postulat? Bo wtedy można zastanowić się czy jest on do zrealizowania, czy nie. A w tej chwili nie jest mi jasne czego chcesz. Jeżeli to próba wywarcia presji, zmiany sposobu działania na mnie, to myślę, że strzelasz kulą w płot, ponieważ nie raz i nie dwa już próbowano i te działania zawsze kończyły się fiaskiem.

 

Postulat? Nie, nic z tych rzeczy, raczej pytanie do rozsądnych Moderatorów z waszego serwisu czy byłaby możliwość wprowadzenia opcji "Ignoruj Użytkownika" o której już wyżej wspomniałem. Coraz powszechniejsza rzecz na wielu szanowanych serwisach i jakże przydatna.

Presja na tobie? Sam sobie odpowiedziałeś na to stwierdzenie. Wypada mi tylko życzyć ci abyś w swoim jak widzę w profilu bardzo młodym życiu jak i tym starszym , spotykał się z jak największym szacunkiem i kulturą ze strony innych ludzi, wbrew temu który ty pokazujesz na stronie CMRev.

Odnośnik do komentarza

Odpowiadam - manifesty nie są promowane jakimiś popupami, które nie znikają dopóki ich nie przeczytasz w związku z czym najprostszą metodą na nieczytanie manifestów Pucka jest ich ignorowanie. Co do komentarzy, w najbliższej przyszłości nie planujemy wprowadzać opcji ignorowania użytkowników, ponieważ nie jest ona powszechna na serwisach o podobnej charakterystyce do CM Revolution.

Odnośnik do komentarza

Odpowiadam - manifesty nie są promowane jakimiś popupami, które nie znikają dopóki ich nie przeczytasz w związku z czym najprostszą metodą na nieczytanie manifestów Pucka jest ich ignorowanie. Co do komentarzy, w najbliższej przyszłości nie planujemy wprowadzać opcji ignorowania użytkowników, ponieważ nie jest ona powszechna na serwisach o podobnej charakterystyce do CM Revolution.

 

Zgadzam się z tym pierwszym dotyczącym "artykułów" tego "redaktora", jak najbardziej słuszna uwaga, tego raczej nie da się obejść. Co do komentarzy osoby z Waszego Gabinetu? No cóż, skoro opcja którą podsunąłem faktycznie nie pasuje do stylistyki serwisu, to wypada mi tylko mieć nadzieję że pewnego dnia znajdzie się kompetentna osoba w waszych szeregach która trzeźwo patrzy na debilizmy jakie wyprawia wasz kolega i może CMRev stanie się przyjemniejsze dla przeciętnego czytelnika, a moze inaczej- przyjaźniejsze. Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...