Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

hehe wiesz od 1 września pod poprzednim updatem do 2010 było tyle zapytań o update, że to jasna cholera weźmie, ii teraz muszą coś wymyśleć, jak ma być bomba to musi być z hukiem. Więc tak poczekają trochę, ludzie będą strasznie wkurzeni, będą siedzieć do rana i to jest pewne i nagle pyk strona mygnie szybko a na nim update do 2010. Po prostu ma być bomba będzie bomba!

Odnośnik do komentarza

Nie wiemy kiedy uda się wrócić - być może dopiero rano, jak będzie można skontaktować się z Administratorem. Ostatnio trochę skoczyło nam obciążenie przez wzrosty zainteresowania stroną i musimy dostosować hardware, za kłopoty przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówię - nie ma tu żadnej ściemy. Strona padła, bo serwer nie wytrzymuje ostatnich wzrostów odwiedzin, musimy go dostosować i porozumieć się z Administratorem. Mam nadzieję, że jutro rano wszystko będzie już dobrze i ostatni element Kampanii Update'owej ujrzy światło dzienne.

Odnośnik do komentarza

Dzień Rewolucyjnej Kampanii Update'owej przyniósł dodatki aż do czterech edycji Football Managera!

 

Po Bambinos FM 2007 Update, FM 2008 Revolution Update oraz Przemkoo FM 2009 Transfer Update 2010-2011 przyszła pora na efekty pracy Revolution Update Teamu, czyli FM 2010 Revolution Update! Warto nadmienić iż w przypadku ostatniego uaktualnienia wykonano dwie wersje - jedną ze zmianami umiejętności wirtualnych piłkarzy, drugą zaś bez tych zmian!

Odnośnik do komentarza

Fajnie że wam się chce robić takie rzeczy, to z pewnością nie lada gratka dla wielu, tylko (no właśnie)... tylko że na przykład dla mnie, osoby która "szczegółowo zagłębia się we wszystkie aspekty funkcjonowania klubu" (wypowiedź jak z konferencji :D) błędy z "dublami" w stylu tego Kagawy czy też kilku klonów prezesów źle świadczą o tym projekcie i gra na takim "pliku" całkowicie traci sens i głównie radość z gry. Dziwi mnie że po tylu tygodniach niewątpliwie ciężkiej pracy wypuszczacie coś jak widać bez uprzednich testów. Wygląda to tak jakbyście tylko za wszelka cenę chcieli coś wrzucić na wasz serwis, byle tylko coś było, byle tylko pojawił się news...

Myślę że wielu ludzi wolałoby poczekać z tydzień dłużej ale dostać produkt przynajmniej dobrej jakości, bo jakkolwiek jakieś braki transferowe są "do przeżycia" i jak najbardziej zrozumiałe, to wspomniane już buble z "dublami" absolutnie nie powinny mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza

Ilość > jakość ? Nowa dewiza?

 

No można to nazywać jak się komu podoba :) wyrażam tylko moje własne zdanie w temacie ku temu przeznaczonym :) - i tak, dla mnie ważniejsza zdecydowanie jest jakość aniżeli ilość- "dwoma zgniłymi ziemniakami nie najesz się tak samo jak jednym pulchnym i zdrowym" (sam to wymyśliłem :D )

Odnośnik do komentarza

Myślę że wielu ludzi wolałoby poczekać z tydzień dłużej ale dostać produkt przynajmniej dobrej jakości, bo jakkolwiek jakieś braki transferowe są "do przeżycia" i jak najbardziej zrozumiałe, to wspomniane już buble z "dublami" absolutnie nie powinny mieć miejsca.

Znamy powód wystąpienia dubli i staraliśmy się w miarę możliwości je usuwać, jednak nie wszystko się udało, a były momenty gdy wydanie update stało pod naprawdę dużym znakiem zapytania. Jedynym sposobem, aby tych dubli uniknąć byłoby rozpoczęcie pracy od nowa, co wydłużyłoby oczekiwanie na update znacznie bardziej niż o tydzień.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...