Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A tak już abstrahując od tego absurdu, to wolałbym nawet dodać godzinę później swojego newsa, byleby był dokładny i rzetelny, jak teraz, niż dodać to co Wy, a potem to poprawiać przez następną godzinę.

 

z takim podejsciem sugeruje, byscie zmienili sie w kwartalnik

Odnośnik do komentarza
Ojejku, Dapsz, no litości, uroniłeś już łezkę z tego powodu? Dam Ci radę, co jest kluczem do bycia lepszą stroną od CM Revolution (jeśli to jest Waszym celem, jeśli nie albo jeśli myślisz, że już jesteście to nie czytaj dalej) - nie jest to bycie pierwszym z newsem o FM 2011, tylko zmiana mentalności, bo gdybyśmy my kilka lat temu byli rozgoryczeniu po każdym razie, gdy nas kopał ktoś w dupę (a kopał nas każdy, bo my niby Ci niepokorni), to byśmy nie byli tu gdzie jesteśmy.

Nic nie uroniłem, bo nie miałem powodu. Nie bardzo rozumiem co to ma do obecnej sytuacji, bo nas nikt nie kopał w dupę. To znaczy jesteście tutaj, czyli na etapie oszukiwania i zmiany godzin publikacji newsów? Chyba nie chcę być w tym miejscu nigdy :)

 

EOT

Odnośnik do komentarza

Brakiem profesjonalnego podejścia jest to, że dwie osoby mogły jednocześnie zaklepać na forum korektę i nie zauważyć niżej/wyżej posta drugiej osoby? W tak ważnej i napiętej chwili? Weź przestań...

Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz... Co ma forum, posty i korekta do jednoczesnego edytowania newsa przez dwie osoby? Rozmawiamy o jednoczesnej edycji i zatwierdzaniu newsa przez dwie osoby czy jakimś waszym wewnętrznym systemie korekt? Bo jeśli to drugie to OK - zwracam honor, tyle że w poprzednim poście napisałeś o newsie i do tego się odniosłem. Jeśli jednak to pierwsze to oczywiście, że jest to brak profesjonalnego podejścia. Jak dwie osoby, oddalone od siebie, nie mając wgląd w to, co robią, mogą edytować jedną wiadomość? Niby na jakiej zasadzie - ja uzupełniam informacje z filmiku Milesa od 0:30 do 0:48, a Ty następne 30 sekund? To bym się nie dziwił, że wam tyle czasu zajmuje pisanie.

 

Wybacz, ale kuriozalne jest, aby dwie osoby jednocześnie poprawiało tę samą informację. I potem kończy się to draftowaniem, publikowaniem, ponownym ściąganiem do draftu itd. Skoro np. dwóch newsmanów może w jednym newsie 2 razy napisać to samo i puścić to jednocześnie.

 

I w ogóle, mimo waszego podejścia do kwestii newsów, to jednak głupie jest czekanie z takim hotem 20 minut, aż będzie piękny i kolorowy. Dla szarego gracza ważna byłaby sucha informacja, że już jest filmik, z adnotacją, że w późniejszym czasie pojawią się konkretne informacje (co np. praktykujecie przy newsach o patchach, kiedy najpierw jest info o ważniejszych poprawkach, a dopiero potem pojawia się spolszczona lista). No ale wasza sprawa :).

 

Edyta: Johniss dobrze prawi w kwestii szybkości publikacji newsów.

Odnośnik do komentarza

Oj, wydaje mi się, że jak na fanowską stronę to wyrobienie się w 20 minut od publikacji filmiku (trochę po 13) ze wszystkim nie jest złym wynikiem, w przeszłości bywało dużo gorzej. Na portalach, które mają miliony wejść czasem dłużej się czeka na wyniki zakończonych meczów czy raporty spod Krzyża :)

Odnośnik do komentarza

Akurat współpraca wśród redakcji nad newsem o zapowiedzi FM 2011 przebiegła niemalże perfekcyjnie. Widziałem jak kilka osób współpracowało nad gorącym materiałem ze sobą w pocie czoła, czego efektem jest rzetelny i wyczerpujący temat news. Niemalże perfekcyjnie gdyż wydaje mi się, że kwestia zawirowania z godziną może wynikać właśnie z budowy i mechanizmu naszego systemu CMS, który pokrótce opisał Barton w jednym z wcześniejszych postów.

 

Nie rozumiem jednak absolutnie do czego zmierza dyskusja - my nie mamy problemów z cofaniem godziny i nie robimy takich numerów, bo szkoda nam na to czasu, więc co staracie się udowodinć? Jako redakcja CM Revolution skupiamy się na szybkim, rzetelnym i jakościowo najlepszym informowaniu graczy polskojęzycznych i anglojęzycznych (zauważcie, że również CM Rev EN w bardzo krótkim czasie opublikowało newsa o FM 2011). Nie mamy czasu i ochoty cofać zegarków, z kolei mamy wielką ochotę na publikowanie dobrych jakościowo materiałów w szybkim tempie.

 

Reasumując, zapraszam do czytania wartościowych materiałow i udziału w dyskusji na temat gry, bowiem bardzo ciekawe niusy o nowym FM-ie za nami i przed nami.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym, żebyśmy w przyszłości mogli jednak skupiać się na śledzeniu informacji, które będą przydatne naszym czytelnikom, aniżeli szerokim odpisywaniem, komentowaniem i tłumaczeniem tego jak pracujemy i działa nasz panel. Rozumiem, że niektórzy mogą być lub odgrywać tutaj wiecznie sfrustrowanych komentatorów naszych poczynań, ale dla funkcjonowania CM Revolution są zupełnie zbędni. 

 

Na zarzuty oczywiście zawsze odpowiemy, ale jeżeli ktoś poddaje pod wątpliwość nasze odpowiedzi, to raczej nie przychodzi tutaj, aby ich wysłuchać, tylko sobie popluć. 

Odnośnik do komentarza

Moja uwaga administratorska dla bandy spienionych frustratów szukających dziury w całym: nasz system puszczania newsów po draftowaniu opiera się na JavaScripcie, który niestety ma tę wadę, że pobiera daty z komputera osobnika, który dany news puszcza. Wystarczy więc, że ktoś ma źle ustawiony zegar w windowsie a system puszcza mu newsa o złej godzinie. Ma on swoje lata, więc nie jest doskonały, ale zasadniczo większych problemów z nim nie ma. Perez, sam wiesz, że data napisania newsa zmienia się po puszczeniu draftu.

 

Cała filozofia, uspokójcie się, bo robicie niewiadomo co z czego. Dat cofnąć się nie da, na do kolegów newsmanów mam uwagę, aby synchronizowali sobie czas systemowy z internetem ;)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że niektórzy mogą być lub odgrywać tutaj wiecznie sfrustrowanych komentatorów naszych poczynań, ale dla funkcjonowania "strony o FM" są zupełnie zbędni. 

 

Na zarzuty oczywiście zawsze odpowiemy, ale jeżeli ktoś poddaje pod wątpliwość nasze odpowiedzi, to raczej nie przychodzi tutaj, aby ich wysłuchać, tylko sobie popluć. 

Idealnie opisałeś swoje działania w tematach konkurencyjnych stron ;)

Odnośnik do komentarza

Parę informacji o tym co na stronie w związku z zapowiedzią FM 2011:

 

Fani Sony PSP na pewno będą bardzo zadowoleni, ponieważ SI potwierdziło informację o wydaniu FM Handheld; dodatkowo w tym newsie pokazujemy wygląd pudełka, który również upubliczniło SI. Jesli ktoś nie zdążył sobie pooglądać screenów, albo nie bardzo wie co one przedstawiają, to służymy pomocą. Do tego dwie mało pozytywne informacje - po pierwsze wiele wskazuje na to, że rację mają Ci, którzy mówią, że FM 2011 pojawi się w sklepach dopiero w grudniu przed Gwiazdką, zaś po drugie CD Projekt również nas nie rozpieszcza i potwierdza cenę nowego Managera w sklepach. Wszystkie te informacje, a także kilka innych np. na temat wymagań sprzętowych FM 2011 możecie znaleźć w pigułce w Kartotece FM 2011, którą dzisiaj uruchomiliśmy.

 

A dla tych z Was, którzy jeszcze grają w starsze wersje gry mamy krótkie podsumowanie nowości w Grafice i w FilePlanet.

 

Zachęcamy do regularnego odwiedzania CM Revolution.

Odnośnik do komentarza

Serdecznie zapraszamy do zamówienia gry Football Manager 2011 za pośrednictwem naszej strony - oferujemy Wam możliwość zamówienia Football Managera 2011 w pre-orderze w korzystnej cenie. Zamiast 129,99zł, sugerowanych przez polskiego dystrybutora, u nas możecie zamówić grę za 109,90 zł!

 

Jest to nie tylko wybór bardzo dobrej oferty, ale to także Twój wkład w rozwój naszej strony. Chcemy, żeby takie osoby, które zdecydują się w ten sposób wesprzeć CM Revolution, miały poczucie że pomagają; żeby było je widać, a zatem nick każdego użytkownika, który zamówi grę w naszym pre-orderze będzie przez pół roku wyróżniony pogrubieniem oraz specjalnym oznaczeniem. Dodatkowo, użytkownik będzie wyróżniał się specjalnie przygotowanym na tę okoliczność userbarem (jego wygląd możecie zobaczyć w linku poniżej). To jednak nie wszystko – kolejnym udogodnieniem z którego skorzysta osoba wspomagająca w ten sposób CM Revolution będzie brak reklam w profilu użytkownika, jego manifestach i innych miejscach jego aktywności przez pół roku.

 

Jeżeli zdecydujecie się zamówić FM 2011 przez Internet (zapewniam, że warto!) skorzystajcie z naszego sklepu, do którego link poniżej:

 

Zamów FM 2011 z CM Revolution!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Akademia taktyczna przygotowywana przede wszystkim przez Piotra Sebastiana i Brudasa, ale też jakubkwę, De Rapha, a także Lucasinho, Pomstiboriusa, Seja, Qstosha, Godmana i Bobiego jest już dostępna na CM Revolution. Zachęcamy do aktywnego współtworzenia działu przede wszystkim poprzez przesyłanie swoich taktyk. AT będzie oczywiście na bieżąco uzupełniana o kolejne nowinki.
Odnośnik do komentarza

Rewolucyjna Kampania Update'owa to efekt wspólnej pracy Revolution Update Team - dzięki temu zespołowi jednego dnia, w jednym miejscu, znajdą się aktualizacje na niespotykaną dotąd skalę! Od godziny 20 porcjujemy czytelnikom nowe pliki - póki co udostępniliśmy Bambinos FM 2007 Update, CM Revolution 2008 Update oraz Przemkoo FM 2009 Transfer Update 2010-2011. Prawdziwa bomba dopiero nastąpi - zapraszamy do nas po update'y do Football Managera!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...