Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wszyscy mają taki problem, ale gdy ja chcę obejrzeć którąś z bramek nadesłaną do konkursu GOOOL! to wyskakuje mi napis: "To jest prywatny film wideo. Jeśli został on wysłany do Ciebie upewnij się, że akceptujesz prośbę przyjaciela nadawcy", i filmiku nie da się obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Ja mam takie pytanie co się dzieje z angielską wersją strony, bo ostatni news jest sprzed prawie miesiąca, ostatni komentarz jeszcze dawniej. Trochę czasu od startu tego projektu mineło, a jakoś wielkiej poprawy nie widać, a wręcz jest coraz gorzej.

 

Kryzys mój drogi, kryzys. Nas też on dotknął.

Ludzie nie chcą pracować za połowę stawki.

Speed obciął nam pensje :/ .

 

Także przez to umiera dział "Talenty" :/ .

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy wszyscy mają taki problem, ale gdy ja chcę obejrzeć którąś z bramek nadesłaną do konkursu GOOOL! to wyskakuje mi napis: "To jest prywatny film wideo. Jeśli został on wysłany do Ciebie upewnij się, że akceptujesz prośbę przyjaciela nadawcy", i filmiku nie da się obejrzeć.

 

Juz wszystko dziala, mielismy taki problem przez chwilke, ale zostal szybko naprawiony. Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Fenix to niespełniony updater, megaloman, mający kompleksy na punkcie tego, że inni robią lepsze uaktualnienia od niego. Nie przejmuj się nim, jego zarzutami i nie zwracaj uwagi na to, co pisze - został zbanowany, a potem zakładał kolejne konta (oczywiście każde jest już oznaczone czerwonym kolorem za multikonto).

 

A ładnie to tak mówić o kimś jak ktoś jest nieobecny, szanowny filozowie???? Ja jestem niespełnionym updaterem??? To rób przez niemal 2 lata bez przerwy, samemu, update na sezon 95/96 do FM 06 a potem po wydaniu bądź za niego besztany (choć nie wiadomo za co, w końcu nie moja wina że w między czasie wyszedł FM 07) i lekceważony. Mam prawo być rozgoryczony. A co do jakości update'ów to raczej nigdy nie byłbyś w stanie czegoś takiego zrobić, Twoje rączki zdają się być na to zbyt delikatne. I na pewno nie czuję się gorszy w update'ach od Fudiego i Messinho ale nie chce mi się już do tego wracać, znam swoją wartość.

 

To tak nawiązując do tego postu, bo dopiero teraz rzucił mi się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Fenix to niespełniony updater, megaloman, mający kompleksy na punkcie tego, że inni robią lepsze uaktualnienia od niego. Nie przejmuj się nim, jego zarzutami i nie zwracaj uwagi na to, co pisze - został zbanowany, a potem zakładał kolejne konta (oczywiście każde jest już oznaczone czerwonym kolorem za multikonto).

 

A ładnie to tak mówić o kimś jak ktoś jest nieobecny, szanowny filozowie???? Ja jestem niespełnionym updaterem??? To rób przez niemal 2 lata bez przerwy, samemu, update na sezon 95/96 do FM 06 a potem po wydaniu bądź za niego besztany (choć nie wiadomo za co, w końcu nie moja wina że w między czasie wyszedł FM 07) i lekceważony. Mam prawo być rozgoryczony. A co do jakości update'ów to raczej nigdy nie byłbyś w stanie czegoś takiego zrobić, Twoje rączki zdają się być na to zbyt delikatne. I na pewno nie czuję się gorszy w update'ach od Fudiego i Messinho ale nie chce mi się już do tego wracać, znam swoją wartość.

 

To tak nawiązując do tego postu, bo dopiero teraz rzucił mi się w oczy.

 

Przykro mi, lacze sie z Toba w bolu. I ja rowniez znam Twoja wartosc. Besztany byles za to, ze w kazdym temacie onanizowales sie z tym swoim apdejtem. Zreszta moglbym odeslac do pewnego manifestu...

Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo, odeślij, ja tam nie mam kompleksów w przeciwieństwie do niektórych. I nie używaj słów typu "onanizować" bądź innych ekspresywnych epitetów bo ja mówię grzecznie, a jak ja bym Ci dogadał, to dopiero byś miał. Prawda jest taka że ludzie nie cenią profesjonalnej roboty i nie doceniają ogromu pracy, jaki przeznaczyłem właśnie dla społeczeństwa, aby mogli sobie pograć.

 

Poza tym - zrób chociaż w połowie tyle co ja, to pogadamy.

Odnośnik do komentarza

Może odwrócmy proporcje - Ty rób tyle co Seju robi na codzień, nie przechwalając się tym na każdym kroku, to wtedy może ktoś będzie Cię szanować.

 

A Sufler się nie rozlał,bo pan Fenix ma u nas dożywotniego Wroga Ludu, toteż przeniósł swoje żale tutaj, bo tu jeszcze go nikt nie zbanował.

Odnośnik do komentarza

No pewnie że zostałem wywalony bo nie lizałem dupy redakcji, proste. Moje update'y nie były pod szyldem CMREV, nie dedykowałem ich członkom redakcji ani nie pracowałem nad nim z żadnymi użytkownikami suflera - może dlatego był taki "mało sprzedajny" (bez dwuznaczności)?

 

De Raf - ito jest właśnie to - tutaj szanuje się takich, którzy robią to co Seju - czyli nic. Ale ja tutaj nie chcę rozpoczynać jakiejś większej kłótni, chciałem tylko odparować szanownemu Grzelowi który chyba nie był nauczony dobrych zasad wychowania a etos rycerski jest mu kompletnie obcy.

 

Podążę śladem poprzedników i również odwołam się do czynności erotyczno-kopulacyjnych, bo widzę że są tutaj tolerowane - nie mam zaburzeń orgazmu z powodu tego, że jestem tako "Dożywotni wróg ludu". Co z tego że tak jest napisane, skoro osoba która przydzieliła mi ten napis, jest dla mnie nikim??? Z drugiej strony to smutne, bo pokazuje, że w suflerze nie można się czemukolwiek przeciwstawić....

Odnośnik do komentarza

Może z Sejem przesadziłem - sam nie wiem co robi i ile robi, ale wątpię, by zrobił taki update co ja zrobiłem.

 

Karpin - bana dostałem za krytykę wobec update'a Fudiego i Messinho.

 

W ogóle w tym ostatnim poście trochę przesadziłem bo nie powinienem się tak nosić i na pewno jest wieluuu ludzi którzy potrafiliby zrobić sto razy lepszy update niż wyżej wspomniany (ten nie mojego autorstwa).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...