Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Staram się siedzieć cicho, ale dzisiaj przesadziliście. Rozumiem, że z braku konkurencji sześć godzin spóźnienia z informacją o dacie premiery wielkiej różnicy nie zrobi, ale ten nius mnie rozbroił:

 

Co wtedy może sobie pomyśleć przeciętny gracz? Są dwie wersje wydarzeń. Pesymista stwierdzi, że gra jest beznadziejna i nie da się w nią grać, nadaje się tylko na śmietnik. Optymista natomiast nie zrazi się niedociągnięciami i zauważy, że to jest tylko demo, a pełna wersja na pewno będzie posiadała mniej błędów. Czasami jednak, na domiar złego, nie ma mowy o zmianie czegokolwiek w kodzie gry, ponieważ powędrowała ona już do rąk producentów, których zadaniem będzie teraz wyprodukowanie odpowiedniej ich ilości - i tak jest również w przypadku nowego Football Managera. Jednak nie ma powodu, aby się niepotrzebnie denerwować. W takich sytuacjach pojawia się wizja stworzenia patcha. Ale aby ów zrobić, potrzebni są fachowcy. A fachowiec nie może pracować nad czymś, o czym niewiele wie. I wtedy naszym oczom ukazują się odpowiedni ludzie, którzy dzięki zaangażowaniu graczy spiszą bugi i postarają się o ich poprawienie. Takim odpowiednim człowiekiem jest Krzysztof Ściborek, który za pomocą scenowego CM Forum postanowił zebrać materiały na temat błędów. Dzięki temu możemy w odpowiednim temacie wypisywać zauważone przez nas bugi i w ten sposób przyczynić się do poprawy grywalności FM-a 2008.

 

Czy autor tego niusa w ogóle wie, (a) kim jest Krzysiek, (b) czym się zajmuje, © czym się różni błąd bazy danych od błędu kodu gry, oraz (d) czym się różni baza danych od łatki? Gdzie w podlinkowanym temacie jest cokolwiek o zgłaszaniu błędów gry? Gdzie jest choćby wzmianka o patchu? Przecież to jest dezinformacja czystej wody; ludzie będą jeszcze mieli pretensje do Krzyśka, że łatki nie wypuścił.

Odnośnik do komentarza
Bo jestem agresywny z natury chytry.gif. A raczej bo drażni mnie taki totalny brak profesjonalizmu. Nie potrafię zrozumieć, jakim cudem z dwuzdaniowego postu Krzyśka o polskiej bazie w demie można tyle kitu wydusić profesor.gif.

Nazywa się to misinterpretacja, w zadnym wypadku nie chodzilo o wyciskanie kitu, a po prostu nie zrozumienie w pelni o co w temacie chodzilo. Grzechoo właśnie teraz wali sobie w mordę za to co napisał, a ja sam się biję w pierś, bo jeszcze mi nawet na gadu tego newsa wklejał, ale byłem rozkojarzony dyskusją z Iconem, meczem i matematyką.

Jeśli chodzi o brak profesjonalizmu - fakt, teraz daliśmy dupy. Ale nie przesadzajmy, akurat braku profesjonalizmu nam nie można zarzucić. To, że info o dacie premiery wyszło od nas dopiero po kilku godzinach, to głównie wina zalatania ludzi i braku newsmanów. Ja sam wróciłem do domu dopiero o 6 i dopiero po 7 wszedłem na footballmanager.net i zobaczyłem co się dzieje.

 

phi, pewnie stad ze jakis nie do konca trzezwy koles pisze newsy ktore myla czytelnikow?? cmrev nigdy nie dogonicie takich sajtow jak lcm/lfm, jesli w sklad redakcji wchodzic beda tacy... zacytuje kogos:"kto sie myli ten jest pomylony"

Znamy twoją opinię, dziękujemy bardzo. Cieszę się, że po jednym błędzie oceniasz kilkuletnią pracę strony, dobrze to o tobie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...