Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż - ja nie przegadam Ciebie, Ty - mnie.

Jesli na argument odpowiadasz: niby tak, ale..., to nie dosc, ze przyznajesz mi racje, to jeszcze otwierasz nowe pole dyskusji, a po mojej odpowiedzi okazuje sie, ze nie masz ochoty kontynuowac dyskusji. Zdecydujze sie, bo jak na razie wychodzi na to, ze wlasnie Cie przegadalem...

 

nie tacy jak Rev mieli podobne problemy w dniu premiery (Wiedźmin 2, WoW, etc).

A co tu ma do rzeczy Wiedzmin 2? Interesuje mnie FM i CM Rev...

Odnośnik do komentarza
Cóż - ja nie przegadam Ciebie, Ty - mnie.

Jesli na argument odpowiadasz: niby tak, ale..., to nie dosc, ze przyznajesz mi racje, to jeszcze otwierasz nowe pole dyskusji, a po mojej odpowiedzi okazuje sie, ze nie masz ochoty kontynuowac dyskusji. Zdecydujze sie, bo jak na razie wychodzi na to, ze wlasnie Cie przegadalem...

 

Jesteś marzycielem, czy wiecznym optymistą?

 

nie tacy jak Rev mieli podobne problemy w dniu premiery (Wiedźmin 2, WoW, etc).

A co tu ma do rzeczy Wiedzmin 2? Interesuje mnie FM i CM Rev...

 

To, że każdemu się zdarza spóźnić lub spartolić robotę. Porównanie takie, trudno zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Naprawianie może być wieloetapowe, na zasadzie "poprawiliśmy to i to, puszczamy - jak się nie zwiesza, to gotowe, jak się zwiesza, to szukamy kolejnych luk", dlatego to jest raczej zachęta do sprawdzania, czy już jesteśmy online, bo inaczej nie stestujemy tego ruchu.

 

 

 

Szybko to nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Naprawianie może być wieloetapowe, na zasadzie "poprawiliśmy to i to, puszczamy - jak się nie zwiesza, to gotowe, jak się zwiesza, to szukamy kolejnych luk", dlatego to jest raczej zachęta do sprawdzania, czy już jesteśmy online, bo inaczej nie stestujemy tego ruchu.

 

 

Szybko to nie ruszy.

Jutro też jest dzień, pojutrze też. W sumie to teraz bez znaczenia kiedy to zostanie naprawione.

Odnośnik do komentarza

Urodziny były wczoraj i według wielu się udały :)

 

:rotfl: czyli kto nie widział, niech żałuje? A od jutra czekamy do następnej rocznicy?

 

Niby tak - ale ile można marudzić, SZk?

:)

 

Ja pompowałem balonik? Sorry, ale chyba mogę sobie - tradycyjnie - pomarudzić, skoro jest jak jest, czyli nie ma nic. W sumie to nawet ja nie spodziewałem się takiego czegoś. Sądziłem, że szału nie będzie, ale takiej klapy nie przewidziałem.

Odnośnik do komentarza

Ja pompowałem balonik? Sorry, ale chyba mogę sobie - tradycyjnie - pomarudzić, skoro jest jak jest, czyli nie ma nic. W sumie to nawet ja nie spodziewałem się takiego czegoś. Sądziłem, że szału nie będzie, ale takiej klapy nie przewidziałem.

Wybacz, o Wielki.

 

:)

Odnośnik do komentarza

Urodziny były wczoraj i według wielu się udały :)

nie wiem jak Ty, ale ja nie mam zdolnosci cofania sie w czasie, jezeli mozesz nauczyc mnie takich zdolnosci, chetnie sie naucze

 

Ehh, wynikły pewne problemy z powodu których nie tylko możesz a wręcz musisz poczekać z wejściem na CM Rev i tego nie unikniesz, więc zamiast narzekać to poczekaj cierpliwie.

Odnośnik do komentarza

Ja pompowałem balonik? Sorry, ale chyba mogę sobie - tradycyjnie - pomarudzić, skoro jest jak jest, czyli nie ma nic. W sumie to nawet ja nie spodziewałem się takiego czegoś. Sądziłem, że szału nie będzie, ale takiej klapy nie przewidziałem.

Wybacz, o Wielki.

 

:)

 

Po co ten sarkazm? Kurde no, nie wiem kto jest za to odpowiedzialny, ale zamiast "urodziny były wczoraj...", można napisać, "sorry, daliśmy ciała, poprawimy to i za tydzień serwis ruszy". No, ale przecież nie można tutaj niczego wymagać, przecież to nie jest Wasza praca, a wszystko robicie, kiedy Wam się chce i macie na to czas - tylko po co były te szumne zapowiedzi?

Odnośnik do komentarza

Ale nikt nie zaprzecza, że daliśmy ciała. Po prostu nie dopracowaliśmy wszystkiego na czas. Ale teksty o tym, że ruszymy za tydzień, można sobie jednak odpuścić...

 

Z drugiej strony to jest sytuacja, która może zaskoczyć każdego. Zazwyczaj coś działa albo nie działa, a nie pochodzi minutę i zdycha.

Odnośnik do komentarza

Nie chodziło mi dosłownie o tydzień, tylko o określenie jakiejś realnej daty, która nie będzie przesuwana. Lepiej będzie jak napiszecie 4, 5, 8 dni, niż "kilka godzin", które przeciągną się w kilkanaście/ kilkadziesiąt, bo będzie to kolejne rozczarowanie, prowokujące złośliwości ;) a przecież nie życzę Wam źle.

Odnośnik do komentarza

owszem nikt nie zaprzecza, ale rowniez nikt nie ma odwagi sie do tego przyznac...

 

w przypadku branzy IT zazwyczaj cos dziala, a jak nie dziala minute to wstaje mirror zeby zapewnic ciaglosc, tutaj nie działa w sposób ciągły co normalne nie jest, ale lepiej napisać, że taka sytuacja jest normalne ...

Odnośnik do komentarza

troszke wtopa, rzekomo "profesjonalny" serwis o FM, a tu taka wpadaeczka....

 

Speed gratulacje za efektowne urodziny serwisu :)

 

 

hejters gonna hejt ...

Jasne, że wtopa, nikt nie planue wtopy, nie przewidzieliśmy pewnych rzeczy przy imporcie całej bazy danych (dodam, że przez 10 lat sporo tego stuffu do CM/FM zgromadziliśmy). Oczywiście przeraszam w imieniu całego CM Rev za przerwę w dostawie koksu, jestem jednak przekonany, że wynagrodzimy to polskiej i światowej społeczności Football Managera z dużą, dużą nawiązką.

 

Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości dla tych, którzy rzeczywiście czekają, natomiast tym, co nie czekają, a mają radość z tego, że się komuś noga podwinęła - życzę powodzenia w życiu. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja pompowałem balonik? Sorry, ale chyba mogę sobie - tradycyjnie - pomarudzić, skoro jest jak jest, czyli nie ma nic. W sumie to nawet ja nie spodziewałem się takiego czegoś. Sądziłem, że szału nie będzie, ale takiej klapy nie przewidziałem.

Wybacz, o Wielki.

 

:)

 

Po co ten sarkazm? Kurde no, nie wiem kto jest za to odpowiedzialny, ale zamiast "urodziny były wczoraj...", można napisać, "sorry, daliśmy ciała, poprawimy to i za tydzień serwis ruszy". No, ale przecież nie można tutaj niczego wymagać, przecież to nie jest Wasza praca, a wszystko robicie, kiedy Wam się chce i macie na to czas - tylko po co były te szumne zapowiedzi?

 

Tam zaraz sarkazmy, Szemuś - luzuj poślady, zwykła wypowiedź, temu dałem radosną mordę. A co mieliśmy zapowiadać? Wtopę? Chcieliśmy, nie udało się, bierymy to na cyce, ku waszej uciesze i radości. Hepi?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...