Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałeś, że Pucek od tego tam jest żeby siać nienawiść.

 

Na CM Revolution nie ma osoby, która ma za zadanie sianie nienawiści. Pucek prowadzi najlepszy obecnie newsroom na Scenie i za ten dział jest u nas odpowiedzialny.

 

lol, kolega chyba nie wie, czym jest newsroom :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Nie wiedziałeś, że Pucek od tego tam jest żeby siać nienawiść.

 

Na CM Revolution nie ma osoby, która ma za zadanie sianie nienawiści. Pucek prowadzi najlepszy obecnie newsroom na Scenie i za ten dział jest u nas odpowiedzialny.

 

lol, kolega chyba nie wie, czym jest newsroom :hahaha:

Koledze chyba jakiś błąd wkradł się do newsa o fixie. Przecież poprawia on więcej niż cztery błędy, a w momencie pisania tego newsa z pewnością była już informacja o wszystkich na forum SI.

Odnośnik do komentarza
lol, kolega chyba nie wie, czym jest newsroom :hahaha:

 

Wie, tylko zastosował uproszczenie. Wiem lepiej niż myślisz. Zresztą tak u nas nazywa się dział z newsami, sądzę, że każdy zrozumiał o co mi chodzi. Ale pośmiać się można.

Odnośnik do komentarza
lol, kolega chyba nie wie, czym jest newsroom :hahaha:

 

Wie, tylko zastosował uproszczenie. Wiem lepiej niż myślisz. Zresztą tak u nas nazywa się dział z newsami, sądzę, że każdy zrozumiał o co mi chodzi. Ale pośmiać się można.

 

Nie moja wina, że dział został nazwany bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Jak tak sprawdzam w Wayback Machine, aby odpowiedzieć dokładnie, to ta nazwa działu z newsami funkcjonuje na CM Revolution gdzieś od wiosny 2004 roku, dlatego w prosty sposób można odczytywać tę uwagę, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich dni, w naszym kierunku jako próbę kiepskiego trollingu, dlatego tym bardziej przykro mi, że stronniczy (w identycznej sytuacji usuwał posty z tematu FM Zone) i głuchy jak pień (od mojej prośby minęło już prawie 13 godzin) Mod Team nie usunął tego posta.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Johniss, to już pół biedy z charakteryzacją... popatrz na scenerię, posłuchaj prowadzącego, a ten gość z CDP to już w ogóle :). A Rem może i tam świeci, ale to co mówi na pewno wiele na plus daje temu programowi. Jasne, że to nie jest coś super, znanego z mainstreamowych telewizji, ale na pewno w jakimś tam stopniu przyczyni się do promocji Football Managera i CM Revolution.

 

25min, nieźle...

 

Biorę się za oglądanie i cholera muszę w końcu zacząć regularnie was odwiedzać bo już zdążyłem zapomnieć o tym programie.

Możesz skorzystać z RSS-a: http://www.cmrev.com/rss.html albo jeżeli masz Facebooka, to polubić CM Revolution: http://www.facebook.com/cmrev?ref=ts, bo tam mamy takiego naszego newslettera. Wtedy na pewno nic Ci nie umknie.

Odnośnik do komentarza

Wszystkich, którzy chcą na bieżąco śledzić informacje o nowościach na CM Revolution, zapraszam na naszą stronę na Facebooku: www.facebook.com/cmrev. Zachęcam również do wzięcia udziału w typowaniu wyników i dzielenia się swoimi rekordami.

 

Poniżej krótki przegląd najważniejszych materiałów, które pojawiły się ostatnio na stronie.

 

 

ARTYKUŁY

 

"Nie unikam debaty" by Pucek - nasz redaktor podejmuje temat bugów w grze

Poradniki graficzne: "Jak stworzyć logo w stylu REV" autorstwa Ar2r i "Jak stworzyć koszulkę" by danielinho.

"Naśladując rzeczywistość: Kaka", poradnik Tubeya w tłumaczeniu Lucasinho o tym, jak dostosować styl gry swojego zawodnika do stylu wielkiej gwiazdy.

Pierwsza część opowiadania cammilly'iego "Scout wędrowniczek".

 

 

GRAFIKA

 

Dzieła zebrane naszych grafików, w tym kondiego192, danielinho, Ar2r, spurnego, arsenalfana1, fmatora87 oraz twórców grafik z Zachodu.

 

- Facepacki, m.in. Polska Druga Liga [REV], Juventus [Cut-Out], Borussia Dortmund [Cut-Out], Manchester City [Cut-Out] i wiele innych!

 

- Logopacki, loga klubów z lig grywalnych m.in.: Polski, Niemiec, Hiszpanii, Holandii, Danii, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Francji i wielu innych!

 

- Kitspacki, koszulki klubów z wielu lig, m.in.: Polska I Liga, Polska II Liga - grupa Zachodnia oraz grupa Wschodnia, szkocka Premier League, angielska nPower Championship i wiele innych!

 

FILEPLANET

 

- Ligi fantasy, m.in fikcyjne ligi Madery i Liechtensteinu.

 

- Nowe klasy rozgrywkowe, w tym ligi Walii, Anglii, Serbii oraz państw azjatyckich i afrykańskich.

 

- Uaktualnienia bazy danych do FM 2011, autorstwa Forbsie (najnowszy update) i Metal_Guitarist.

 

- Najnowsza wersja fake'u Vetra oraz realistyczne terminarze dla lig europejskich, w tym angielskich Premiership i Championship, belgijskiej Ligi Pro czy niemieckiej Bundesligi.

Na CM Revolution znajdziecie ponadto kilka przydatnych narzędzi, takich jak Wolfsong's Teamtalk Guide po polsku, reżim treningowy Tobiego i FM Coach Calculator.

 

TALENTY

 

Zapraszamy również do działu Talenty, gdzie znajdziecie utalentowanych zawodników do FM 2011. Marko Livaja, Lucas Piazon, Antoine Griezmann i wielu innych na pewno spełni Wasze oczekiwania.

 

Zapraszamy na CM Revolution!

Odnośnik do komentarza

Serwis CM Revolution życzy wszystkim, w tym użytkownikom CM Forum, Wesołych Świąt! Z okazji wigilii świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was zestaw prezentów:

 

Świąteczny felieton Pucka -"Pierwsza Mowa Rewolucyjna: Ja też jestem graczem!"

 

Pierwszy w Polsce, innowacyjny dodatek autorstwa Seja - koszulki 8 zespołów Ekstraklasy w technologii 3D!

 

Worek talentów od Centralnej Agencji Wywiadowczej - okrągłe 30 nowych piłkarzy!

 

I wreszcie niespodzianka od Komitetu Badań Naukowych - Polska Liga Update v.1.0, zawierający 5 grywalnych lig polskich!

 

Zapraszamy już jutro na CM Revolution w poszukiwaniu kolejnych upominków!

Odnośnik do komentarza

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia nie pozostał bez echa na CM Revolution. Tym razem zaserwowaliśmy Wam:

 

Poradnik zachiego dla początkujących blogerów - "Poradnik manifestowania"

 

Dzieło naszego Ministerstwa Kultury - "CM Revolution Europe Logopack"

 

Prezent od Komitetu Badań Naukowych - "Europejskie Ligi Update"

 

Zapraszamy już jutro na CM Revolution, obchodzić z nami ostatni dzień świąt!

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...