Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa razy dałeś link do Santos Laguny, jeden zresztą nie działa. BTW - moglibyście pisać, kto jest autorem pracy, bo wychodzi, że wszystkie te dodatki zrobiliście Wy, a np Anderlecht i Santos Laguna są autorstwa gościa z SUSIE o nicku  geordie1981.

 

E: Poza tym trochę szkoda, że Daniel stworzył ten REV style, już liczyłem że zaczniecie masową produkcję cut-outów, bo nieźle wam to wychodzi ;)

Odnośnik do komentarza

Szanowna Redakcjo,

 

w imieniu Centrum FM bardzo proszę o odczepienie się od treści publikowanych na naszej stronie w sytuacji, gdy komentarze redaktorów Waszej strony nie wnoszą nic, poza odrobiną prymitywnego trolowania. Wybaczcie, ale naprawdę, komu jak komu, ale Wam nie przystoi.

 

Przykłady były już przy okazji dema, gdy dobry.adam, bądź co bądź Minister Literatury, próbował ironicznie wykpić fakt, że członkom naszej redakcji chciało się posiedzieć do późnych godzin, aby o demie napisać tuż po ogłoszeniu tej informacji. My nikogo za to nie besztaliśmy, nikomu nie wytykaliśmy, że się nie chciało (chociaż wypadało, bo jak na oficjalną stronę, to jakoś niespecjalnie komuś zależało na bieżącym informowaniu graczy, a poświęcenie jednej nocy w roku nie byłoby wielkim wyrzeczeniem). Wypowiedzi Szanownego Redaktora przytaczać nie będę, bo były to luźne wpisy w Maryni, co nie zmienia faktu, że były nie na miejscu.

 

Kolejny przykład mamy teraz, przy okazji newsu o wycieku pirackiej wersji. Szanowi Redaktorzy, wyjaśnijcie mi, gdzie popełniliśmy błąd? Może to Wy macie jakąś niepisaną umowę z SI o tym, że słowa złego na nich napisać nie można. My nie mamy i to, co się wydarzyło, było dla nas zaniedbaniem z ich strony, o którym my napisaliśmy. Teraz pozwolę sobie na wycieczki osobiste, bo ostatni nasz apel związany z włamaniami na nasze forum, który skierowaliśmy do CM Rev, rozszedł się po kościach, bo oczywiście odwagi na przyznanie się nie wystarczyło, a wychodzi na to, że trzeba było winnego wskazać palcem.

 

Perla: słucham, wyjaśnij mi, co jest nie tak z newsem? Uważasz, że napisanie go nagle skłoni kogoś do pobrania? Uważasz, że gdybyśmy nie napisali o "wycieku" teraz, to ktoś, kto gry nie chce kupić, nie pobierze jej w piątek? Uważasz, że jakby ten news się nie pojawił, to nagle niezdecydowani pobiegną do sklepu? To już ich decyzja. To może zaraz zabronimy mediom pisać o dopalaczach, bo przecież gdyby nie media, to pewnie połowa społeczeństwa nie usłyszałaby o problemie. To SI zaliczyło wpadkę, a my jedynie o niej napisaliśmy. Nikogo nie namawiamy, a jedynie informujemy. A jeśli Ty uważasz, że userzy w Polsce tak lubują się w piraceniu gier, to Ty masz problem, a nie my.

 

Barton: weź może nas już pozwij? Czy tego jeszcze nie przerabialiście na studiach? Wybacz złośliwość, ale pewnie większość woli jak newsujesz (sierpień już za nami...), a nie udzielasz się jako znawca wszystkiego na każdym kroku. Co ma rzetelność dziennikarska do ujawniania źródła, bo chyba coś niekoniecznie temat rozumiesz... Powtarzam - to SI zaliczyło wtopę, a my jedynie o niej informujemy. A to czy userzy zaczną nagle szukać pirackiej wersji, to już łącz z ich moralnością (ci co zechcą, bez problemu poradzą sobie bez nas). My akurat nie mamy zamiaru chować głowy w piasek i udawać, że jest wszystko super, a o pirackiej wersji wie cały świat (łącznie z forum SI), tylko w Polsce cisza. My nie dajemy linków, tylko zwracamy uwagę na problem. Chociaż fakt, podoba mi się Wasza wizja świata (choćby Twoja i Perli): zero informacji o wpadkach, przekrętach, szmuglach. Rozmarzyłem się...

 

Reasumując - bardzo proszę Szanowną Redakcję o zaprzestanie takich żałosnych dyskusji. Równo dwa miesiące temu pisaliśmy, że nie zależy nam na takich bezsensownych utarczkach i się tego trzymamy. Ale widzę, że CM Rev jak nie przyczepi się co jakiś czas, to żyć nie może. Jeśli to ma sens - proszę uprzejmie, zapraszam do dyskusji. Jeśli piszecie, byle tylko zrobić trochę zbędnego zamieszania, to zastanówcie się po co.

Odnośnik do komentarza

Przykłady były już przy okazji dema, gdy dobry.adam, bądź co bądź Minister Literatury, próbował ironicznie wykpić fakt, że członkom naszej redakcji chciało się posiedzieć do późnych godzin, aby o demie napisać tuż po ogłoszeniu tej informacji. My nikogo za to nie besztaliśmy, nikomu nie wytykaliśmy, że się nie chciało (chociaż wypadało, bo jak na oficjalną stronę, to jakoś niespecjalnie komuś zależało na bieżącym informowaniu graczy, a poświęcenie jednej nocy w roku nie byłoby wielkim wyrzeczeniem). Wypowiedzi Szanownego Redaktora przytaczać nie będę, bo były to luźne wpisy w Maryni, co nie zmienia faktu, że były nie na miejscu.

Come on, mój pościk został również przez Ciebie cięto skomentowany. Myślę, ze te kilka linijek wyżej to zdecydowanie za dużo, zwłaszcza że tak mojej, jak i Twojej wypowiedzi, towarzyszyła maryniowatość. Przybij piątkę na zgodę.

Odnośnik do komentarza

Litości, naprawdę zalecam Tobie i Twoim kolegom (pardon, zalecam Szanownemu Redaktorowi i Szanownej Redakcji) trochę upuszczenia powietrza z klaty, bo ten pełen patosu tryb oświadczeniowy (brakuje mi wersji wydanej w pdfie i pisemnej wysłanej listem poleconym do naszego redaktora naczelnego) w jaki weszliście w ostatnich miesiącach jest po prostu i śmieszny i straszny. Szanowna Redakcja odpowiada, że jeżeli macie problem z naszymi komentarzami to są na to dużo łatwiejsze i mniej czasochłonne metody, niż pisanie oświadczeń - możecie kasować komentarze, banować konta, my się nie obrazimy.

 

Barton: weź może nas już pozwij? Czy tego jeszcze nie przerabialiście na studiach? Wybacz złośliwość, ale pewnie większość woli jak newsujesz (sierpień już za nami...), a nie udzielasz się jako znawca wszystkiego na każdym kroku. Co ma rzetelność dziennikarska do ujawniania źródła, bo chyba coś niekoniecznie temat rozumiesz... Powtarzam - to SI zaliczyło wtopę, a my jedynie o niej informujemy. .

 

W zasadzie nie powinienem się nawet silić na odpowiadanie Tobie w sytuacji żałosnych wstawek o pozwach, sierpniu i newsowaniu (to tak a propos tego, że nie zależy Wam na bezsensownych utarczkach i się tego trzymacie), ale mimo wszystko - nie wyczułeś ironii/sarkazmu (wybierz sobie) w tamtym komentarzu. A z Perla się zgadzam, uważam że nie powinno się o tym pisać i w tym duchu nie napisaliśmy o tym na CM Revolution (i nie, nie będę argumentował, takie mam zdanie i mam do niego prawo).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...