Skocz do zawartości

Crash dump FM 15


dZiX

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas rozgrzewki zawodników pojawia mi się crash. Czasami też zdarza się to, gdy chcę w czasie meczu wejść w TAKTYKĘ lub w taktyce zakładka PRZECIWNIK. Ogólnie nie da się grać, bo nie wiadomo, kiedy wyskoczy błąd - najlepiej włączyć mecz i nic nie zmieniać. Może jakieś rady?
Mam Windows 7. Sprawdzenie spójności plików nie pomaga, usunięcie folderu CRASH DUMPS również. Gra była przeinstalowana, włączana z dodatkami oraz bez, uruchamiałem grę w zgodności z różnymi systemami i nic.

Dodam, że na Windows Vista działało wszystko sprawnie (musiałem zmienić dysk twardy, bo stary mi padł).

Odnośnik do komentarza

Jest. Automatycznie zainstalowały się wszystkie wersje do 2012 i też był błąd. Zainstalowałem specjalnie wersję 2013 i dalej to samo.

 

Moje zainstalowane Visual C++ to:

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x86 9.0.30729.17

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x86 9.0.30729.6161

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable - x86 10.0.30319

Microsoft Visual C++ 2012 Redistributable - x86 11.0.61030

Microsoft Visual C++ 2013 Redistributable - x86 12.0.30501

Odnośnik do komentarza

Problem występuje w różnych ligach (Bundesliga, Eredivise, Serie A), więc pewnie nie ma to znaczenia.
Mój antywirus to ESET (z licencją płatną, pewnie to też nie ma znaczenia).

Sprzęt jest okej, wszystko jest tak samo, jak wcześniej, gdy wszystko śmigało, oprócz dysku, który jest większy (1TB) i RAM-u (było 2, jest 4GB). No i wiadomo, że był Windows Vista, a teraz Windows 7.

Odnośnik do komentarza

Jasne, zainstalowana i aktualna.

Konfiguracji nie podałem, bo jeśli nic się nie zmieniło poza dyskiem, systemem operacyjnym i dodatkową kostką RAM-u - a wcześniej FM działał normalnie - to chyba nie ma potrzeby :)

 

Usunąłem folder Caches (tak proponowali przy podobnym problemie na zagranicznym forum) i jak na razie zagrałem jeden mecz bez żadnych problemów. Zobaczę, jak pójdzie dalej.

 

OK, nic to nie dało. Wyskoczył Runtime error Visual C++.

Odnośnik do komentarza

Procesor Intel Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40 GHz 2.40 GHz.

 

To co zrobić z tym Visualem? U mnie pojawiają się w sumie trzy rodzaje błędów (niemalże na przemian, na pewno nie jednocześnie): 1. FM się po prostu zawiesza i nie odpowiada 2. Wyskakuje crash dump 3. Pojawia się Runtime error Visual C++ - wszystkie w tych samych sytuacjach, o których napisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...