Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
diamen

Zmiana zarządu

Rekomendowane odpowiedzi

zabierają Skrze w alternatywnej rzeczywistości Volleyball Manager ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Urok pracy w klubie finansowanym z budżetu państwa :>

Z moich podatków mu dają!!! :/

;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

350 mln złoty w nowym sezonie na transfery, chociaż w porzednim zaliczyliśmy takie straty, że właściciel musiał pod koniec sezonu dopłacić 100 mln, aby uniknąć złamania zasady Fair-Play finansowego.

Nie ma zysku, nie ma podatku :D

I to jest ciekawe: (sprawdziełm to 2 razy).

Jak tylko zbliże się do poziomu 100 mln w budżecie, od razu podpisywana jest nowa umowa sponsorska (nawet na 1 miesiąc), który daje zastrzyk około 50-60 mln złoty.

Wyglada więc na to, że pod nowym zarządem nie da się klubu zadłużyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U lalala ....się porobiło ;P

http://i.imgur.com/Wj9Hy1C.jpg

Po pierwsze- nie wiadomo jaki Abramowicz.

Dwa- mi się wydaje, że to jakiś bug, albo ktoś kombinował w edytorze i dał Sugar Daddy :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U lalala ....się porobiło ;P

http://i.imgur.com/Wj9Hy1C.jpg

Po pierwsze- nie wiadomo jaki Abramowicz.

Dwa- mi się wydaje, że to jakiś bug, albo ktoś kombinował w edytorze i dał Sugar Daddy :>

Abramowicz:

http://i.imgur.com/MFhV9IB.jpg

Żaden edytor nie był uruchamiany. To niedoskonałość algorytmu w FM.

Jak ktoś sobie życzy, to mogę save wrzucić na jakiś upload.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wrzuć jak możesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak tam w europie powodzi Ci sie marcinoos ?

Przepraszam, miałem trochę przerwy w FM.

Generalnie super tym Bełchatowem. Z taką kasą 2 x z rzędu wychodzę z grupy LM. Mógłbym jeszcze lepiej pewnie, ale staram się mieć przynajmniej 4-5 rodaków w składzie, tak aby repra miała jakiś pożytek. Gdybym ich sprzedal/zastapił, to pewnei finał bym ustrzelił.

Rozpoczełem nową grę, tym razem klubem z niższej ligii (Znicz). Po 3 sez. awans od Etraklasy i co ? Znowu przychodzi milioner, kasy jak lodu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak tam w europie powodzi Ci sie marcinoos ?

Przepraszam, miałem trochę przerwy w FM.

Generalnie super tym Bełchatowem. Z taką kasą 2 x z rzędu wychodzę z grupy LM. Mógłbym jeszcze lepiej pewnie, ale staram się mieć przynajmniej 4-5 rodaków w składzie, tak aby repra miała jakiś pożytek. Gdybym ich sprzedal/zastapił, to pewnei finał bym ustrzelił.

Rozpoczełem nową grę, tym razem klubem z niższej ligii (Znicz). Po 3 sez. awans od Etraklasy i co ? Znowu przychodzi milioner, kasy jak lodu.

Ja to nie lubię jak przychodzi nowy prezes, bo parę razy już odczułem to na własnej skórze. Wylot i w to miejsce jego człowiek...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znowu przychodzi milioner, kasy jak lodu.

Ponownie taka sama zasada, że jeśli budżet spada poniżej X milionów to od razu jest nowy sponsor? Czemu ja nie mam takiego farta grając Wisłą - sezon 2018/19, a tu żadnej zmiany prezesa a budżet opiera się na kasie z awansu do fazy grupowej LM i sprzedaży 3-4 czołowych zawodników co sezon...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta