Skocz do zawartości

Zmiana zarządu


diamen

Rekomendowane odpowiedzi

350 mln złoty w nowym sezonie na transfery, chociaż w porzednim zaliczyliśmy takie straty, że właściciel musiał pod koniec sezonu dopłacić 100 mln, aby uniknąć złamania zasady Fair-Play finansowego.

Nie ma zysku, nie ma podatku :D

 

I to jest ciekawe: (sprawdziełm to 2 razy).

Jak tylko zbliże się do poziomu 100 mln w budżecie, od razu podpisywana jest nowa umowa sponsorska (nawet na 1 miesiąc), który daje zastrzyk około 50-60 mln złoty.

 

Wyglada więc na to, że pod nowym zarządem nie da się klubu zadłużyć.

Odnośnik do komentarza

 

U lalala ....się porobiło ;P

 

http://i.imgur.com/Wj9Hy1C.jpg

Po pierwsze- nie wiadomo jaki Abramowicz.

Dwa- mi się wydaje, że to jakiś bug, albo ktoś kombinował w edytorze i dał Sugar Daddy :>

 

Abramowicz:

http://i.imgur.com/MFhV9IB.jpg

 

Żaden edytor nie był uruchamiany. To niedoskonałość algorytmu w FM.

Jak ktoś sobie życzy, to mogę save wrzucić na jakiś upload.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

A jak tam w europie powodzi Ci sie marcinoos ?

Przepraszam, miałem trochę przerwy w FM.

 

Generalnie super tym Bełchatowem. Z taką kasą 2 x z rzędu wychodzę z grupy LM. Mógłbym jeszcze lepiej pewnie, ale staram się mieć przynajmniej 4-5 rodaków w składzie, tak aby repra miała jakiś pożytek. Gdybym ich sprzedal/zastapił, to pewnei finał bym ustrzelił.

 

Rozpoczełem nową grę, tym razem klubem z niższej ligii (Znicz). Po 3 sez. awans od Etraklasy i co ? Znowu przychodzi milioner, kasy jak lodu.

Odnośnik do komentarza

 

A jak tam w europie powodzi Ci sie marcinoos ?

Przepraszam, miałem trochę przerwy w FM.

 

Generalnie super tym Bełchatowem. Z taką kasą 2 x z rzędu wychodzę z grupy LM. Mógłbym jeszcze lepiej pewnie, ale staram się mieć przynajmniej 4-5 rodaków w składzie, tak aby repra miała jakiś pożytek. Gdybym ich sprzedal/zastapił, to pewnei finał bym ustrzelił.

 

Rozpoczełem nową grę, tym razem klubem z niższej ligii (Znicz). Po 3 sez. awans od Etraklasy i co ? Znowu przychodzi milioner, kasy jak lodu.

 

Ja to nie lubię jak przychodzi nowy prezes, bo parę razy już odczułem to na własnej skórze. Wylot i w to miejsce jego człowiek...

Odnośnik do komentarza

Znowu przychodzi milioner, kasy jak lodu.

 

 

 

Ponownie taka sama zasada, że jeśli budżet spada poniżej X milionów to od razu jest nowy sponsor? Czemu ja nie mam takiego farta grając Wisłą - sezon 2018/19, a tu żadnej zmiany prezesa a budżet opiera się na kasie z awansu do fazy grupowej LM i sprzedaży 3-4 czołowych zawodników co sezon...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...