Skocz do zawartości

Błąd 41 !


simon1987aa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem ostatnio Football Managera 2015

po instalacji Steam i ściągnięciu gry wyskakuje mi jakiś błąd crash dumps\FM2015v15.2.1.585343(2014.12.23 21.38.25).dmp gdy wcisne ok wyskakujie okienko dokancza instalacje 1% chwile pochodzi i wtedy nastepny błąd 41czu ktoś wie o co kaman bo zaraz r#%@#%e tego lapka :D

 

POMOCY !!!

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za chęci, ale to nie to.

Problem chyba rozwiązany a to jego historia.

 

Zaczęło się gdy zastosowałem się tej rady, dotyczącej reprezentacji Niemiec a dokładnie prawdziwych graczy, bez Jensów Musterhanów :-)

ze strony głównej

 

Jak to naprawić? Metoda jest zaskakująco prosta:


Wchodzimy w:
[Windows]
Program Files (x86) \ Steam \ SteamApps \ common \ Football Manager 2015 \ data \ db \ 1500 \ lnc \ all
[Mac]
[username] > library > Application support > Steam > SteamApps > common > Football Manager 2015 > data > db > 1500 > lnc > all
Znajdziecie tutaj 7 plików:
fake.lnc
greek name change.lnc
italian awards.lnc
korean name change.lnc
lic_dan_swe_fra.lnc
nleague.lnc
turkish name change.lnc
Po prostu usuwacie je wszystkie, po czym tworzycie nową grę lub czekacie na następne powołania w Waszej aktualnej rozgrywce. Co dokładnie odblokujecie w ten sposób? Oto lista:

Od tego się zaczęło klekotać, gdy usunąłem te pliki, przypadek? być może

 

Szlag mnie trafiał i szukałem przyczyny, znalazłem coś takiego, na forum http://www.cmrev.com/forum/odpowiedzi/steam-kod-bledu-41,18927.html kilka lat wcześniej :

a rada brzmiała tak :

 

20.11.2011 16:52 #7

Z katalogu głównego Steam usuń plik ClientRegistry.blob nastepnie sprawdz spojnosc plikow gry -> Steam/Biblioteka/Prawy przycisk myszy na FM2012/Wlasciwosci/Pliki lokalne/Sprawdz spojnosc plikow gry...
Pomogło :-)
Równocześnie chciałem przywrócić te usunięte wcześniej pliki, opcją przywróć z kosza, i co ciekawe były już tam z powrotem
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...