Skocz do zawartości

Urlopy - problem


bart2287

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z urlopami w najnowszym FM-ie. Przejąłęm kontrolę nad drużyną na początku sezonu i większość drużyny jest na urlopie - nie mogę zagrać nawet pojedyńczego sparingu. Data zakończenia to dwa dni przed meczem otwarcia. Nie mogę sobie pozwolić na rozpoczęcie sezonu w ciemno i bez ogrania poszczególnych zawodników, a nigdzie nie zauważyłem opcji zwolnienia zawodników z urlopu. Moje pytanie - Czy i jeśli tak to dokładnie gdzie i w jaki sposób mogę anulować urlopy zawodników?

 

Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam problem z urlopami w najnowszym FM-ie. Przejąłęm kontrolę nad drużyną na początku sezonu i większość drużyny jest na urlopie - nie mogę zagrać nawet pojedyńczego sparingu. Data zakończenia to dwa dni przed meczem otwarcia. Nie mogę sobie pozwolić na rozpoczęcie sezonu w ciemno i bez ogrania poszczególnych zawodników, a nigdzie nie zauważyłem opcji zwolnienia zawodników z urlopu. Moje pytanie - Czy i jeśli tak to dokładnie gdzie i w jaki sposób mogę anulować urlopy zawodników?

 

Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

 

Zapraszam tu z pytaniami i wątpliwościami http://forumcm.net/index.php/topic/7289-fristajlowy-kacik-dyskusyjny-fm15/

 

Temat jak dla mnie do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...