Skocz do zawartości

Problem ze zmianą treningu ogólnego


A_qwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, mam problem. Za Chiny nie mam pojęcia jak zmienić cokolwiek w treningu zespołu. Na ekranie widzę to:

http://oi57.tinypic.com/29dfczp.jpg

Jedyne co mogę tu zmienić, to ilość treningu meczowego i punkty ciężkości w przygotowaniach meczowych. W żaden sposób nie mogę modyfikować intensywności i punktów ciężkości treningu ogólnego, a wszędzie domyślnie mam zupełnie bez sensu ustawione 100% na defensywę...

Myślałem że na początku gry tak po prostu jest i trzeba poczekać do 15:00 w sobotę, tak jak jest napisane po lewej, ale gra nie zatrzymuje mi się na tej godzinie i potem też nie daje się nic zrobić.

 

Domyślam się, że rozwiązanie pewnie jest proste, tylko ja go nie zauważyłem ;) ale już się poddaję. Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Jak już piszemy o treningu, to mimo że niby ja sprawuję w klubie nad nim pieczę, to nie mogę zmienić środkowej opcji (Zmodyfikowany program treningowy).

Poniżej realna fotka.

Wie ktoś jak wpłynąć na tę opcję, by stała się aktywna?

 

 

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2qm3qps&s=8#.VIcqgTGG-rQ

 

 

Powiem tylko, że wyżej na screenie u kolegi @A_qwerty ta opcja jest włączona.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam pytanko troszkę z innej beczki, ale też dotyczącej treningu. Chodzi o wymianę sztabu szkoleniowego, obecny zwalniam za porozumieniem stron, ale nowych trenerów nie mogę zatrudnić ponieważ gra ich ciągle widzi tzn. na liście sztabu szkoleniowego już ich niema, ale gdy proponuję kontrakt nowemu trenerowi to z prawej strony jest pokazana ilość trenerów max. i ile już jest zatrudnionych to tam ci trenerzy dalej wiszą (zarząd nie pozwala zatrudnić nowych ponieważ posiadam odpowiednią ilość trenerów). Miał ktoś może podobny problem.

Odnośnik do komentarza

Czekanie nic nie daje, ale zwolniłem jeszcze fizjoterapeutów (zostawiłem jednego dobrego), to zwolniły mi się miejsca i w ich miejsce zatrudniłem trenerów. Niby problem rozwiązany, ale coś jest nie tak bo zwolniłem w sumie 9 osób (5 trenerów i 4 fizjoterapeutów), a zwolniłem w sumie 5 miejsc dla nowych. Dodam, że zanim ich zwolniłem to stan sztabu szkoleniowego był zgodny z wymaganiami ilościowymi zarządu. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Czesto jest tak, ze zarzad pozwala na posiadanie w sztabie mniejszej liczby wspolpracownikow, niz wynosi stan faktyczny. Dlatego niejednokrotnie, zeby np. zatrudnic jednego trenera, trzeba wyrzucic wszystkich, ktorzy sa ponad limit nadany przez zarzad plus jeszcze jednego, ktory zrobi miejsce nowemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...