Skocz do zawartości

Wybory MT VI kadencji - CMF nominuje


Rekomendowane odpowiedzi

CMF wybiera, CMF nominuje. Większość jest już pewnie znużona błędnymi sondażami, fałszerstwami!!!11 wyborczymi, prezesem, Tuskowym OMG i PSL. Czas więc już najwyższy na jedyne prawdziwe wybory. Kadencja obecnego MT kończy się 31 grudnia i od 1 stycznia nowego roku nastąpi nowe.

 

Proszę o zgłaszanie kandydatur do nowego MT, kadencja I-VI 2015. Tak jak pół roku temu pisał Feanor. "Każdy ma prawo do zgłoszenia ich dowolnej ilości, prosimy jednak o przynajmniej kilka słów uzasadnienia. Nicki zgłoszonych prosimy pogrubiać. Kandydatury zgłaszać można do 15 grudnia, godzina 23.59".

 

Po tej godzinie temat ten zostanie zamknięty i przystąpimy do głosowania, które to potrwa przez kolejne dwa tygodnie do 31 grudnia.


Pozwolę sobie nominować jako pierwszy. Bardzo dobrze pracowało mi się ze wszystkimi administratorami z obecnego MT. Nie mam do naszej pracy żadnych zastrzeżeń. Proponuję skład obecnego MT.

Odnośnik do komentarza

Była taka prośba coby choć kilka słów uzasadnienia dać dla zgłaszanej kandydatury.

Więc ja proponuję FYMa. Za to, że się zgłosił sam. W sumie uważam, że potrzeba nam jest zdrowych, wesołych, optymistycznych kandydatów właśnie takich... Nawet czasami żartobliwie-ironicznych.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...